RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Kamışlarla İlgili Herşey (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=68)
-   -   Ryobi kamiş (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=5180)

walras 17-09-2008 19:53

Ryobi kamiş

herkese merhaba.
bugün uygun bir fiyata ryobi komatsu 3,45 m. 50-150 atarlı karbon kamış aldım. haftasonundan önce kullanamayacağım.. daha önce kullanan oldu mu? çok merak ediyorum. görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

lineerman 18-09-2008 00:01

hayırlı olsun alper.makinası gibi ise hiç korkma...

araştırıcı 18-09-2008 16:23

Riyobi kamışlar Türkiye ye ilk geldiğinde birkaç tane denemem için gönderilmişti ve bir tanesi ummadığım kadar kötü not aldı... Senin aldığın kamış olmamasını ümit ederim... O dönemde 80-90 ytl arasında piyasaya giriş yaptı ama kalitesi kısa sürede anlaşılınca hızlıca fiyatları düşürüp stokları eritmeye çalıştılar sanırım..

Alınan bir ürün herkesin beklentilerine uygun olmayabilir... Umarım senin beklentilerini karşılar Alper...

Hayırlı uğurlu olsun...

Rastgele..

walras 19-09-2008 21:21

Alıntı:

araştırıcı tafarından gönderildi (Mesaj 55557)
Riyobi kamışlar Türkiye ye ilk geldiğinde birkaç tane denemem için gönderilmişti ve bir tanesi ummadığım kadar kötü not aldı... Senin aldığın kamış olmamasını ümit ederim... O dönemde 80-90 ytl arasında piyasaya giriş yaptı ama kalitesi kısa sürede anlaşılınca hızlıca fiyatları düşürüp stokları eritmeye çalıştılar sanırım..

Alınan bir ürün herkesin beklentilerine uygun olmayabilir... Umarım senin beklentilerini karşılar Alper...

Hayırlı uğurlu olsun...

Rastgele..

abi umarım memnun kalırım .. aldığım kamış linkte

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

araştırıcı 21-09-2008 18:31

Alıntı:

walras tafarından gönderildi (Mesaj 55589)
abi umarım memnun kalırım .. aldığım kamış linkte

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Merhaba Alper ...

Senin aldığın kamışı hatırladım... Fena değil... Hayırlı olsun.... Sahte balık yada kaşık atarken orantılı savur... birde büyük balık takılırsa:) tümden abanma.... İşini görür...

Rastgele

papiraov 28-12-2008 00:21

RYOBI FUJI-325 (40-125g) bu nasıl hocam bunu denedinizmi bir fikriniz varmı.

walras 28-12-2008 08:59

Alıntı:

papiraov tafarından gönderildi (Mesaj 58862)
RYOBI FUJI-325 (40-125g) bu nasıl hocam bunu denedinizmi bir fikriniz varmı.

linnerman nickli serdar hocamız ya da gauss nickli serdar hocamız kullanıyor:) eğitim ve balık sevdalısı abilerimiz:) gerekli geribildirimi verirler sanırım

lineerman 28-12-2008 22:05

selam papiraov (ismi blsek daha iyi olurdu) kamış oldukça iyi.ben atçekte kullanıyorum lüfer için.ben beğendim...alper kardeşimiz vesile oldu almamda onada tekrar teşekkür ediyorum..

papiraov 28-12-2008 23:39

serdar bey ben aslında mırmır,çipura levrek,izmarit,istavrit lüfer v.b avcılıkta kullanmayı düşünüyorum.hassas uçlu kuvvetli kamış olarak beklentim var.sizce beklentimi karşılar mı?

kıral kaptan 29-12-2008 09:30

RYOBI 3.75 aldım 50.155 gr atarı gayet güzel at çek için ideal bir kamış memnun kalacaksınız gülegüle kullanın bol avlar dilerim

Saat 03:12.