RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=7)
-   -   3.5 ay aranızda olmayacağım. (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=2387)

ykmk 08-02-2007 16:11

3.5 ay aranızda olmayacağım.

Merhabalar.Geçen bir tartışma konusu olmuştu ve oraya bi yorum bırakmıştım.Eğğer bilgisayarımı kaldırırsam diye...VE bu gerçek oldu.Derslerimin kötü gitmesinden dolayı kendi kararımla bilgisayarı kaldırıyorum.Çünkü msn,hobiler gelecekte de olur.Ama öss yi kaçırdım mı tutamam.Hepinizle beraber olmaktan çok mutluydum.Hepiniz bana bir abi kadar iyi davrandınız.:'( Biraz uzun bir ara olacak bu,ama kusuruma bakmazsınız umarım.Üyeliğimi de silmezseniz çok ama çok memnun olacağım.Çünkü sene sonu yazılıları biter bitmez sizinle yine güzel avlarla beraber olacağım.Arada siteye uğrarım ama çok nadir.Kendimi derslerime vereceğim.Arada gittiğim avları da arşivleyip saklayacağım.Yaz geldiğinde hepsini sizlerle paylaşacağım.Herkese hayırlı avlar...:'( :'( :'( RASTGELSİN...:'( :'( :'(

levrek 08-02-2007 16:20

Yunuscan,sana başarılar dilerim...

ykmk 08-02-2007 16:22

Alıntı:

levrek tafarından gönderildi
Yunuscan,sana başarılar dilerim...

Teşekkür ederim.Kiminizin yorumlarını yaza okuyacak olabilirim.Çünkü bu akşam kaldırıyorum.Hepinizi çok özleyeceğim.Hoşçakalın...:'( :'( :'(

katiti 08-02-2007 16:53

Yunuscan en doğrusunu yapmışsın, hobiler bekler merak etme. Sana şimdiden derslerinde başarılar...

Uzm.Dr.Rastgele 08-02-2007 19:32

En doğrusu....

Sevgili Yunuscan'ım bence en doğru kararı vermişsin.Benim oğlum Burak'ta seneye O.K.S denilen ve bir çocuğun hayatındaki ilk mihenk taşlarından biri olan sınava girecek...Ve bizdede bilgisayar bu sene Ağustos ayı sonu itibariyle kalkacak....

Hayırlısı olsun paşam, bizler buradayız ve senden gelecek güzel haberleri bekliyor olacağız abisi.....

MEHTERAN 08-02-2007 19:37

Okul hayatında başarılar yunuscan. Biz hep burdayız,dersler kötü giderse zaten burda işin olmaz. bu işler hobi ve zevk işi, öncelikle tabiki okul. şunu unutmaki, bu devirde herşey diploma.önce diplomanı al,bu işler sonrada olur. sana başarılar diliyorum.

HALDUN YALIMLI 09-02-2007 07:19

Yunuscan sana başarılar diliyorum. Bu olgunlukla, bu bilinçle inanıyorum ki çok başarılı olacaksın umarım tüm sınavların başarılı geçer ve ÖSS. de dilediğin bölümde öğrenim görmeye hak kazanırsın. BAŞARILAR

aganta borina borinata 09-02-2007 07:53

kendi iradenle almış olduğun bu karar sana ileride alacağın bazı kararlar konusunda da yardımcı olacağına eminim...umarım durumu düzeltip başarıya ulaşırsın...seni burada bekliyor olacağız...

rastgelsin...

Güven ÖZYELDAN 09-02-2007 09:17

yunuscan hayat ve gelecek çok şeyin önüne geçmelidir ilerde sefasını sürebilmek için biz burdayız seni yeniden aramızda görmek için bekliyor olacağız şimdiden başarılar kardeşim sınıfı geçti haberini bekliyoruz......

Saat 00:16.