RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Süleyman Karabulut (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=118)
-   -   Uskumru team iş başında.... (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=10000)

kaptankarabulut 11-11-2011 18:17

Alıntı:

avlar tafarından gönderildi (Mesaj 116050)
Süleyman abicim çok güzel bir anlatım olmuş tebrikler.

Teşekkürler Tamer...

kaptankarabulut 11-11-2011 18:19

Alıntı:

CEMAKO tafarından gönderildi (Mesaj 116052)
Uskumruların körfezde olması çok güzel herkesin keyifli ve bereketli av geçirmesine sebep oluyorlar (tabii ki süleyman abinin tılsımını da unutmuyoruz.)
Tebrik ederim
Ellerinize sağlık

Teşekkür ederim Cem, uskumrular en fazla bir ay daha kalırlar sonra bizi terk edip giderler..

muratdogan 11-11-2011 20:16

Süleyman kaptanım görüyorumki av ve muhabbet bir harika geçmiş.
Ersoy kardeşimi de organızasyonu için tebrik ederim.
Ayrıca tüm ekibi tebrik ederim.
...
Süleyman abi paylaşım için teşekkürler.

Tuncay GÜNAY 11-11-2011 21:12

Alıntı:

kaptankarabulut tafarından gönderildi (Mesaj 116093)
Anladım anladım...:D :[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]D :D :D

arife tarif gerekmiyor değil mi kaptanım :helal::helal::helal: uskumrular körfezden gitmeden gelmek nasip olur inşallah

Taygun KOCABIYIK 12-11-2011 09:56

Alıntı:

Tuncay GÜNAY tafarından gönderildi (Mesaj 116109)
arife tarif gerekmiyor değil mi kaptanım :helal::helal::helal: uskumrular körfezden gitmeden gelmek nasip olur inşallah

Sen geleceğin zaman ben kulaklarına fısıldıycam "Tuncay geliyor aklınız varsa kaçın Yunanistan'a" diye :)

ustam18 12-11-2011 10:13

Süleyman kardeşim bu güzel avları değerli dostlara yaşattığın için teşekkürler.inan o kadar istiyorum ki izmir e gelip sizinle tanışıp ,bir hafta avlanmayı.ama durumlar namüsait olduğundan sadece bu görüntülere bakarak yutkunuyorum.
Avlarınız bereketli olsun.Rastgele.

Murat ÇAKMAKÇI 12-11-2011 14:07

Alıntı:

kaptankarabulut tafarından gönderildi (Mesaj 116093)
Anladım anladım...:D :[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]D :D :D

TUNCAY KURTLARIN BÜYÜMÜŞ LEYN:oha:

kaptankarabulut 12-11-2011 14:47

Alıntı:

ustam18 tafarından gönderildi (Mesaj 116124)
Süleyman kardeşim bu güzel avları değerli dostlara yaşattığın için teşekkürler.inan o kadar istiyorum ki izmir e gelip sizinle tanışıp ,bir hafta avlanmayı.ama durumlar namüsait olduğundan sadece bu görüntülere bakarak yutkunuyorum.
Avlarınız bereketli olsun.Rastgele.

Ustam iyi dilekleriniz için çok teşekkürler.Eğer olurda yolunuz düşerse başımın üstünde yeriniz var.Beklerim mutlaka...

kordonboyu 13-11-2011 13:46

Süleyman abi, ekip çok güzel çalışmış, görüntüleri de izledim muhabbet de süper. Bu arada senin balık çekme hızına yetişebilene de aşk olsun doğrusu, nasiplisin vesselam. Avlarının daha bereketli ve neşeli geçmesi dileğiyle.

dolmuşçu 13-11-2011 15:14

yardım

beyler özbekte karadan kamış ile atılacak yer bilen varmı?

Saat 01:14.