RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Süleyman Karabulut (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=118)
-   -   Pazar sendrumundan sonraki pazartesi avım.. (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=11643)

kaptankarabulut 18-07-2012 15:23

Alıntı:

ustam18 tafarından gönderildi (Mesaj 125437)
Balıklarrrrrr bakın Üstad ımı Pazar günleri kızdırıyosunuz ,pazartesi hesabını soruyor sizlerden.3-5 tane yakalansanızda pazartesi kıyım yaptırmasanıza.
Üstad ım tebrikler.eline emeğine sağlık.afiyet olsun.Avların bereketli yakaladıkların hep trofe olsun.(bu kadar duaya 3-5 balıkta bize düşermiyki? )
Rastgele.

Teşekkürler Hayrettin ustam.Dolu livarım sana feda olsun hele sen bi izmire doğru bi yolunu düşür bakalım..:D :D

avlar 18-07-2012 16:49

Süleyman abi tebrikler yine çok güzel bir av olmuş ,devamını diliyorum.Rastgelsin.

kaptankarabulut 18-07-2012 16:58

Alıntı:

avlar tafarından gönderildi (Mesaj 125442)
Süleyman abi tebrikler yine çok güzel bir av olmuş ,devamını diliyorum.Rastgelsin.

Teşekkürler Tamer sizlerinde oltalarınız dolu gelsin her daim...

Ahmet TARİH 18-07-2012 20:43

Süleyman abi bu arkadaşları eylül ayında beklemiyormuyduk biz. Bir yanlışlık yok dimi? hani topalantı saatini öne almak gibi bir durum yani. Yoksa:'(
Süleyman abi bu harika kareleri bizle paylaştığın için:helal::helal::helal:
Afiyet olsun. bereketli avların devamını dilerim.

Bu arada deniz tutunca öyle bir fena oluyorki insan değil deniz suyu içmek yutkunmak bile istemiyorsun. Miden ağzına gelip gelip gidiyor. Dünya dursun hiçbir hareket olmasın istiyorsun. Tecrübe ile sabittirde ondan anlatıyorum. Ne zaman için dışarı çıkıyor rahatlama o zaman oluyor ve şükür başlıyor...

hus213 18-07-2012 22:08

Süleymancığım biraz daha işlerim var gerçi Ramazanda geliyor ama olsun şu işlerimi bir bitireyim o zaman inşallah havada müsaade edrse birlikteliklerimiz gerçekleşecek inşallah.

hus213 18-07-2012 22:10

Haydi bakalım her keze hayırlı geceler inşallah rüyanızda orfoz yakalarsınız.

TUĞYAN 19-07-2012 08:44

Güzel av olmuş süleyman abi rasgelsin

orhan69 19-07-2012 15:24

terikler süleyman abi av dahada uzun sürebilseydi keşke sağlık olsun cok daha güzel avlara

hus213 19-07-2012 19:44

Çok yakında o balıkları beraber tutacağız inşallah.Rasgele.

kaptankarabulut 19-07-2012 20:38

Alıntı:

Ahmet TARİH tafarından gönderildi (Mesaj 125447)
Süleyman abi bu arkadaşları eylül ayında beklemiyormuyduk biz. Bir yanlışlık yok dimi? hani topalantı saatini öne almak gibi bir durum yani. Yoksa:'(
Süleyman abi bu harika kareleri bizle paylaştığın için:helal::helal::helal:
Afiyet olsun. bereketli avların devamını dilerim.

Bu arada deniz tutunca öyle bir fena oluyorki insan değil deniz suyu içmek yutkunmak bile istemiyorsun. Miden ağzına gelip gelip gidiyor. Dünya dursun hiçbir hareket olmasın istiyorsun. Tecrübe ile sabittirde ondan anlatıyorum. Ne zaman için dışarı çıkıyor rahatlama o zaman oluyor ve şükür başlıyor...

Ahmet'cim senin toplantın sanırım palamut,torik, uskumrularla olacak henüz onlar teşrif etmediler.Onlarla rendevumuz eylül aylarında.Bunlar öncü birlik.:D :DBizler oyalanalım diye önden geliyorlar.Asıl cümmüş eylül ekim kasım aylarında.Yalnız havaları çok iyi takip edelim ki toplantı tarihini ona göre belirleyelim.:D :D :D

Deniz tutmasına gelince sana tamamen katılıyorum.İnsanın elinde ağağında derman bırakmıyor.Küçük yaşlarda bir keresinde başıma gelmişti hiç unutmuyorum.

Katkılarından dolayı çok teşekkürler.Oltan her daim üzüm salkımı gibi istavritlerle dolsun..:D :D

Saat 10:38.