RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Site Organizasyonları (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=122)
-   -   Rastgelsin 1. Dostluk ve Tanışma Kıyı Organizasyonu (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=7324)

Hasan BALIKÇI 28-03-2010 20:13

Rastgelsin 1. Dostluk ve Tanışma Kıyı Organizasyonu

ORGANİZASYON ALANIMIZ

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

BÜYÜK RASTGELSİN AİLESİ:)

24-25 NİSAN Tarihinde siz sevgili dostlarımızında iştirak etmesiyle dostluk, kardeşlik ve arkadaşlık adına uzun yıllar söz ettirecek bir organizasyon yapmak için hep beraber karar verelim.:)

Bu güzel organizasyonun kusursuz olması içinde siz sevgili dostlarımızın desteğine ve güvenine ihtiyacımız var.:)

Hepimiz uzun zamandır forumlarda bir yerlerde yazı yazıp konu paylaşıp sanal alemde tanışıyoruz. :) Sanalda konuştuğumuz biçok dostlarımız birbirleri ile tek tekte olsa imkanları doğrutusunda tanıştılar.:helal:

Bu ilk organizasyonda bunu amaç edinmekte sadece tek tek tanışma deyil toplu bir tanışma olacak herkes birbirleri ile daha da yakınlaşacaktır. İleride çok iyi dostluklar kuralacaktır.;)

Ben şahsım adına bu sanal alem sayesinde çok güzel dostluklar kurdum neden her arkadaşım kendine göre tanışarak dost edinmesin
organizasyonumuzun amacı TANIŞMA VE KAYNAŞMA hepimize hayırlı olsun. :)

Organizasyon yerine ulaşım sorununu katılıma göre kendi aramızda çözümlemeyi düşünüyoruz. :) Herkes kendi aracı ile geleceğinden aracı olmayanların ise gerekirse otobüs tutup katılmalarını uygun görüyoruz.:)

Yaklaşık bir ay süremiz var sayılır bu zaman içerisinde eksiklerimizi en aza indirebileceğimizi umuyorum bunun içinde ulaşım yem vs burayı takip edersek herkese tek tek yardımcı olabiliriz.;)

Site Yönetiminden arkadaşlarım gelecek olan kişi listesini avlak bölgesinde gerekli malzemeleri tek tek açıklayacaklardır.

RASTGELSİN AİLESİNE YAKIŞAN BİR ORGANİZASYON OLMASI DİLEKLERİMLE :)

SAYGILAR SEVGİLER... :)

Bornovalı 28-03-2010 20:20

Çok güzel bir fikir ustacım.
hayırlısı olsun,belkide sizleri görmek bu güzel günde nasip olacak...

Hasan BALIKÇI 28-03-2010 20:22

Alıntı:

Bornovalı tafarından gönderildi (Mesaj 78715)
Çok güzel bir fikir ustacım.
hayırlısı olsun,belkide sizleri görmek bu güzel günde nasip olacak...

sen olmazsan olmaz :)mutlaka bekliyorum :)

delvel 28-03-2010 21:04

hasan abi katılacak herkesin cok güzel bir haftasonu geçireceğine eminim.
şunu yazın yapsaydık yıllık izinime denk getirir, rahat rahat şafak sayardım:D
bana acil tanıdık doktor lazım:D

kaptankarabulut 28-03-2010 21:04

Hasan kardeşim nasip kısmet olursa balık tutmak için olmasada dostlarla tanışmak için bir aksilik olmazsa ALLAH (CC) izin verirse mutlaka gelirim....

Hasan BALIKÇI 28-03-2010 21:06

Alıntı:

delvel tafarından gönderildi (Mesaj 78731)
hasan abi katılacak herkesin cok güzel bir haftasonu geçireceğine eminim.
şunu yazın yapsaydık yıllık izinime denk getirir, rahat rahat şafak sayardım:D
bana acil tanıdık doktor lazım:D

niyeki ?anlayamadım :)

Hasan BALIKÇI 28-03-2010 21:07

Alıntı:

kaptankarabulut tafarından gönderildi (Mesaj 78732)
Hasan kardeşim nasip kısmet olursa balık tutmak için olmasada dostlarla tanışmak için bir aksilik olmazsa ALLAH (CC) izin verirse mutlaka gelirim....

istersen gelme :)yoksa bidaha tekneye çıkmamki :D

adolomorola 28-03-2010 21:08

Manisa Team olarak gereken herşey en güzel şekilde yapılacağından kimse kuşku duymasın...;)

Yağız DEMİR 28-03-2010 21:46

hasan abım ızın gunume daha bakmadım ama nasıp olursa bıldıgın gıbı bızım takım nerede ben orada kı bu sefer dostlarımızda gelecek ve yenı arkadaslar ve muhabbette bool olacak herkezle tanısmak guzel olacak

Anıl ÜNALAN 28-03-2010 22:45

Sınav tarihlerimin tam ortasına denk gelsede orda olucağım ;)

Saat 22:10.