RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=7)
-   -   Doğal Yaşam Parkı-İZMİR (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=5616)

levrek 08-02-2009 13:04

Doğal Yaşam Parkı-İZMİR

Merhaba Arkadaşlar,
Kalkıç-Çiğli-İzmir deki kurulan Doğal Yaşam Parkı (hayvanat bahçesi)nın fotoğraflarını ancak check edebildim.Hayvanlar açısından oldukça ferah bir alan olmuş,ancak halen eksiklikleri var.Hafta sonu veya bayram günlerinde erkenden gitmenizi tavsiye ederim,zira aşırı talepten dolayı bir saate aşkın bir süre kuyrukta bekleyebilirsiniz.Şayet önceden girişte satılan jetonlardan edinebilirseniz anında turnikelerden geçme ve dolayısı ile beklememe şansına sahip olursunuz.İçeride bulunan Cafeteryada yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz.Çıkışta ise hediyelik eşya mağazası bulunmaktadır,sevgilerimle...

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

paşalı 08-02-2009 14:38

Gerçekten bende çok merak edeiyorum.İnşallah havalar birazdaha düzelsin gideriz.İzmir için çok güzel bir artı olmuş.

zeki demirkan 08-02-2009 15:13

Giderken biraz meyva falan götürün
maymunları tavşanları geyikleri v.s hayvanları sevindirin.

Taygun KOCABIYIK 08-02-2009 16:12

Eski hayvanat bahçemiz gerçekten içler acısı haldeydi. Hayvanlar ufacık kafeslerde eziyet çekiyordu böylesi bir doğal yaşam parkına ihtiyaç vardı ve gerçekten çok yerinde bir iş yapıldı. Havalar iyiyken bir türlü gitmek kısmet olmadı havalar düzeldiğinde gidip gezmem gerek :)

seyirsubayi 09-02-2009 10:25

havalar bıraz daha ısınınca sanırım bende gıdebılecegım ...:))) en kısa surede görmek ıstıyorum aslında ... bılgılendırmen ıcın tsk ederım kendı adıma

ibrahimsepetçi 11-02-2009 07:21

merhabalar sayın Büyükşehir belediye Başkanımız Aziz KOCAOĞLU'na katkılarından dolayı teşekkür ederim.İZMİR için Çok emek veren.saygıdeğer bir insan.

xnode 20-02-2009 21:47

Fotoğraflar ve emeğiniz için teşekkürler.

Ancak ben vatandaş olarak bu çalışmaları beğenmedim. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı, hiç mi yurtdışına gitmiyor, hiç mi dünyadaki gelişmeleri takip etmiyor merak ediyorum ? Bomboş toprak bir alanı çitle çevirerek nasıl oluyorda doğal yaşam parkı oluşturuyor :))) Hayret..

Bence çıksın bu işin dünyadaki örneklerine bir baksın, böyle ucuz ve kalitesiz şeylerle, birşey yapmaya çalışıyormuş gibi göstermelik işlerle oyalanmasın. Bu işi takdir etmiyorum, çünkü berbat bir düzenleme, kötü bir tasarım, fahiş bir harcama ile yapıldı. Göstermelik kalitesiz işlere devam ediyor. Tıpkı Narlıdere Narbel yolu gibi. Tek sevindiğim, daha önce kümeslerde besledikleri değerli ve günahsız hayvanların biraz açık hava soluması.

Sevgi ve selamlar.

ADNAN 27-02-2009 21:26

Erol kardeşim emeğine sağlık, arkadaşımızın da dediği gibi tedbirli gitmekte fayda var, geçen bayram 2 günü gitmetmeye karar vermiştik 3 saat de kapıya gelebildik içeriye girmek nasip olmadı 2 saat dede geri döndük 5 saat arabayla yolculuk yaptık yolda da yiyecek bulmaktada zorlandık, bir bakkal zor bulduk büsküvi ve krakerlerler atıştırdık son anda açlıktan ölmekten kurtulduk :) millet 5 saat de dünyanın öbir ucuna gitti biz geri dönmek zorunda kalmıştık kısaca bayram ve seyran gibi günlerde asla gitmem :) sevgi ve saygılarımla..

ADNAN 27-02-2009 21:29

Tabiki katkılarından dolayı Aziz kocaoğlu başkanımıza da teşekkür ederiz ...

Saat 03:02.