RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Misinalarla İlgili Herşey (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=67)
-   -   arkadaşlar bu misina muhakkak çantanızda olsun (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=3227)

kartallı 18-06-2007 23:44

arkadaşlar bu misina muhakkak çantanızda olsun

arkadaşlar yeni bir misina aldım,inanın harika bir misina ve sizede tavsiye etmek istedim...ne malı olduğunu bilmiyorum fakat malzemeci arkadaşın tavsiyesi üzerine aldım ki iyi yapmışım...benki siglon misinadan şaşmazdım fakat artık onlarca lira ödemeyecem artık bir misinaya...misinanın adı kevlon oskar üzerinde kaplan resmi var...0.18mm. çekeri 6,95 kg. fiyatıda 3ytl...saygılar

gıracemi 19-06-2007 02:23

tavsiyen için saol serdar abi alır bi deneriz.. rastgelsin.. allah keyifli avlarda kullanmayı nasip etsin.. abime saygılar..

mufi 19-06-2007 05:43

Alıntı:

kartallı tafarından gönderildi
arkadaşlar yeni bir misina aldım,inanın harika bir misina ve sizede tavsiye etmek istedim...ne malı olduğunu bilmiyorum fakat malzemeci arkadaşın tavsiyesi üzerine aldım ki iyi yapmışım...benki siglon misinadan şaşmazdım fakat artık onlarca lira ödemeyecem artık bir misinaya...misinanın adı kevlon oskar üzerinde kaplan resmi var...0.18mm. çekeri 6,95 kg. fiyatıda 3ytl...saygılar

serdar cım bir de fotografını koysaydın ne güzel olurdu. :)

nevzat 19-06-2007 10:19

Teşekkürler Serdar hemen adını not aldım.

discus 19-06-2007 10:47

serdar hocam teşekkürler...bide fiatı nedir nerden alınır çekerleri ne varsa biraz bu bilgilerdende bahsedebilirsen memnun olurum....

Wetblue 19-06-2007 11:59

BİR SÜREDİR HAFIZASIZ VE SERT MİSİNALARI DENİYORUM. MAKİNADA HAFIZASIZ EL OLTASINDA SERT MİSİNADAN "EUROSTAR MISTRAL STRONG 0,40 mm 12,10 Kg" MEMNUN KALDIM. BİRDE PAHALI AMA KATALOKLARDA GÖRDÜM PİYASADA VARDIR SANIRIM KARBON TAKVİYELİ OLANLAR VAR İNCE VE ÇOK ÇEKERLİ ORTAMLARA ÇOK ELVERİŞLİ. DENEYEBİLİRSİNİZ.

araştırıcı 19-06-2007 12:45

Alıntı:

kartallı tafarından gönderildi

Serdar Bey:
Misina hangi amaçla kullanıldı? Makara? At-Çek?
Deniz? Tatlısu?
Ne tür balık yakaladınız? neler yaşadınız? Esnedi? Sertti? vs.
Kaç zamandır kullanıyorsunuz? 1 gün- 1 ay- 3 ay vs.
Nerden alınır? nasıl Alınır? vs.. Ayrıntı çooookk..
Aydınlatırsanız sevinirim..

Üzerinde yazana aldanmayacak kadar tecrübeliyim;) ;)

Rastgele..

Taygun KOCABIYIK 19-06-2007 18:14

Serdar abi tavsiye için teşekkürler biraz daha detay verirsen seviniriz :)
Ayrıca konuyu misinalar bölümüne taşıdım.

kturkol 19-06-2007 19:02

serdar paylaşımın için teşekkürler.

makalele 19-06-2007 19:09

abi tavsiyen için sağol.iyi mısina için bir çuval para veriyorduk. inşallah buluruz.

Saat 22:55.