RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Tanışma (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Dağ Dağa Kavuşmaz İnsan İnsana Kavuşurmuş (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=7139)

Necati ARAT 01-03-2010 12:44

Dağ Dağa Kavuşmaz İnsan İnsana Kavuşurmuş

Selam dostlar..

28/02/2010 Pazar günü Doğan kardeşim ve Kazım kardeşim ile vakit geçirmek için dolaşmaya çıktık..

Yolumuz Carrefoura düştü ,tam girişte bir beyfendi..
-Bir saniye birşey sorabilirmiyim diye önümüze geçti..
Bende ..
-Buyurun nasıl yardım edebilirim deyince..
-Siz.... Rastgelsin....Necati Bey .....:D
Bir an şaşırdım ..:oha:

Daha önce hiç görüşmemiz olmayan ve sanal ortamda, site içerisinde bir kez (o da Uyarı Amaçlı..:))
özel mesaj attığım üyelerimizden [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] nickli Gökhan ÖZKAN ağabeyimizden başkası değildi ..

Hemen bir yere oturuldu ve başladık abilerimizin kulaklarını çınlatmaya, Balık sohbeti yapmaya ..

İşte Sanaldan Reale tanışmak böylesi hoş sürprizlerle dolu ..:helal::helal::helal:

SOL BAŞTAN..: Gökhan abimiz, Ben , Kazım ve Doğan Kardeşlerim..

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Sitemizde Dostluğun ve samimiyetin ne kadar yüksek olduğunu..
Üzerine basa basa anlatan Gökhan abimize güzel sohbetinden ötürü sonsuz teşekkürler ederim..

01/03/2010 Pazartesi günü de [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] nickli üyemiz BİROL KONAKÇI abimizde beni yerimde ziyarette ederek beni sevindirmiştir..:helal:
Ancak Telefonda şarzımın bulunmadığından kendisini fotoğraflayamadığım için özür diler:'( onada hepinizin huzurunda teşekkür ederim..;)

Diğer üyelirimizlede birlikte tanışmak buluşmak üzere selam ve sevgilerimi sunarım..;)

Kalın sağlıcakla..;)

mehmetulas 01-03-2010 14:08

necati kardeşim işte
sitemizin sloganının gerçekliği budur
BALIK BAHANE DOSTLUK ŞAHANE

Necati ARAT 01-03-2010 14:13

Alıntı:

mehmetulas tafarından gönderildi (Mesaj 75011)
necati kardeşim işte
sitemizin sloganının gerçekliği budur
BALIK BAHANE DOSTLUK ŞAHANE

Eyvallah Mehmet abi teşekkürler..
İşte Gerçek bu..;) :D

Kamil ESEN 01-03-2010 14:42

Güzel bir tesadüf olmuş.Gerçek balıkçı sadece iyi balık tutan değil.Sohbette dostluğunu gösteren arkadaş canlısı kişidir..Nice güzel beraberliklere..

Murat ADAK 01-03-2010 14:51

Çok güzel tesadüfler bunlar:helal:.
Sitenin amacına ulaştığının göstergeside diyebiliriz.
Herhangi bir beklentiye girmeden dostluğa yürümenin örnekleri.
Rastgelsin ailesine ve emeği geçen tüm ekibine çok çok teşekkürler:helal::helal::helal:.
ALLAH(c.c.) bu samimiyetin devamını getisin inşallah.

Necati ARAT 01-03-2010 15:34

Alıntı:

Kamil ESEN tafarından gönderildi (Mesaj 75014)
Güzel bir tesadüf olmuş.Gerçek balıkçı sadece iyi balık tutan değil.Sohbette dostluğunu gösteren arkadaş canlısı kişidir..Nice güzel beraberliklere..

Alıntı:

Murat ADAK tafarından gönderildi (Mesaj 75018)
Çok güzel tesadüfler bunlar:helal:.
Sitenin amacına ulaştığının göstergeside diyebiliriz.
Herhangi bir beklentiye girmeden dostluğa yürümenin örnekleri.
Rastgelsin ailesine ve emeği geçen tüm ekibine çok çok teşekkürler:helal::helal::helal:.
ALLAH(c.c.) bu samimiyetin devamını getisin inşallah.

Katılımlarınız için teşekkürler..
Daha nice karşılaşmalara ..Buluşmalara işaallah..

Doğan ÖZCAN 01-03-2010 17:26

Gökhan abinin bu güzel hareketi bizleri sevindirdi... bizleri görür görmez Necati ; Doğan diyince şaşırdık kaldık resmen ... ondan sonra tatlı tebessümler oldu ve çaylar falan derken baya uzun uzuna sohbet ettik...işte hakiki dostluk arkadaşlık sevgi kavramı bence bu.... burada forum ortamında değil aile ortamında olduğumuzun tekrar yeniden bir göstergesini bire bir canlı olarak yaşadık..
İnşallah kısmet olursa hep beraber bir araya gelmek dileklerimle...sağlıkla kalın

delvel 01-03-2010 18:57

işte bu BALIK BAHANE SOHBET ŞAHANE..

yenal45 01-03-2010 20:03

işte budur ya
dosluktan başka ne var insanın sanalda olsa dostu olması güzel şey.
rastgelsin ailesinden olmakta bir ayrıcalıktır.
hepinizi sevgiyle selamlarım rastgelsin ailesi ;);)
rastgele hepinize.

23asm 01-03-2010 20:50

Necati kardeşim çok duygulandım.Dediğin gibi hiç vakit kaybetmeden bu güzel anı paylaşmışsın.Resmimi bu caanım forumda gördüm ya,ölsemde gam yemem.Doğan kardeşime,Kazım kardeşime ve sana pazar günkü muhabbetiniz için teşekkür ederim.Şimdi kendimi daha iyi hissediyorum.Rastgelsin ailesindeki diğer gönül dostlarıyla tanıştıkça dahada iyi olacağım.

Saat 22:33.