RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   FOTOĞRAFLARIMIZ (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=10)
-   -   Tatil 2007 Av sonrasi (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=3542)

BLACK SHARK 21-08-2007 15:49

Tatil 2007 Av sonrasi

Ve yine Yakaladikdan sonra afiyetle yerken - hem Izgara hem tavada bu sokar baliginin tadi bir baska ... cok tavsiye ederim :D :D buyurun arkadaslar hepberaber .

selamlar - rastgelsin

[IMG][Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....][/IMG]

[IMG][Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....][/IMG]

Taygun KOCABIYIK 21-08-2007 15:50

Abi yapma etme canımız çekiyor :) asıl ben videoları bekliyorum şu balıkları bir canlı canlı görelim :D

BLACK SHARK 21-08-2007 16:02

Alıntı:

İmBat tafarından gönderildi
Abi yapma etme canımız çekiyor :) asıl ben videoları bekliyorum şu balıkları bir canlı canlı görelim :D

Söz Taygunum söz ... birtanesini yaptim digerleri format hatasindan olmadi , ama cok az daha sabir ... yakinda burda ;)

selamlar

baturhan 21-08-2007 16:07

Yasin ne yapmışsın öyle kurutmuşsun denizi:)
rakıda ayrı bir güzellik katmış masaya,afiyet olsun.

baracuda_35x 21-08-2007 16:08

ne yaptın yasin kardeş açıktım yahu:D :D afiyet şeker olsun kardeş

BLACK SHARK 21-08-2007 16:12

Alıntı:

baturhan tafarından gönderildi
Yasin ne yapmışsın öyle kurutmuşsun denizi:)
rakıda ayrı bir güzellik katmış masaya,afiyet olsun.

Gel beraber olsun kardesim cok tesekkür ederim , balik olunca rakisiz gitmiyor .... inan tutarken bile aksam nasil yiyecegimizi konusuyordum babamla :D kendisi Icki kullanmaz ama ben icerken yarasin diyordu :D :D :D
Insallah tekrarini yasariz :)

selamlar

BLACK SHARK 21-08-2007 16:16

Alıntı:

baracuda_35x tafarından gönderildi
ne yaptın yasin kardeş açıktım yahu:D :D afiyet şeker olsun kardeş

Eyvallah Ridvan Kardes gel buyur beraber olsun ... bende suan baktikca resimlere tekrar aciktim yahu .... dolabta getirmis oldugumuz sokarlardan vardi , cikarip yesemmi ne :) :D :D :D

HALDUN YALIMLI 21-08-2007 16:57

Yasin afiyet bal şeker olsun yarasın et olsun kardeşime. Sokar balıklarını rakı sofralarında ağırlamışsın, yakışır. RASTGELSİN

BLACK SHARK 21-08-2007 17:05

Alıntı:

HALDUN YALIMLI tafarından gönderildi
Yasin afiyet bal şeker olsun yarasın et olsun kardeşime. Sokar balıklarını rakı sofralarında ağırlamışsın, yakışır. RASTGELSİN

Eyvallah Haldun Kardes ...
Akdenizin yöresinin en leziz baliklarindan sokar , darisi sizlere :D :D

selamlar - rastgelsin

emre97 24-08-2007 16:37

abı valla canımız çekiyor ya yapma

Saat 18:52.