RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Süleyman Karabulut (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=118)
-   -   Müjdeler olsun...kolyoz istavrit kendini gösterdi... (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=10797)

kaptankarabulut 03-04-2012 20:52

Müjdeler olsun...kolyoz istavrit kendini gösterdi...

Aralık aylarında körfezi terk eden kolyoz uskumru istavritler,kendini göstermeye başladı.Kupesin dahi yok olduğu ocak,şubat mart aylarında bu gün verimli bir gün yaşadık.
Sabah saatleri sık sık oltamızı yoklayan kupesler beni oldukca ümitlendirdi.Ve arkasından kolyoz ve istavritlerle de şenlendik.Uskumrularla da en kısa süre içersinde bayram yaparız.
Tüm dostlarımızın bu uskumru bayramından faydalanmalarını gönülden isterim..

TÜM RASTGELSİN AİLESİNİN OLTALARININ DOLU GELMESİ DİLEĞİMLE..

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

dogukan1997 03-04-2012 21:01

Ellerine sağlık kaptanım desene eski günler geri döndü bol balıklı günler hadi abi sevgi ve saygılarımla rastgele .

Ahmet TARİH 03-04-2012 21:20

Süleyman abi ağzından bal akıyor maşallah. Oltalarda bir o kadar neşeli.
İnşallah herşey ümit ettiğin gibi bereketli olur bu sezon. Uskumrularını çekişini özledim gerçekten. Kısmet olur ise bu yaz birkaç tanesinide beraber çekeriz diye hayal ediyorum ama bakalım ne olacak önümüzdeki gülerde. Herşey nasip kısmet.

kaptankarabulut 03-04-2012 21:34

Alıntı:

dogukan1997 tafarından gönderildi (Mesaj 121119)
Ellerine sağlık kaptanım desene eski günler geri döndü bol balıklı günler hadi abi sevgi ve saygılarımla rastgele .

Teşekkürler Doğukan,evt umarım bereketli bir mevsim yaşarız..

kaptankarabulut 03-04-2012 21:39

Alıntı:

Ahmet TARİH tafarından gönderildi (Mesaj 121120)
Süleyman abi ağzından bal akıyor maşallah. Oltalarda bir o kadar neşeli.
İnşallah herşey ümit ettiğin gibi bereketli olur bu sezon. Uskumrularını çekişini özledim gerçekten. Kısmet olur ise bu yaz birkaç tanesinide beraber çekeriz diye hayal ediyorum ama bakalım ne olacak önümüzdeki gülerde. Herşey nasip kısmet.

Evt Ahmet,uskumrunun çekmeside lezzetide benim için bambaşka.onun aksiyonu insana apayrı bir haz veriyor.Keşke Ahmet işlerini ayarlayabilsende çoluk çocuk misafirim olsan ve güzel bir uskumru avı gerçekleştirebilsek hep birlikte..Ama uskumrunun yükseldiği zokayla avlandığı döneme denk getirmeye çalış...

Ahmet TARİH 03-04-2012 22:07

İnşallah diyorum Süleyman abi. Seni takibe alıyorum ve yükselme dönemini bekliyorum. Herşey iyi gider ise gelmeyi çok istiyorum. Acayip bunalmış durumdayım zaten. Böyle bir yolculuk çok iyi gelir diye düşünüyorum. Dediğim gibi herşey nasip kısmet.

orhan69 03-04-2012 22:42

süleyman abi uskumrulara söyle artık marmara denizi eskisi kadar kirli deyil istavritlerin peşine takılıp birazıda kara denize geçsinler saroz körfezi kadar temiz deyildir ama soguktur bizde nasiplenelim olmazmı salkım salkım uskumrular nasibiniz olsun rasgele

lidakin 04-04-2012 07:03

Teşekkürler Süleyman abi,inşallah dediğiniz gibi bereketli avlar akında başlayacak.
Lidakilerde göstermiş kendini.

ibrahimz35 04-04-2012 08:19

Süleyman kaptan, seni ve ekibi tebrik ederim çok güzel bir av olmuş.
Ortaya karışık yapmışsınız, hatta iki adetde lidaki var.
Bu haberler hepimizi sevindirdi.
Bu güzel avların devamını daha bereketlilerini dilerim.

avlar 04-04-2012 09:29

Kaptanım tebrikler devamını diliyorum,rastgelsin.

Saat 02:38.