RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Makara - Makinelerle İlgili Herşey (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=66)
-   -   18.03.2007 bit pazarı (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=2625)

balıkcı 18-03-2007 15:17

18.03.2007 bit pazarı

Arkadaşlar bu gün bit pazarından 5 tane makina aldım ikisi 1990> yıllarda üretilmiş shimano arkadan ve balıkla mücadele kalamalı,ikiside japonyada üretilmiş,üç tanede dam in 1980 yıllarda üretmiş olduğu müzelikler,altı tane okuma makinayıda son altı ay içinde almıştım,şimdi sırada spronun blue arc tuff body adlı makinası ve daiwanın exceller isimli makinaları var bu iki makinayıda çok övüyor almanlar,tabiki sonrası devam edecek bir japonya üretimli olmak şartı ile shimano twin power,technium ve stradic de eklemeyi düşünüyorum takımlara,sonrasımı büyük balık için makina yani çıkrık.

gokseldbuga 18-03-2007 15:38

Selim abi rica etsem aşağıda tarif edildiği şekilde ekleyebilirmisiniz resimleri, forumda bir sorun var , görüntüleyemiyoruz
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

balıkcı 18-03-2007 16:04

Alıntı:

gokseldbuga tafarından gönderildi
Selim abi rica etsem aşağıda tarif edildiği şekilde ekleyebilirmisiniz resimleri, forumda bir sorun var , görüntüleyemiyoruz
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Benim için zor iş o göksel ben resimleri sildim sorun giderilirse eklerim gene buraya.

ismail çakır 18-03-2007 16:16

selim bey hayırlı olsun. anşallah gönlündeki balıkları yakalaman nasip olur.at-çek yaparken arkadan kalamalı makinanın kullanımı daha kolay ve uyğun oluyor.
selim bey stokunuzda bir bir dükkan donatacak malzeme mevcut galiba. ama balıkçılık güzel bir hobi insan yeni ve uyğun bir malzeme gördümü almadan duramıyor.

balıkcı 18-03-2007 18:08

Alıntı:

ismail çakır tafarından gönderildi
selim bey hayırlı olsun. anşallah gönlündeki balıkları yakalaman nasip olur.at-çek yaparken arkadan kalamalı makinanın kullanımı daha kolay ve uyğun oluyor.
selim bey stokunuzda bir bir dükkan donatacak malzeme mevcut galiba. ama balıkçılık güzel bir hobi insan yeni ve uyğun bir malzeme gördümü almadan duramıyor.

Sağol ismail abi malzemeler yeterince var çok şükür ama ailede bayağı büyük bizde vede almış olduğum çoğu malzemenin torunlarımada kalması için iyilerinden seçiyorum genelde,burada bazen balığa gitiğim zamanlar dede ile torunları görünce bende şimdiden torunlara hazırlayayım diye bayağı malzeme biriktirdim,kalama konusuna gelince ben artık önden kalamaları tercih ediyorum daha pratik ve sağlam bana göre,alışmış olanlar için arkadan kalamanın kolaylığı vardır tabiki,bu arada gene çok güzel balıklar almışsın takip etmiyorum zanetme rastgelsin abi.

Not.çanakkale nicli volkan arkadaşımız şu günlerde türkiyede belki sizede bir uğrar vakti olursa...

katiti 19-03-2007 11:16

Selim Abi yeni malzemelerini güle güle kullan. Abi malzeme almak güzel de koyacak yer ve kullanacak fırsat bulmak daha zor oluyor valla :)...

igmsva 19-03-2007 13:11

selim abi maşşallah bir dükkanlık malzeme olmuştur sanırım. abi açıyoruz dimi dükkanı:D :D :D :D :D
:artist: canım abim güle güle kullan...

balıkcı 19-03-2007 14:30

Alıntı:

katiti tafarından gönderildi
Selim Abi yeni malzemelerini güle güle kullan. Abi malzeme almak güzel de koyacak yer ve kullanacak fırsat bulmak daha zor oluyor valla :)...

Doğru koyacak yer bulmak zor bende killer olduğu halde genede zorlanıyorum yer bulmada.

balıkcı 19-03-2007 14:31

Alıntı:

igmsva tafarından gönderildi
selim abi maşşallah bir dükkanlık malzeme olmuştur sanırım. abi açıyoruz dimi dükkanı:D :D :D :D :D
:artist: canım abim güle güle kullan...

Daha tam olarak oluşmadı malzemeler:D :D :D tamamlanınca açarız bir dükkan ilker;)

mufi 19-03-2007 14:42

Selim kardeş mutlu ve bereketli avlarda kullanmak nasib olsun.. hani diyorum sen o malzeme ile buraya gelsen de bir dükkan açsan.... valla meraklılarına iyi satarsın..

Saat 21:10.