RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   DENİZ AVI (TEKNEDEN) (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=25)
-   -   Son iki av güncemiz...) (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=12369)

ishak BALLICA 06-11-2013 12:59

Son iki av güncemiz...)

Sevgili dostlarım, malum olacağı üzere çalışma hayatı devam ettiği sürece bizler için adeta bir nevi yaşam tarzı olan ''Balık avı hobisini'' her daim gerçekleştirmek için imkan yaratmak çok zordur.Çünkü çalışma hayatının vermiş olduğu sorumluktan dolayı geriye bir tek hafta sonları kalmaktadır.O da tabiki hava şartları uygun olursa.

Nitekim benim de hep av güncelerim bu çerçevede gerçekleşiti bu yaz başlangıcına kadar.Yaz başında emekli olunca bu defa dizginleri ucu doğal olarak bana geçmiş oldu.:p

Çok şükür sağlık ve sıhhatim yerinde olduğu için imkan buldukça ama bir deniz kenarında;ama bir tekne üstünde imkan buldukça bu güzel hobimi yaşama geçirmeye çalışıyorum.Burada amaç tabiki salt balık avlamak değil.Esas amaç sevdiklerim ile beraber elde olta ile beklemenin o dayanılmaz hazzını yaşamanın verdiği mutluluğun keyfini çıkarmaktır.Gerisi zaten ayrıntı ve hikaye.Zira balık bir gün olmazsa, elbet başka bir gün denk gelecektir.:)

Siz dostlarım ile son yapmış olduğum iki av güncesini paylaşma istiyorum.Her ikisi de hiç bir iddası olmayan ama bizler için birer mutluluk kaynağı olmuş birer av günceleridir.:Br

Av güncelerimiz esnasında klasik dip oltası kullanılmıştır.İğne tercihimiz sülünez denilen yem türünde tercih ettiğim kısa pala,çapraz mustad 496/3 numara iğnelerdir.Bu av esnasında sırtıya denk gelen sahte ve onunla ilgili kullanmış olduğumuz takımı da elimden geldiğince çizmeye çalıştım.:)

Tüm dostların her daim gönüllerindeki avların gerçekleşmesi dileği ile rastgele...:)

31.10.2013 tarihli av güncemizin görselleri ve o anları anlatan kısa bir video paylaşımım...

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

03.11.2013 tarihli av güncemizin görselleri ve o anları anlatan kısa bir video paylaşımım...

hus213 07-11-2013 16:59

harika bir gün geçirmişsiniz devamı nasip olsun rasgeleyin

Taygun KOCABIYIK 07-11-2013 22:53

İshak abicim ilk kısmı izledim, gerçekten günün en iri balığı olacak dediğin mercan ve torik diyebileceğimiz boya gelmiş palamut bilgisayar başında bile heyecanlandırdı beni.

İkinci bölümüde ilk fırsatta izleyeceğim. Bereketli olsun, daha irileri daha iyileri denk gelsin.

ishak BALLICA 08-11-2013 12:05

Alıntı:

hus213 tafarından gönderildi (Mesaj 131077)
harika bir gün geçirmişsiniz devamı nasip olsun rasgeleyin

Sevgili Hüseyin abim, daha güzelinin sizlerin yaşaması dileği ile yorumun için teşekkürler hocam.;)

ishak BALLICA 08-11-2013 12:06

Alıntı:

Taygun KOCABIYIK tafarından gönderildi (Mesaj 131079)
İshak abicim ilk kısmı izledim, gerçekten günün en iri balığı olacak dediğin mercan ve torik diyebileceğimiz boya gelmiş palamut bilgisayar başında bile heyecanlandırdı beni.

İkinci bölümüde ilk fırsatta izleyeceğim. Bereketli olsun, daha irileri daha iyileri denk gelsin.

Sevgili Taygun um yorumun içşin teşekkürler abim.Torik ise günün süprizi oldu..:helal:

hus213 10-11-2013 11:36

merhabalar dostlar ses veren yokmu her kez balıktamı rasgelsin

Saat 22:55.