RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Makara - Makinelerle İlgili Herşey (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=66)
-   -   Makinem bozuldu ve yeni makine almak istiyorum...YARDIM (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=2279)

Jeeday 22-01-2007 09:40

Makinem bozuldu ve yeni makine almak istiyorum...YARDIM

Yeni bir makineye ihtiyacım var. Denizde avlamak için kullanımı kolay ve kaliteli bir makine istiyorum. Makine tamir eden bir balıkçı bana "OKUMA" marka makineyi tavsiye etti. Bu konuda bir çok yazı okudum. Herkes bir ürünü tavsiye edip öneriyor. Kafam çok karıştı... Yardım istiyorum...

Taygun KOCABIYIK 22-01-2007 09:57

Aramıza öncelikle hoşgeldiniz imza kısmını doldurursanız sizi dahi iyi tanımış oluruz ve isminizle hitap etme şansımız olur.
Makina konusuna gelince avlanma stiliniz ve ayırdığınız bütçe önemli bunları yazdıktan sonra size daha iyi yardımcı olabiliriz.
Ayrıca konuyu malzemeler kısmına taşıyorum bilginiz olsun.

varior 22-01-2007 11:30

Öncelikle hoşgeldiniz,
aşağıdaki linkten biraz fikir edinip, daha sonra nerde nasıl hangi paraya kadar alabileceğin hakkında görüş bildirirsen site içerisinden arkadaşlar sana en sağlılıklı bilgiyi verebilirler..

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Jeeday 22-01-2007 12:35

Yeni makine için detay bilgiler

Valla öyle bi bütçe ayırmadım ama 100 tlyi geçmesin. Sadece pazar günleri istanbul tarabyadan sahilden atıyorum. Şimdilik istavrit ve çinakop için. Zamanı gelince lüfer palamut'ta olacak.. Ona uygun bir makine lazım yani.

Güven ÖZYELDAN 22-01-2007 12:56

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] şu an bir çok arkadaşın tabi benimde kullandığım ve kimseden ciddi şikayet duymadığım bir makina uygun bir bakımla uzun süre kullanabileceğin ve kaliteli makinalarla yakın özelliklere sahip bir makina istersen biraz incele bu arada hoş geldiniz aramıza...

eşref sürek 24-01-2007 00:18

selam arkadaşım benim tavsiyem banaks ama alba starın atom serisine bir bak dahada bilgi için kısıkın sitesinde istediğini bulursun

Jeeday 24-01-2007 07:28

Herkese teşekkür ederim. Umarım aranızda balık avı konusunda daha geniş bilgi sahibi olurum. Verdiğiniz tavsiyeler içinde ayrıca saolun. İyi avlar...

Jeeday 24-01-2007 07:31

Bu arada Delta 60 almaya karar verdim... İyi ettim sanırım, çok yaygın olarak kullanılıyormuş ve oldukçada iyiymiş

varior 24-01-2007 08:20

Şimdiden hayırlı uğurlu olsun, umarım bol bol balık avlanırsın ve bizde paylaşımlarını seninle birlikte zevkle takip ederiz... Ayrıca makinenin fotografını, teknik özelliklerini ve fiyat şartlarını bir ara koyabilirsen başka kafası karışık insanlar için yol gösterici olabilir.. :)

ramazanuçar 24-01-2007 08:47

inşallah iyi günlerde kazasız belasız kullanırsınız.nasibiniz bol olsun...

Saat 05:32.