RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   DENİZ AVI KARADAN (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Yeni Tatil Yeni heyecan Yeni tavsiyeler :) (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=11715)

bilal_20 04-08-2012 22:18

Yeni Tatil Yeni heyecan Yeni tavsiyeler :)

Abilerim Ablalarım kardeşlerim, ustalar, ortalar, benim gibi acemiler
geçen ay açtığım konuda tatil için av yerleri tavsiyesi istemiştim. tavsiyeleri malzemeleri takımları dinleyip hazırladım çıktım ama malesef çok kısırdı(nasip)
şimdi yeniden tavsiyee isteyeceğim,
Ağustosun 22-26sı arasında tekrar bi tatil gündemde. balıkesir altınoluk düşünmekteyim. tabi bu düşüncede. benim için ilk sırada balık var tabi (eşimide ikna ediyorum tabi bunun için ). onun için yer değişebilir tavsiyelerinize göre. ağustosun sonunda neresi bereketlidir kıyıdan?nerden ne çıkar?
ustalarım bi el atıverin şu garibe balık zevkini bu sefer alsın
:D

MAVİ FENER 05-08-2012 23:14

Alıntı:

bilal_20 tafarından gönderildi (Mesaj 125941)
Abilerim Ablalarım kardeşlerim, ustalar, ortalar, benim gibi acemiler
geçen ay açtığım konuda tatil için av yerleri tavsiyesi istemiştim. tavsiyeleri malzemeleri takımları dinleyip hazırladım çıktım ama malesef çok kısırdı(nasip)
şimdi yeniden tavsiyee isteyeceğim,
Ağustosun 22-26sı arasında tekrar bi tatil gündemde. balıkesir altınoluk düşünmekteyim. tabi bu düşüncede. benim için ilk sırada balık var tabi (eşimide ikna ediyorum tabi bunun için ). onun için yer değişebilir tavsiyelerinize göre. ağustosun sonunda neresi bereketlidir kıyıdan?nerden ne çıkar?
ustalarım bi el atıverin şu garibe balık zevkini bu sefer alsın
:D

bilal;
meraklanma ilğili arkadaşlar bu sorununuzu çok rahatlıkla çözeceklerdir...İyi geceler...

bilal_20 06-08-2012 01:21

üstad abi, sağolasın. merakla bekliyorum cevapları. sendende bi kaç tavsiye alsaydım uğramışken :)

kaptankarabulut 06-08-2012 08:14

Bilal,bu günlerde güzelbahce de uskumru kolyoz başladı yolun bu tarafa düşerse bir balık turu yaparız.Fakat şansın varsa havalar güzel olur...

cesifer 06-08-2012 10:15

kardeş balık avına gidene neden rastgelsin derler... şimdiden yeni avların için rastgelsin

rapalaci 06-08-2012 14:57

Balık avını karadan yapacaksanız Ayvalık-Edremit taraflarını tavsiye etmem. Karaburun, İzmir Körfezi (Urla-Çeşmealtı-İnciraltı vs), güneyde Didim (Akbük), Bodrum (Güvercinlik) tarafları çok daha uygundur. Tekneden avlanabilirseniz, bu saydıklarıma daha güneyde Fethiye-Kaş taraflarını da katabilirsiniz. Hatta Kaş hem karadan hem de tekneyle müthiştir.
Rastgelsin şimdiden!

bilal_20 06-08-2012 19:46

eveeeet şimdi rapalacı kardeş aklıma kaş fikrini soktu. kaşta avlananlar varmı? arkadaşın dediği gibi karadan iyi midir?
rapalacı kardeş birde kaş'ta avlak yerlerini yazar mısın? nerden olta atıp ne tür balık çekebiliriz?

Saat 14:12.