RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Haritalar (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=107)
-   -   Derinlik haritaları (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=1401)

crowe 04-07-2006 22:59

Derinlik haritaları

arkadaşlar derinlik haritalarını nereden temin edebiliriz bilgisi olan varmı :soru:

katiti 05-07-2006 09:35

Magellan MapSend Bluenav adlı bir program var. GPS programı temelde ama haritalarda derinlikler de mevcut. Eurpoe haritalı olanı bulursanız işinizi görecektir.

CaTSiLeNcE 07-01-2007 15:25

Alıntı:

katiti tafarından gönderildi
Magellan MapSend Bluenav adlı bir program var. GPS programı temelde ama haritalarda derinlikler de mevcut. Eurpoe haritalı olanı bulursanız işinizi görecektir.

Mert bu Magellan MapSend Bluenav programını nerden bulabilirim?? nette biraz gezindim ama beceremedim sanırım.. emule progmından arattırdım birkaç tane buldum ama fazla kaynak olmadığı için indirmesi çok uzun zaman alacak. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim Teşekkürler

turna 07-01-2007 19:28

İstanbul deniz kuvvetleri komutanlığı Oşinografi daire başkanlığından ücreti mukabilinde orjinal haritalar dan temin edebilirsiniz.Ama önce harita fihristini alın,yoksa istediğinizi yanlış alabilirsiniz.

Rauf 07-01-2007 23:15

Alıntı:

crowe tafarından gönderildi
arkadaşlar derinlik haritalarını nereden temin edebiliriz bilgisi olan varmı :soru:

arkadaşım bana bu proğramı bir arkadaşım SD ye kopya etmiş kargoyla gönderdi .sen nerenin hangi bölgenin deniz derinlik haritasını istiyorsan bana özelden mesaj yaz göndereyim .sitede yer kaplamasın selamlar.

level 07-08-2007 22:45

Alıntı:

trakonya tafarından gönderildi
arkadaşım bana bu proğramı bir arkadaşım SD ye kopya etmiş kargoyla gönderdi .sen nerenin hangi bölgenin deniz derinlik haritasını istiyorsan bana özelden mesaj yaz göndereyim .sitede yer kaplamasın selamlar.

selamlar,
aranıza yeni katıldım
izmirliyim,ilaç firmasında çalışıyorum,uzun zamandır amatör balıkçıyım,daha önce foça da avlanıyordum,yaklaşık 2 yıldırda ürkmez deyim.
eğer elinde ürkmez (doğanbey-özdere)tarafının haritası varsa çok işeme yarar,
yardımın için şimdiden tşk ederim

level 07-08-2007 23:01

selamlar,
aranıza yeni katıldım
izmirliyim,ilaç firmasında çalışıyorum,uzun zamandır amatör balıkçıyım,daha önce foça da avlanıyordum,yaklaşık 2 yıldırda ürkmez deyim.
eğer elinde ürkmez (doğanbey-özdere)tarafının haritası varsa çok işeme yarar,
yardımın için şimdiden tşk ederim

Taygun KOCABIYIK 07-08-2007 23:11

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Mehmet abi hoşgeldin umarım harita işine yarar ayrıntılı istedğin bölge varsa tam o bölgenin yakın haritasınıda yükleyebilirim.

level 07-08-2007 23:25

çoookkk teşekkür ederim,
bir ve iki pafta aşağısı (adanın doğusu,özdere tarafı) da inanılmaz işime yarar,ilgin için ayrıca tşk ederim

bu arada izmir in neresi?
siz ne taraflara çıkıyorsunuz??

Taygun KOCABIYIK 07-08-2007 23:36

Ben bozyakada oturuyorum balığa çıktığımız yer ise mevsimine göre değişiyor fakat bu aralar sürekli zeytinelindeyiz. Haritalar umarım istediğiniz yerlerindir anladığıma göre burası olmalı.

Saat 19:53.