RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Süleyman Karabulut (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=118)
-   -   Bayramlık bu uskumrulaaaaaarrr.. (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=9969)

kaptankarabulut 05-11-2011 19:15

Bayramlık bu uskumrulaaaaaarrr..

Bu gün ekip arkadaşlarımız su koyverince bizde Serkan ustayla birlikte tuttuk kanalın yolunu.Her zaman ki gibi ilk saatler nazlıydı.:hıııı: Ama saat ilerledikce asılmalar hızlandı ve öğle saatlerine doğru utanmasalar kendileri tekneye atlayacaklar.Gün boyu zokayla devam eden avımızın son dakikalarını çapariyle deneyip kapatmaktı niyetimiz.Fakat senmisin çapariyi indiren uskumru kolyozlar beşerli altışarlı doldurdu takımları.Hal böyle olunca bir saatten fazla uzattık avımızı.Ve yeter artık deyip zor da olsa topladık takımları.
Serkan ustamla birlikte muhteşem bir gün yaşadık.işlerini bahane edip gelemiyen arkadaşlarımız da saat saat tlfnla arayıp durumu öğrendikce içlerinin yağları eridi.:D :D

Çok daha güzel avlarınız olması dileğimle...VE TÜM DOSTLARIMIZIN DA KURBAN BAYRAMI KUTLU SAĞLIKLI NİCE BAYRAMLARI OLMASI TEMENNİSİYLE..

SERKAN USTA TESBİH GİBİ DİZDİ.
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
SANKİ BEN ALTTA KALICAM :D
USKUMRULAR İSTİF.:D
KOLYOZLARIDA YIĞALIM KÖŞEYE..:D

Murat ÇAKMAKÇI 05-11-2011 19:31

MAŞALLAH üstad çok bereketli,muhteşem bir gün geçirmişsiniz:helal: gelemediğim için çok pişman oldum Daha iyi avlara İNŞALLAH nasıl olacaksa :Dtavlaya gelince belli oldu artık senin sağında oynacaz yani ben yakında deblasmana çıkacam Benim için her yer tırabzondur :D

bytt 05-11-2011 19:52

Ustam valla kurban bayramı öncesi iyi döktürmüşsünüz.... Daha bereketli avlara Hayırlı Bayramlar...

Ege Demirağ 05-11-2011 19:57

maşallah valla ellerinizden öpüyor uskumrular :D

Taygun KOCABIYIK 05-11-2011 19:59

Süleyman abi bayramda evde otururken aklımız hep denizde olacak sayende.
Maşallah kırkbir kere

Sargoz35 05-11-2011 20:05

Süleyman abim güzel bir av daha yaşamışsın,tebrikler...Güzelbahçe'den gözetmen Salih abim seni çok metheder dururdu,maaşallah namını bu sayede görüyoruz,helalin var abicim,daha güzel avlarınız olması dileklerimle,Selamlar...

EAKSOY 05-11-2011 20:34

Hay maşallah tesbihleri 5li 5li dizmişsiniz insallah bayramın ilerleyen günlerinde de aynı balığı toplarız yemleri şimdiden tuzlayıp buzluğa attım süleyman abi katliam ekibini geliyorrr tarih yazıcaz yine :)

muratdogan 05-11-2011 20:39

Maşallah.
Süleyman abi denizin bereketi üzerinize olmuş.
Tespih gibi dizmişsiniz balıkları vallahi.
Gelmeyen arkadaşlar bu balıkları görünce içlerinin yağları eriyordur.
:) :) :)

baypipo_tr 05-11-2011 21:21

abi muhteşem bir av olmuş..boncuk gibi dizmişsiniz balıklları..bayramınız kutlu olsun..

avlar 05-11-2011 21:21

Süleyman abicim uskumrular harika görünüyor ellerine sağlık.Kurban bayramını da bu vesileyle kutluyorum ,daha iyi avlarda görüşmek dileklerimle.

Saat 16:25.