RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   DENİZ AVI (TEKNEDEN) (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=25)
-   -   Nihayet Çeşme'de yüzümüz güldü (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=3851)

laruz 28-10-2007 22:14

Nihayet Çeşme'de yüzümüz güldü

Nihayet Çeşme'de yüzümüz güldü. Bu site ile yaklaşık 1 ay evvel tanıştım
balıkçılık ilede aşağı yukarı öyle hatta ilk acemilik tecrübemi

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
de anlatmıştım Nihayet braz uzun bir aradan sonra orda da bahsettiği arkadaşım hüseyin ile 22 mt lik bir tekne ile Çeşme açıklarına gittik. laf uzatmaya gerek yok resimler sanırım her şeyi anlatır

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

cumhur 29-10-2007 01:51

güzel av olmuş bravo,1 aylık tecrübeyle bu kadar olduysa,1 yılda? rastgele.

Taygun KOCABIYIK 29-10-2007 07:31

Çok güzel av olmuş tebrik ederim. Özellikle mercanlar harika :)

mufi 29-10-2007 07:55

tebrikler şansın devamlı olsun

discus 29-10-2007 14:47

hocam tebrikler artık denizin zehrini içinize çekmeyi başardınız geçmiş olsun :deli: :deli: :deli: güzel bir av olmuş devamını dilerim..saygılar..

laruz 29-10-2007 15:22

teşekkürler... ilk def a tekne den avcılık yaptım. orda da Burhan Kaptandan çok şeyler öğrendim.. Ayrıca çok yetenekli bir kaptanımız olduğu için de kendimi şanslı sayıyordum.. Kaptanımız bizi ilk önce bizi 40 mt derinliğe götürdü.. sonra sizi Karagöz yuvasına götürcem dedi ama orda derinlk 28-35 metre idi. oltayı attığı zaman boş çıkardığını çok az gördüm. attıyla çekmesi bir oluyordu. hatta iğneye gelen balığın cinsini vururken söylüyordu. bak hüseyin dedi. şimdi mercan vurdu ama çekmicem dedi. sonra şimdi de karagöz vurdu dedi. sonra misinayı çektiği zaman gerçekten mercanla karagöz misina da dizilmişlerdi. Buradan Burhan Kaptanımıza da teşekkürler ediyorum.

Not olarak bir de şunu belirtmek istiyorum. Bir daha kıyı avcılığı yapacağımı hiç sanmıyorum. küçük balıklara yem yedirmekten başka bir şey değilmiş..

Rauf 30-10-2007 06:18

Ender kardeşim tebrik ederim acemi şanssı dedikleri bu olsa gerek:helal: ben kıyıdan kaya balığı ile başlamıştım sizse bravo diyorum.afiyet olsun.
Konu resim eklemeye gelince bende cok zorlanmış güc bela öğrenmiştim öğrendikten sonra burada nasıl resim eklenir RESİM li anlatımla konu acmıştım bu konunun linkini vericeğim anlatım ile işaretlenmiş terlere tıklarsanız bir probleminiz kalmaz resim büyüklük olarakta istediğiniz formatta eklenir selamlar.
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

eşref sürek 30-10-2007 08:56

güzel kaliteli balıklar yakalamışsınız tekne ile avlanma daha bereketli olur afiyet olsun rastgele

Saat 12:19.