RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   DENİZ AVI (TEKNEDEN) (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=25)
-   -   25 ocak 2009 pazar yeni foca balik organizasyonu yapilacaktir (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=5575)

seyirsubayi 13-01-2009 22:18

25 ocak 2009 pazar yeni foca balik organizasyonu yapilacaktir

25 ocak 2009 gunu yenifoca da derin su balik avciligi organizasyonu yapilacaktir .. Ilgilenen arkadaslarin forumda cevap vermesini ve isim yazdirmalarini rica etmekteyim cikacagimiz tekne, ulaşim ve çikis saatleri ile ilgili ayrica bilgi verilecektir.. Ilgilenen arkadaslarin bana bilgi vermesini rica ederim.....

halim20 14-01-2009 10:35

Alıntı:

seyirsubayi tafarından gönderildi (Mesaj 59307)
29 ocak 2009 gunu yenifoca da derin su balik avciligi organizasyonu yapilacaktir .. Ilgilenen arkadaslarin forumda cevap vermesini ve isim yazdirmalarini rica etmekteyim cikacagimiz tekne, ulaşim ve çikis saatleri ile ilgili ayrica bilgi verilecektir.. Ilgilenen arkadaslarin bana bilgi vermesini rica ederim.....

Okan organizasyon 25 Ocak mı? yoksa 29 Ocak mı?

seyirsubayi 14-01-2009 10:45

Alıntı:

halim20 tafarından gönderildi (Mesaj 59315)
Okan organizasyon 25 Ocak mı? yoksa 29 Ocak mı?

dstum uyarın ıcın tsk ederım evet haklısın 25 ocak olacak .. dıkkatın ve uyarın ıcın tsk ederım

ilhami48 14-01-2009 21:09

Okan Tekne hakkında bilgi verirmisin kaç metre kaç kişi alıyor. ücreti ne? kalkış dönüş saati? gibi ayrıntıları verirseniz biz 4 kişi gelebiliriz. teşekkürler.

seyirsubayi 14-01-2009 21:13

ilhami dostum ... tekne buyuk tur teknesı 55 kısıye kadar uygun gıdış gelıs ucretı teknede öglen yemegı dahıl buyuk ıhtımal 35 tl cıvarında olcak gıdıs saatı ıse gunesın dogusunda denızde oluncak sekılde ayarlanıp donus saatı de akşam suyu yapıldıktan sonra olucak tam sayı belllı oldugunda kesınlık kazandıracagım bana bılgı verırsenız sevınırım

Taygun KOCABIYIK 15-01-2009 09:01

Ben şuan için 2 kişi ile katılıyorum.
Tüm üyelerimizi bekliyoruz.

ilhami48 15-01-2009 19:36

Okan Bey Merhaba tekne şartları isteğimize uygun sabah geç kalmayalım. akşamda dediğin gibi aksam suyunda zevkli oluyor biz 4ile 6 kişilik ekiple her hafta bir yere gidiyoruz 25 indeki organizasyonada çok büyük bir ihtimalle katılırız. hava şartları çok bozuk olmazsa. ben size en son çarşamba günü kesin sayıyı bildiririm. saygılar.

seyirsubayi 15-01-2009 23:55

Alıntı:

ilhami48 tafarından gönderildi (Mesaj 59363)
Okan Bey Merhaba tekne şartları isteğimize uygun sabah geç kalmayalım. akşamda dediğin gibi aksam suyunda zevkli oluyor biz 4ile 6 kişilik ekiple her hafta bir yere gidiyoruz 25 indeki organizasyonada çok büyük bir ihtimalle katılırız. hava şartları çok bozuk olmazsa. ben size en son çarşamba günü kesin sayıyı bildiririm. saygılar.

dostum basımızın ustunde yerınız var bana ne kadar önce haber verırsenız o kadar sevınırım pazartesı gunu lıste yapacagım ısımlerınızı de yazarım o zaman hava sartlarının cok bozuk olmayacagını dusunmekteyım buyuk tekne oldugu ıcınde bellı bır sertlıge kadar havadada balıga cıkabılırız gıdecegımız av bölgesı guzel bır yer cunku daha once guzel balık alınmıs olan bır yer...

ilhami48 16-01-2009 19:12

Okan merhaba sen listeni yap bizi da yaz İlhami Koç Ökkeş Çetier .. Sinan çetiner şimdilik bu kadar dediğim gibi çarşambaya kesin sayı ve isim vereceğim. saygılar.. kolay gele.

seyirsubayi 16-01-2009 20:11

ok tamam dostum degısıklık olursa haber verırsın .. kendını ıyı bak

Saat 03:32.