RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Yapay Yemlerle İlgili Herşey (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=75)
-   -   gazoz kapaklarını sakın atmayın...lazım... (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=1869)

aganta borina borinata 19-10-2006 12:53

gazoz kapaklarını sakın atmayın...lazım...

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

daha ne olsun...:artist:

erhan 19-10-2006 13:24

Doğan kardeşim süpermiş bunlar vallahi millette ne yaratıcılık varmış.Paylaşım için teşekkürler.Eline sağlık

katiti 19-10-2006 13:53

Hehehe özellikle Heineken'e iyi balık vuruyormuş diye duydum, ama gece avında ;) :D.

Şaka bir yana bir de iş yaparsa bunlar süper demektir. Yalnız sanırım tatlı su ağırlıklı kullanım söz konusu...

mozdil 19-10-2006 14:28

Alıntı:

erhan tafarından gönderildi
Doğan kardeşim süpermiş bunlar vallahi millette ne yaratıcılık varmış.Paylaşım için teşekkürler.Eline sağlık

Sadece yaratıcılık olsa

Alıntı:

Buy A Six Pack For
Only $30.00 USD
Six pack includes:
1 Coors, 1 Bud, 1 Canadian, 1 Miller, 1 Kokanee, and 1 Mystery lure.

turna 19-10-2006 14:40

süper fikir.evet tatlı suda çok daha iyi iş yapar.

Güven ÖZYELDAN 19-10-2006 14:51

bence efespilsen daha çok iş yapar yada miller gibi geliyor mert kardeşim bayramdan sonra bir gece avında deneyelim ne dersin?:)

aganta borina borinata 19-10-2006 14:53

bence en iyisi niğde gazozu...aynı zamanda yerli malı arkadaşlar...biraz duyarlı olalım lütfen...:deli: :D

rastgelsin...

waverunner 19-10-2006 20:40

gazoz kapakları cok ilgi cektı.

Tekrar slm. iyisindir umarım. Bu gazoz kapagı fikri gercekten cok iyi.İşe yarar görünüyor.Zaten balıkların ilgisini ceken salına salına gelen ve ses cıkartan ayrıca enteresan renkli seylerdir. Buna gelin telini de örnek gösterebiliriz.Verdigin bilgiler işime yarıyor cook sagol.Yalnız anlayamadığım bu imza için neler yazmalıyım? Bu konuya da acıklık getirirsen cok sevinecegim.4 gündür ahşaptenelerin 18 yıldır düzenlediği BODRUM CUP yelken yarısındaydım ve cok yorucuydu benim icin.Fakat cok zevkli idi. yolda sırtı ile gzl balık aldım ve turumuzu bu sabah bitirdik. şimdilik hoşcakal.:

levrek 19-10-2006 23:15

Bravo Doğan ,ne güzelde bulmuşsun valla,super fikir,asıl bunları seri bağlamak lazım,sürü muhabetine,sevgilerimle

baraküda07 20-10-2006 00:29

doğan kardeşim sağolasın ilginç takımlar senin gibi araştırmacı arkadaşların sayesinde yeni şeyler öğreniyoruz bu siteninde güzelliği burda zaten... rastgelsin

Saat 12:57.