RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Site Organizasyonları (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=122)
-   -   Seferihisar Sığacık Rastgelsin Balık avı Organizasyonu (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=9030)

Anıl ÜNALAN 15-04-2011 11:54

Seferihisar Sığacık Rastgelsin Balık avı Organizasyonu

Evet abiler anket sonucuyla karar aldığımız tekne organizasyonunu hava mualefetleri sonucu gerçekleştirememiştik ama bu sefer zamanının geldiğini düşünüyoruz. Çok heyecan yapmamak için bu sefer organizasyon tarihinden sadece 15 gün önce katılım listesi başlatma kararı aldık geçen sefer 1 ay önceden başlayan liste çok karışıklıklara maruz kalmıştı umarım böylesi daha iyi olacaktır.
Geçen seferki tekne organizasyonumuzu küçük teknelerle hep beraber aynı noktada avlanarak yapmıştık aralarda olan muhabbet kopukluğunu gidermek için bu sefer büyük teknelerden güzelbahçe organizasyonu yerine Seferihisar Sığacıktan Selinda, Selinda1 - Selinda2 adlı teknelerle hep beraber sıcak ortam oluşturup dostluğumuzu pekiştireceğimiz bir organizasyon yapma kararı aldık.
Aynı zamanda teknelerimiz her türlü ihtiyacımızı karşılayacak durumda olduğundan ve güvenlik önlemleri daha gelişmiş olduğundan ailece katılabileceğimiz güzel bir organizasyon olacaktır.

Her teknede büyük mangallar bulunmaktadır tekne sahiplerinin yapacağı yemek servislerinin dışında kendi istediğimiz doğrultuda da yemek pişirebilmemiz söz konusu olabilecektir.
Her teknede sabah ve öğlene doğru çay servisi yapılacak bu sayıyı ricalarımızla daha da arttırabiliriz diye düşünüyorum ;)

Daha fazla uzatmadan organizasyonda denize açılcağımız tekneleri sizlere göstereyim istiyorum..

Bu seferki katılım listemiz sınırlı olacaktır toplam 130 kişiye ulaştığımızda listemiz kapatılacaktır..
İşte Organizasyonda Avlanıcağımız teknelerden bazı görüntüler..

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Organizasyon tarihimiz önceden duyurduğumuz gibi olan 01 MAYIS 2011'dir.
Organizasyonumuz yemekli olacaktır bu sefer geçen planladığımızdan farklı olarak organizasyonda dağıtılacak bütün yemek işlemleri tekne sahiplerine ait olarak hazırlanacaktır.
Organizasyonumuz yemek tekneye ait 30 tl
olarak fiyatlandırılmıştır.
Yemek yanında içilecek alkolsüz içecekler kişiler tarafından getirilmesi önemle rica olunur.

Katılım listesi aşşağıdaki linktedir.
Organizasyon Hakkındaki sorularınızı

ANIL ÜNALAN : 05058552330
HASAN BALIKÇI : 05365139879
TAYGUN KOCABIYIK : 05063877375

Numaralardan çekinmeden bizlere sorabilirsiniz.
Katılım listesi
130 kişiye ulaştığında katılım listesi kapatılacaktır lütfen son günlere bırakmaya çalışmayalım..

Görüşmek üzere.

kaptankarabulut 15-04-2011 18:52

Anıl,hayırlısı olsun inşallah iyi bir hava olurda tüm dostlarla bahar şenliği yparız..

ejder_balikci 16-04-2011 21:32

slm anıl kardeşim şimdilik beni ekle yaklaşık olarak on kişi daha söyleyeceğim

Kamil ESEN 17-04-2011 11:19

Hadi hayırlısı bakalım.Emeği geçen herkese şimdiden teşekkürler.

İrfanavcı 17-04-2011 15:32

Hayırlısı olsun ,ilgilenen arkadaşlara çok teşekkürler.

EAKSOY 17-04-2011 16:22

Hepimize hayırlı olsun, Anıl-Taygun-Süleyman abi her kimin emeği geçiyorsa şimdiden teşekkürler. Listeye Ben ve +3 balık sevdalısı dostumu dahil edin lütfen

deniz rüzgarı 18-04-2011 18:49

hıh

:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:' (:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(: '(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Anıl ÜNALAN 18-04-2011 20:19

Alıntı:

EAKSOY tafarından gönderildi (Mesaj 104837)
Hepimize hayırlı olsun, Anıl-Taygun-Süleyman abi her kimin emeği geçiyorsa şimdiden teşekkürler. Listeye Ben ve +3 balık sevdalısı dostumu dahil edin lütfen

Ekleme işleminiz gerçekleştirilmiştir.

Alıntı:

deniz rüzgarı tafarından gönderildi (Mesaj 104888)
:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:' (:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(: '(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Ağlama sen ağlama :) senin için yine organizasyon yaparız :D

ali rıza acar 18-04-2011 20:33

Anılcım, ekleme işlemi gerçekleştirilmiştir diyorsun amma liste ortada yok, ya da ben mi göremiyorum?

Anıl ÜNALAN 18-04-2011 21:02

Alıntı:

ali rıza acar tafarından gönderildi (Mesaj 104913)
Anılcım, ekleme işlemi gerçekleştirilmiştir diyorsun amma liste ortada yok, ya da ben mi göremiyorum?

Bi alt konu olarak gözükmetedir abi. üstekki linkten ulaşabilirsin.

Saat 17:59.