RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Murat Çakmakçı (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=125)
-   -   28.08.11 pazar keyfi (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=9624)

Murat ÇAKMAKÇI 28-08-2011 17:03

28.08.11 pazar keyfi

Başkanla ve taygunla ve eniştemle ve ferdi arkadaşımla birbirimizi gazlarken kendimizi pazar sabahı suda bulduk. Kayda değer balığımız olmadı ama kayda değer fotolarımız oldu bunlardan bir kaçı

ENİŞTEMİN BALIK YOKTU AMA KEYFİNE DİYECEK YOKTU:)

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

BEN DE PANCAR MOTORU GİBİMİŞİM TABİKİ HER TÜRK ERKEĞİ GİBİ BEN HORLAMAM DİYORUM SÜLEYMAN ÜSTADIMIZIN BİR AN SESİNİ DUYDUM HERHALDE BİZİMKİLER PANCARLA BENİ KARIŞTIRDILAR:(

ÜSTADIM BALIK TUTAMADIK:'(

SONRADAN ÖĞRENDİK HİÇ BİR TEKNEDE BALIK OLMADIĞINI KENDİNE GELDİ BAŞKAN:)

TAYGUN KAMTANDA NEDEN BALIK OLMADIĞINI DÜŞÜNMEK İÇİN KAMARASINA ÇEKİLDİ:confused:

FERDİ ARKADAŞIM SESSİZ BİR ŞEKİLDE OLAN BİTENİ SEYREDİYORDU;)

ÖĞLENDE LİMANDAYDIK CAN SIKINTISINDAN BATAK ÇEVİRELİM DEDİK:helal:

OYUNUN KİMDE KALDIĞINI SÖYLEMEM:deli:

ustam18 28-08-2011 23:54

Resimler için teşekkürler Murat Kardeş.EEEE avcılığın olmazsa olmazı bu .hep av eti yenmez bazende taban eti derler bizim buralarda.gidipte yakalayamamak,hele hele yanındakilerin yakalayıpta senin oltana tık dememesi nedir bilirim.Ama olsun iyice iyot yüklenmişsinizdir. Sonraki avlarınızın daha verimli geçmesi dileğimle...Rastgele.

Anıl ÜNALAN 29-08-2011 07:47

Güzel bir gün geçirdiğimiz için balık açısından hiç gam yemedim. Gerek orkinoslardan gerekse başka bir doğa olayının açtığı sonuçtan dolayı hiç balık olmadığını düşünüyorum çünkü hemen hemen 10 tekne aynı merada avlanmamıza rahmen hiç kimsede balık olmadı bu tesadüf olamaz ;)
Bir daha ki sefere fotoğraflarda bizden çok balıkları göreceksiniz :)
Batağa başlamadan önce söylediklerin için oyunu sende bırakmadım Murat abi yoksa oyun bende kalmazdı :) :)

Taygun KOCABIYIK 29-08-2011 10:03

Balık açısından içler acısıydı gerçekten halimiz. Çapari atıp çekmekten kollarımda derman kalmadı :) Ama olmayınca olmuyor. Ki bunda orkinosların payı çooook büyük diye düşünüyorum. Tavalık balıklarımız vardı ama Murat abi uyumaktan fotoğraf çekmeye fırsat bulamadı :D

Tuncay GÜNAY 29-08-2011 12:21

madem balık tutmasını bilmiyorsunuz ne işiniz var balıkta oturun kahveye ağzınızı yaya yaya pişmiş kelle gibi sırıtarak batak oynayın. balık nasıl tutulur öğrenmek istiyorsanız gelip öğreteyim ben :)))) kupes aşısı ile başlarız ne dersin anılımm:):):)

Anıl ÜNALAN 29-08-2011 12:23

Alıntı:

Tuncay GÜNAY tafarından gönderildi (Mesaj 111847)
madem balık tutmasını bilmiyorsunuz ne işiniz var balıkta oturun kahveye ağzınızı yaya yaya pişmiş kelle gibi sırıtarak batak oynayın. balık nasıl tutulur öğrenmek istiyorsanız gelip öğreteyim ben :)))) kupes aşısı ile başlarız ne dersin anılımm:):):)

Haklısın abi nabayım bi ben tutamıyorum şu gopesleri :)
Uskumru olmayınca yatma kararı aldım abi hedefimdeki balık uskumru olduğundan gözüm başkasını görmedi.
Sen gel benim sana öğretçeğim çoook şey var be abi :D

ferdi demir 29-08-2011 18:45

Balık olmasada güzel bi gün geçirdik,Anıl'ında söylediği gibi 10 tekne aynı merada avlandık kimsede kayda değer bişey yoktu,..:)

mazhar üzümcü 29-08-2011 21:28

dert etme

çakmakçı üstadım uyurken balıklar kaçtı gibi geliyor bana

Birkan B. 30-08-2011 16:07

anladıgım kadarıyla ortam güzeldi murat abi bisey çıkmasa da :)

korfez31 23-09-2012 18:07

guzel bır organızasyon olmus rasgele ...

Saat 21:52.