RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   DENİZ AVI KARADAN (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=2)
-   -   20ocak -ildir (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=2274)

gokseldbuga 21-01-2007 17:03

20ocak -ildir

Abime Pazar gidelim dememe rağmen ikimizin de sabirsizlığından Ctesi gittik. Körfezin balıklıova, içmeler tarafı nasıl da sakindi, biz de kendimizden emin, nasıl olsa Ildır korunaklı ya!
sabah hava güzel iken rüzarın dönmesi ile mücadelemiz başladı. oltalar karıştı , zaten zor bela yakaladığımız balıklar karışmış oltaların ucunda denizin üstüne çıkmış çırpınmakta, denize giriyorum , kaçiricağıma ıslanırım, üşüyorum, lanet bir bulut bir türlü güneşi bırakmıyor, güneş nereye bulut oraya...
Ucuz etin yahnisi hesabi yeni aldığım makinanın sarma kolu çıkıyor , gün boyu tek hasılatım olan kokar çipurasını elle çekiyorum.
fazla söze ne hacet, bakın bakalım aşağıdaki adresten izleyebilecekmisiniz, yoksa başka bir yere yükleyeyim

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

varior 21-01-2007 17:21

Hayırlısı olsun Göksel, balıklar çok güzel... Bak biz gidemedik bile evde geçirdik koca günü.. Birde gerçekten denize girmişsin sen yaaa.. Helal olsun valla.. :) Bu arada manzara resimlerine ve sunuma bayıldım, çok güzel çekmişsin... Eline sağlık..

Taygun KOCABIYIK 21-01-2007 17:47

Göksel abi yine çupra var vallahi çatladım 2 haftadır evde haftaya inşallah birlikte tutarız çupraları :D (zorla kendimi davet ettirdim ya helal olsun bana :D)
Nadir abime selamlar

gokseldbuga 21-01-2007 19:06

her zaman yerin hazır Tayguncum

Uzm.Dr.Rastgele 21-01-2007 19:49

Göksel'im slayt gösteri tarzındaki sunumuna bayıldım.Ellerine sağlık çok güzel olmuş.Maşallah 2 adet çuprayı ve ''Kokar çupraları''ndan da bir iki adet almışsınız.Umarım güzel bir gün geçirmişsinizdir.Ha bu arada yeni öğrendiğim bir şey sizlerle paylaşayım.Hani herkezin beğenmediği Hanos'lar var ya;Yani bizim ''Kokar çupraları'',onların bir adıda derin suda balık yokluğunda ''İtalyan Barbunu'' imiş...Çeşmede tekneciler düzgün bir şey tutamadıklarında bu İtalyan barbunlarına pek itibar gösterirlermiş.:D .....

Taygun KOCABIYIK 21-01-2007 19:52

İshak abicim sen iğdelere çiçek açtıramadın gitti ama çupra tutuyor işte Göksel abicim çatır çatır :D kaşıntı durumları artıyor bu resimler yüzünden sanırım sendede durum aynıdır :D

levrek 21-01-2007 23:51

Hayallah Gökselcim,neler gelmiş başınıza neler,neyseki bu yorucu gününüz ,akşamleyin av dönüşünde tatlı bir yorgunlukla geçmiştir,sevgilerimle

katiti 22-01-2007 14:47

Göksel en azından bu balıksızlıkta iki tane çipura almışsınız, o da birşeydir. Pazar denize girmek için daha uygun bir hava vardı ama günü yanlış seçmişsin :)...

igmsva 22-01-2007 21:17

gökselim boş ver sıkma canını tertemiz hava almışsın.... artık bir dahaki sefere inşallah:artist:

mercan dede 24-01-2007 09:55

budur

selam

maceralı geçen bir gün, harika bir sunum, iki tane derya kuzusu daha ne olsun.

Saat 09:36.