RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   DENİZ AVI KARADAN (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=2)
-   -   20.03.2011 Çipura av raporu 1 (karadan) ... (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=8920)

mazhar üzümcü 20-03-2011 00:56

20.03.2011 Çipura av raporu 1 (karadan) ...

sevgili dostlar uzun zamandır sitemize av raporu yollayamadığım için üzülüyordum.malum havaların soğuması ile beraber şifalanma durumları ve kıyı mevsiminin verimsiz olması en büyük etkenlerdi.cumartesi günü öğlen havanın güzel olması sebebiyle eşim,ben ve cimcime urla taraflarına uzandık.böyle havalarda hepinizin bildiği gibi oltacıların içi kıpırkıpır olur.bende bu duygularla oltalarımı suya indirdim.iyiki de indirmişim.biri 480 gr,diğeri 330 gr iki çipura ile beraber bir lidaki birde mırmır eklenince 1100 gr lık av ile bu güzel günü seviçle değerlendirirken heyecandan olsa gerek balıkları kıyıda fotolamayı unuttuk ama bunu evde telefi ettik.sevgi ve saygılarımla...

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Bornovalı 20-03-2011 08:35

ellerine sağlık Mazhar abi çupranın başladığını görmek benimde içimi kıpırdattı.
sevdiklerinizle birlikte daha nice güzel avlar dilerim.
rasgelsin.

ali rıza acar 20-03-2011 09:25

Mazhar kardeşim böyle fotolara hasret kalmıştık. Gözlerimizin pasını aldın. Daha güzel avlara inşallah.
Paylaşım için teşekkürler.

mazhar üzümcü 20-03-2011 10:30

ali rıza abim ve bornovalı kardeşim mesajımı cevaplayarak beni onore ettiniz sağolun.sizlerede nasip olması dileğimle sevgiler

Halil İplikçi 20-03-2011 11:06

Mazhar kardeşim çok güzel balıklar hele avın aileyle birlikte olması daha bi güzel
olmuş kısa zamanda mükemmel sonuç:helal:

Hasan BALIKÇI 20-03-2011 12:49

Mazhar biladerim eline sağlık :helal:

seni tekrar elinde balıklarla görmek bana keyif verdi en az senin kadar bende sevindim.;)
inşallah dahada iyi avlar yaparsın.:)
allah gönlüne göre versin afiyet olsun.:)

mazhar üzümcü 20-03-2011 17:35

hemşerim halil abim çok teşşekür ederim. diğer dostlarada aile avını şiddetle tavsiye ediyorum.çünki çocuklarda bu sevdanın av ile sonuçlanmasına tanıklık edip sevdalanıyorlar ayrıca av yaptığım yerde atılmış olan pet şişe naylon torba teneke ve camları elimden geldiği nispette hem ben topluyor hemde çocuğa toplatıyorum çevre bilinci için sevgilerimle

mazhar üzümcü 20-03-2011 17:43

sevgili hasan üstadım onurladıran mesajın ve güzel dileklerine çok teşekkür ederim. planladığın bir av gününe dahil olarak görüşmek ümidi ile sevgiler.

muhabbetci 20-03-2011 18:40

Benimde özlediğim manzara, kuzular gayet güzel,sağolasın paylaştığınız için.

ali rıza acar 20-03-2011 19:13

Sevgili Mazhar kardeşim çevre temizliğine verdiğin ihtimam ve duyarlılık için şahsım adına ayrıca sana ve ailene teşekkür ederim.

Saat 08:27.