RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   El Yapımı (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=29)
-   -   el yapımı kaşık (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=8419)

mst35 17-11-2010 14:04

el yapımı kaşık

Daha önce forumdan tarifini öğrendiğim bir kaşık modelini yapmayı denedim kullanabilirliği denenmedi ama görüşlerinize ve beğeninize sunmak için fotoları koyuyorum değişik fikirlerle geliştirilebilir ve ucuz piyasadaki normal kaşıklar kaç paradır bilmiyorum ama kullanılmasa da el emeği.(maliyeti iki iğne 1 fırdöndü)

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Uploaded with [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Uploaded with [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

yorgunbalikci 17-11-2010 21:06

gercektende güzel yapmisin balikcilikta bir modele takilip kalmiyacaksin denizin ve baligin durumuna göre bir seyler üretmekte yarar vardir sana ras gele selamlar

xnode 17-11-2010 22:06

Bu tarifi geçen senelerde vermiştim.

Harika bir uygulama yapmışsınız. Tebrik ediyorum. Özellikle karanlık dolunaylı gecelerde çok işe yarayan bir kaşıktır bu..
Saygılar.

mst35 20-11-2010 20:13

Teşekkür ederim pek fazla düzgün olmadı ama en kısa zamanda test etmeyi düşünüyorum. Bakalım işe yarayacakmı bilgilerden dolayı tekrar teşekkürler cem bey saygılar...

akinyildiz81 23-11-2010 00:22

elinize sağlık çok güzel olmuş.ama kaşıkta ağırlıkda önemli ağırlığı nasıl?şöyle 20-40gr arası birşeyse atmasıda rahat olur.kaşığı takip eden kaşıkda iyi iş görüyor.benim iğneleri kırılmış mepslerimin arkasına alba kaşık modifiye ettim turnalar için bayağı güzel oldu.bu arada bunu denerseniz kaşığın kendi teliyle takın çünkü misinayı veya celik teli bir iki atışta hemen kesiyor :)

akinyildiz81 23-11-2010 00:24

Alıntı:

xnode tafarından gönderildi (Mesaj 96031)
Bu tarifi geçen senelerde vermiştim.

Harika bir uygulama yapmışsınız. Tebrik ediyorum. Özellikle karanlık dolunaylı gecelerde çok işe yarayan bir kaşıktır bu..
Saygılar.

fikir on numara.tebrik ediyorum hemen yapıma geçiyorum :helal:

Saat 19:43.