RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Organizasyonlar (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=35)
-   -   22-23 nisan organizasyonu "son baskı" (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=2860)

igmsva 22-04-2007 21:21

22-23 nisan organizasyonu "son baskı"

hadi muhteşem balıkçılar, neredesiniz;
aldığım istihbarata göre pek iç açıcı bir av olmamış ama muhteşem bir gün olmuş..... yokmu yorgun olmayıpta bizlerle paylaşacak olan......
:deli: onur yapmışsın yine yapacağını:deli:

Emre 23-04-2007 00:00

İlker Abicime katılıyorum Arkadaşlar Fotolar Nerde :(

mufi 23-04-2007 07:58

Dostlar merhaba
Şu anda kendimi iyi hissetim de makinanın başına geçtim. dün aslında başlangıç itibari ile benim için harika bir gün dü bu sayfadan 3 arkadaşımız ile ilk kez el sıkıştık ve sarıldık. kısacası dün 6 tane güzel insanla çok güzel bir yerde idik.
ancak benim sabah faslı aniden kötüleşen sağlık olayım herkesin moralini bozdu
Allah razı olsun Erhandan rica ettim beni basmane Şifa hastanesine getirdi.
dün orada acilde uzun bir süre kaldım tahliler yapıldı elektro alındı ve öğleden sonra eve gidebildim. kardiolog ile yaptıgım konuşmada vardıgı sonuç birgün öncesinden başlıyan yorgunluk ve soğukalgınlıgı ve pazar sabahı uykusuz lugu ve acık cam ile yolculukta göğsüme vuran serin hava toplam etkisi ile kalbin zorlanması.ve sıkıntı vermesi
pazar gününe denk gelen bu terslikler beni akşam çok üzdü.. kırkyılda bir görüşebildiğim arkadaşlarımızın da tadını kaçırdım...
Adnan-Erhan-Kıvanç-Onur-Serkan-Taygun keyfinizi kaçırdım. tekrar özür dilerim. sizler iyiki varsınız.

discus 23-04-2007 08:56

muvafak abicim senin iyi olman bizler için daha önemli hem nedemek tadını kaçırdım arkadaşların olurmu öyle şey aksine tecrübe kazanmak gerek bu olaydan hepimizin eksikliği olan ecza çantamız ve önemli ilaçların olmaması( tansiyon için dil altı hapı gibi tansiyon ölçecek bir cihaz gibi) nın çok kötü olduğunu anladım.
abim benim sen iyi olda bizler gene hep beraber dahada güzel organizasyonlar yaparız.

igmsva 23-04-2007 09:30

muvaffak abim büyük geçmiş olsun. umarım durumun şimdi daha iyidir. kendine iyi bak canım abim benim.........

varior 23-04-2007 09:44

Muvaffak abi geçmiş olsun, önce SAĞLIK.. Arkadaşlar 1-0 da olsa, güzel bir gün geçirdiğinize eminim.. Muhabbet yeter.. :) Keşke bizde İzmir civarlarında olsakta sizlerle bu muhabbete katılabilsek..

Çanakkale boynumuzun borcu oluyor galiba.. :D Ulusal bir organizasyon yakın gibi..

Taygun KOCABIYIK 23-04-2007 10:07

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
efenim buyrunuz rapor

mufi 23-04-2007 10:08

Tabii buarada benden sonra ne oldu bitti bende merak ediyorum. inşallah birşeyler tutmuşlardır.

eşref sürek 23-04-2007 10:35

muaffak bey geçmiş olsun kendine iyi bak rastgele

giritli 23-04-2007 10:51

Alıntı:

discus tafarından gönderildi
muvafak abicim senin iyi olman bizler için daha önemli hem nedemek tadını kaçırdım arkadaşların olurmu öyle şey aksine tecrübe kazanmak gerek bu olaydan hepimizin eksikliği olan ecza çantamız ve önemli ilaçların olmaması( tansiyon için dil altı hapı gibi tansiyon ölçecek bir cihaz gibi) nın çok kötü olduğunu anladım.
abim benim sen iyi olda bizler gene hep beraber dahada güzel organizasyonlar yaparız.

Muvaffak abicim böyle şeyler söylersen üzülürüz sonra....Serkan kardeşim çok güzel söylemiş...Her kelimesine katılıyorum...:helal: :helal: :helal:

Saat 04:50.