RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Murat Çakmakçı (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=125)
-   -   11.12.2011 Avım....tuzaklama..... (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=10277)

Murat ÇAKMAKÇI 12-12-2011 18:12

11.12.2011 Avım....tuzaklama.....

Bugün hava sabah saatlerinde gün doğusuydu ilerliyen saatlerde güneye döndü yani anlıcayanız uyuma günü çok güzel dinlendim:DTuzaklarımı sizlerle paylaşmak istedim.Saçaklı bedenlerde bildiğimiz mandallı çan,gezerdede aliminyum teneke bağlı.Oltaların yanından ayrılacağınız zaman kasnakların üzerine taş koymayı unutmayın;)

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
ERROR: If you can see this, then [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] is down or you don't have Flash installed.

dogukan1997 12-12-2011 19:28

murat abi ellerine sağlık çok güzel bir paylaşım olmuş daha bereketli olması dileğimle rastgele..

muratdogan 12-12-2011 19:47

Muratcım paylaşım için teşekkürler.
Paşaların kaçacak yeri yok gibi gözüküyor.

TUĞYAN 13-12-2011 09:26

Murat yararlı paylaşım teşekürler

ustam18 13-12-2011 10:55

Murat kardeşim bende birzamanlar misinalarımı kola tenekelerine sarardım. hem atarken hem toplarken çok kolay oluyordu.oltayı attıktan sonra kıyıya diktiğim esnek söğüt veya kavak dalına misinayı takardım. kola tenekesinin içine de 2 adet ufak taş koyardım ki zil vazifesi yapsın.sazan balığı zil sesinden rahatsız oluyor o bölgeye birdaha yaklaşmıyor ama tenekenin içindeki taşlar ve tenekenin tıkırtısından etkilenmiyordu.sonradan sosyete avcı olduk kamış makina alınca tenekelerdeki misinalar da tenekeler de çöpe gitti.
Avlarınız bereketli olsun.Rastgele.

Anıl ÜNALAN 13-12-2011 16:05

Sende daha ne numaralar var ben biliyorum :) paylaşım için teşekkürler, hava bozduğunda böyle paylaşımları bekliyoruz senden durmak yok Üstadım ;)
Ellerine sağlık.

Murat ÇAKMAKÇI 13-12-2011 18:25

Alıntı:

Anıl ÜNALAN tafarından gönderildi (Mesaj 117701)
Sende daha ne numaralar var ben biliyorum :) paylaşım için teşekkürler, hava bozduğunda böyle paylaşımları bekliyoruz senden durmak yok Üstadım ;)
Ellerine sağlık.

Bende şaşırdım ne numaralar varmış bende:D

Murat ÇAKMAKÇI 13-12-2011 18:31

Alıntı:

ustam18 tafarından gönderildi (Mesaj 117685)
Murat kardeşim bende birzamanlar misinalarımı kola tenekelerine sarardım. hem atarken hem toplarken çok kolay oluyordu.oltayı attıktan sonra kıyıya diktiğim esnek söğüt veya kavak dalına misinayı takardım. kola tenekesinin içine de 2 adet ufak taş koyardım ki zil vazifesi yapsın.sazan balığı zil sesinden rahatsız oluyor o bölgeye birdaha yaklaşmıyor ama tenekenin içindeki taşlar ve tenekenin tıkırtısından etkilenmiyordu.sonradan sosyete avcı olduk kamış makina alınca tenekelerdeki misinalar da tenekeler de çöpe gitti.
Avlarınız bereketli olsun.Rastgele.

Ustam olurmu sen ne yaptın tenekeler ziller çöpe gidermi hiç onların yeri anısı farklı olmazmı şöyle sabah suyu atmışın 10 tane olta tuzaklamışın ateşin yanında çayını yudumlarken tenekeler düşüyo,ziller ötüyo ALLAHım o anı düşünemiyorum. Kamışla avlanmak bana zevk vermiyo üstadım ha kamışın,makinan yokmu diye sorarsan 5 tane sağlam makina,kamış var onlarla gittimmi rezillik çekmediğim için beni etkileyemiyorlar:D

Murat ÇAKMAKÇI 13-12-2011 18:32

Alıntı:

TUĞYAN tafarından gönderildi (Mesaj 117682)
Murat yararlı paylaşım teşekürler

Ben teşekkür edrim nedemek

Murat ÇAKMAKÇI 13-12-2011 18:33

Alıntı:

muratdogan tafarından gönderildi (Mesaj 117668)
Muratcım paylaşım için teşekkürler.
Paşaların kaçacak yeri yok gibi gözüküyor.

Aman murat ballı görmesin yanarız sonra:Dben teşekkür edrim

Saat 01:37.