RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   DENİZ AVI (TEKNEDEN) (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=25)
-   -   28.04.2012 - İzmir/Çeşme/Ildır Balık avım (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=10961)

muratdogan 30-04-2012 02:05

28.04.2012 - İzmir/Çeşme/Ildır Balık avım

Güzel bir hava olması sebebiyle soluğu balıkta almaya karar verdim ve ıldır yolunu tuttum.
Sabah saat 06:00 da hareketle avımıza başladık.
İlk denememiz Levrek tutmak için sırtı ile yola koyulduk, adaların etrafını dolaşmamıza rağmen balık alamadık ve yemli atacağımız meramıza doğru yola koyulduk.
Avlak yerimize geldiğimizde hava çok güzel deniz 0-2'iydi ilk balığımız İstavrit misafir olarak kovadaki yerini aldı ikinci misafirimiz Mercan gelince tamam dedik ve yerimizi bulduğumuza karar verdik balık vuruşları çoğalmaya başladı ve 45 dk. sonra merayı patlak göz mercan yada diğer adıyla erkek mercan sardı.
Yaklaşık 1 saat olmuştu ve yarım kova balık kova da yeri almış benim de havamdan geçilmiyordu.
İğne takımım 4'lü olmasına rağmen tüm iğneler dolu geliyor ve beni bir hali şaşırtıyordu kaptanımızın adı Nail ve kendisine soruyordum abi rüyamı bu diye bana bakarak gülüyordu.
Arkadaşlar teknemeniz de ne radar nede sonar vardı. Önemli olanın kaptanın bilgisi ve deneğimleri olduğunu çok iyi biliyordum. Balık avımız sırasında Nail kaptan bana hep sorar nereye gitmek istersin diye benim cevabım kaptan sensin ve götürdüğün yere diyerek demir atarız.
.
Dönüş yolunda sırtı yaparak geri döndük ve nasibimize 2 levrek düştü.
.
Tutabildiğim balıklar :
Mercan
Çupra
İstavrit
Levrek

Fazla sizi yormadan avımdan bazı kareler size sunmak istiyorum.

İNŞALLAH VİDEO SORUNSUZ AÇILIR
Manzara

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Balık Avımda Kareler

Daha güzelleri sizlere de nasip olması dileğimle RASTGELE...

Tuncay GÜNAY 30-04-2012 02:49

muradım ellerine sağlık kardeşim bereketli bir yaşamışsın yüzünde ki ifade balığın bereketini ayna gibi yansıtıyor afiyet şeker olsun. bu arada yem olarak boru kurdu kullandın sanırım.

MAVİ FENER 30-04-2012 03:31

Murat; Şansın iyi gitmiş anlaşılan...Seni kutlarım...emeğin için teşekkürler....

kaptankarabulut 30-04-2012 09:15

Murat tebrikler,eline emeğine sağlık.Güzel bir av gerçekleştirmişsiniz.Afiyet olsunlar...

TUĞYAN 30-04-2012 10:04

Murat kardeşim güzel bir paşlaşım eline sağlık

hakeden 30-04-2012 10:15

Abi çok güzel paylaşım. Bereketli olsun. Balıkların resmini eklemesen sadece yüzündeki gülümseme ile ne kadar balık tuttuğunu anlamak zor değil.

ibrahimz35 30-04-2012 10:20

Eline sağlık çok güzel bir av olmuş.
Artık Ildır'dan güzel haberler gelmeye başladı.
İnşallah bundan sonraki avlar daha güzel geçer.

dostumsun 30-04-2012 11:15

Murat kaptan tebrik ederim. çok güzel görünüyo balıklar. şu anda tenefüsteyim ve okuldan yazıyorum. artık tenefüs aralarında rastgelsine girer oldum. o kadar özledim balığa gitmeyi. rüyalarıma girmeye başladı. Allahtan evli değil bekarım da uyandığımda birilerinin boğazına sarılmış olmuyorum...:D

Ahmet TARİH 30-04-2012 11:34

Murat kardeşim harikasın valla. Yakın zamanda balık sevdalısı bir arkadaşın düğününe gidersen 4 ü bir yerde diyeyi takabilirsin. Bu ender rastlanan görüntü herhalde 5 i bir yerde den daha kıymetlidir. Anlayana tabii.
Afiyet şeker olsun.

CEMAKO 30-04-2012 15:29

Tebrik ederim
Bu ne zamandır beklediğimiz güzel görüntülerdi nasibiniz güzel olmuş
daha irilerine rast gelirsiniz inşallah :helal:

Saat 01:54.