RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   DENİZ AVI (TEKNEDEN) (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=25)
-   -   7 Aralık Sırtı (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=8497)

Anıl ÜNALAN 07-12-2010 15:37

7 Aralık Sırtı

Havanın kuzeye dönmesini fırsat bilip levrek için sırtılarımızı alıp dolaşmaya başladık. Sabahın ilk saatlerinde kara kıyı dediğimiz 5-7 metrelerde aldığımız uskumrular bizi çok şaşırttı ve kolyozlarla birlikte devamı geldi.. Daha sonra levrekler teşrif edince keyfimiz azda olsa yerine gelmeye başlamıştı ki lampukalar ortalığı karıştırdı ve resmen ablukayı istila ettiler.. Lampukalardan kaçan uskumrular suyun yüzeyinden 2-3 karış yükseğe sıçrayarak hayat mücadelesi vermekteydi.. Tabi bu hareketlilik yakaladığımız lampuka haricinde hiçde iyiye işaret değildi ve balığın ani kesişine neden oldu. İlerleyen saatlerde balık rahatsız olduğu için hiç oltaya teşrif etmedi bizde döndük limana..
Fena sayılmayacak bir av oldu, umarım hepimize daha iyileri gelir..
Önümüzdeki günlerde avlarım sürecek fotoğraf çekme fırsatı bulduğum her avı sizlerle paylaşacağım..
Rastgelsin..
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

asepetci 07-12-2010 15:48

ellerine sağlık. afiyet olsun..

yenal45 07-12-2010 15:49

maaşallah anılım güzel av yapmışsın balıklar av süper olmuş anlatımda süper vallahi kendim avlammış gibi oldum tebrik ediyorum nice güzel avlara inşallah kardeşim nasibin bol şansın açık olsun rastgelsin

Anıl ÜNALAN 07-12-2010 15:54

Alıntı:

asepetci tafarından gönderildi (Mesaj 97051)
ellerine sağlık. afiyet olsun..

Çok teşekkür ederim çok daha iyilerinin sizlerle olmasını dilerim..

Alıntı:

yenal45 tafarından gönderildi (Mesaj 97052)
maaşallah anılım güzel av yapmışsın balıklar av süper olmuş anlatımda süper vallahi kendim avlammış gibi oldum tebrik ediyorum nice güzel avlara inşallah kardeşim nasibin bol şansın açık olsun rastgelsin

Daha güzel avları beraber yaparız umarım yenal abi. Daha iyileri gelirse daha iyi anlatımlarım olur gibime geliyor :)
Teşekkürler abi.

ejder_balikci 07-12-2010 16:00

Way way waaaay anıl kardeşim vurmuşsun voleyi. Havada bugün çok güzeldi tam sırtılık yani. Çok güzel balıklar afiyet olsun kardeşim.

Taygun KOCABIYIK 07-12-2010 16:16

Kardeşim sonunda fotoğraf çekmeye başladın :) gözler bayram edecek demektir bundan sonra.
Tebrik ederim

Anıl ÜNALAN 07-12-2010 16:22

Alıntı:

ejder_balikci tafarından gönderildi (Mesaj 97056)
Way way waaaay anıl kardeşim vurmuşsun voleyi. Havada bugün çok güzeldi tam sırtılık yani. Çok güzel balıklar afiyet olsun kardeşim.

Evet abi deniz biraz olsun yüzümüze gülmeye başladı.. Teşekkür ederim abi daha iyilerini beraber çekeriz umarım..

Anıl ÜNALAN 07-12-2010 16:22

Alıntı:

İmBat tafarından gönderildi (Mesaj 97060)
Kardeşim sonunda fotoğraf çekmeye başladın :) gözler bayram edecek demektir bundan sonra.
Tebrik ederim

Umarım yüzümüz kara çıkmaz kardeşim..
Sağolasın :) sen gelmediğin sürece tutmaya devam :) sen gelince tutamıyoz :P

Raif Yelkenci 07-12-2010 16:30

Anıl kardeşim güzel av olmuş tebrikler paylaşım için teşekkürler.

kaptankarabulut 07-12-2010 17:29

Vay benim anıl'ım sende paylaşım yaparmıydın...:D :D :D

Yeni avatar resmin belli oldu.:D :D :D

Bundan sonra senden bol bol paylaşım bekliyoruz.Hele hele şu tekneyi al hele..Senden Çok daha güzel paylaşımlar geleceğine inanıyorum.

Afiyet bal şeker olsun...

Saat 23:46.