RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Ergun Dürüsel (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=131)
-   -   24-7-2011 av raporu (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=9491)

ergundürüsel 24-07-2011 14:09

24-7-2011 av raporu

rastgele arkadaşlar
granyoz devam ediyor .
bu gün tek başına izmir körfezindeydim. sabah 5 ten 12 ye kadar avlandım. 5 tane granyoz 4 ü 2 kilo civarı 1 i yarım kiloluk .hepinize böyle güzel avlar dilerim. rastgelsin...

takım 0.65 iğne 5 numara
yem iri teke
derinlik 22 m.
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

samimakis 24-07-2011 15:06

Engin Dürüsel kardeşim
Senin paylaşımlarını heyecanla okuyorum.Tuttuğun granyözlerin resimleri inan göz zevkimi doyuruyor.Ben gibi iki yıldır körfezde gopez ve üçbeş kuyruğu kırık istavrit ve kolyoz
dan başka birşey avlayamayan birisi herhalde böyle düşünür.Düşünüyorumda belki ben beceremiyorum diye........ancak beraber gittiğim arkadaşlarda benden pek farklı değiller.İnanınki artık balık avına giderken o eski heyecanı yaşayamıyorum.Böyle giderse oltayı makinayı asacağım duvara.Ben nerede yanlış yapıyorum.Veya ne yapmam gerekiyor.Tüm arkadaşların eleştiri ve önerilerini beklerim.Senin başarılarının devamını dilerim herkese rastgelsin.

Kamil ESEN 24-07-2011 15:36

Artık granyöz işini kime soracağımız belli oldu.Şansın açık olsun.Rastgelsin..

Anıl ÜNALAN 24-07-2011 17:24

Tebrik ederim Ergun abi yine çok başarılı bir ava imza atmışsın :)
Devamını diliyor hatta ve hatta daha irilerinin yine seninle olmasını istiyorum :)

Murat ÇAKMAKÇI 24-07-2011 20:40

ergun abi ellerine sağlık çok güzel av olmuş tebrikler afiyet olsun paylaşım için teşekkürler:helal::helal:

CEMAKO 25-07-2011 10:50

Ergun Abi maşallah çok güzel avlara imza atıyorsun.
Ne yaptın sen denize çıktığında ava başlamadan okunmuş su mu döküyorsun suya
hep aynı türden balıklar yakalıyorsun
Tebrik ederim:helal:

Anıl ÜNALAN 25-07-2011 14:06

Ergun abi fotoğraflara bakmak için bi daha konuna girdim ama yine gözümü fotoğraflardan alamadım bu sefer sigara börekleri yüzünden :D herhangi bir organizasyona gelirsen eğer senden sigara böreği istiyorum :D

ergundürüsel 25-07-2011 15:17

Alıntı:

samimakis tafarından gönderildi (Mesaj 110514)
Engin Dürüsel kardeşim
Senin paylaşımlarını heyecanla okuyorum.Tuttuğun granyözlerin resimleri inan göz zevkimi doyuruyor.Ben gibi iki yıldır körfezde gopez ve üçbeş kuyruğu kırık istavrit ve kolyoz
dan başka birşey avlayamayan birisi herhalde böyle düşünür.Düşünüyorumda belki ben beceremiyorum diye........ancak beraber gittiğim arkadaşlarda benden pek farklı değiller.İnanınki artık balık avına giderken o eski heyecanı yaşayamıyorum.Böyle giderse oltayı makinayı asacağım duvara.Ben nerede yanlış yapıyorum.Veya ne yapmam gerekiyor.Tüm arkadaşların eleştiri ve önerilerini beklerim.Senin başarılarının devamını dilerim herkese rastgelsin.

sami kardeşim benim teknemle gitmemde büyük fark var . bir de devamlı yeni birşeyler öğrenme isteği mesela geçen sene de bir ara denedim ama olmamıştı . bu sene bayağ iyi gidiyor ve yeni rekorlara imza atmayı bekliyorum tabi sürüler girmeye devam ederse bu arada arkadaşlar iç körfezde sürülerin dolaştığını görmüşler ama kıyıdan çeken var mı bilmiyorum . rastgelsin...

ergundürüsel 25-07-2011 15:20

Alıntı:

Anıl ÜNALAN tafarından gönderildi (Mesaj 110543)
Ergun abi fotoğraflara bakmak için bi daha konuna girdim ama yine gözümü fotoğraflardan alamadım bu sefer sigara börekleri yüzünden :D herhangi bir organizasyona gelirsen eğer senden sigara böreği istiyorum :D

olur anıl memnuniyetle . organizasyon iyi olursa memnuniyetle geliriz bacanak ta hayır demez ..

kaptankarabulut 25-07-2011 22:22

Ergun abi, yine gözlerimizi ve gönüllerimizi şenlendirdin.Güzel paylaşımın için teşekkürler.Avlarının daha bereketli grçmesi dieğimle..

Saat 23:33.