RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Süleyman Karabulut (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=118)
-   -   Kıymet hanımın aklı bizde kaldı (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=11073)

muratdogan 13-05-2012 21:59

Süleyman abicim artık Uskumru deyince aklıma ilk sen geliyorsun.
Resital olmuş.
.
Tekne de neşeler yerinde olduğu gözlerden belli oluyor.
Selamlar abicim.

cellnet 14-05-2012 08:15

Kolyoz üstadına selamlarr..

Süleyman kaptan uzun zamandır yaşamadığımız muhteşem av ve avdan önemlisi güzel dostluk ve arkadaşlığın için sana çok teşekkür ederim. Gerçi asıl kıymete teşekkür etmek lazım gitmesede görmesede sen onun kaptanısın :) ne çok şey kaçırdığını söylememize gerek yok. Sağlık olsun umarım en kısa zamanda özlemini giderir. En kısa sürede tekrarlamak dileğiyle Rastgelsin diyorum..

serkan KSK 14-05-2012 12:12

süleyman abi ellerinize sağlık güzel bir av günü geçirmişsiniz rastgele

kaptankarabulut 14-05-2012 15:06

Alıntı:

muratdogan tafarından gönderildi (Mesaj 122950)
Süleyman abicim artık Uskumru deyince aklıma ilk sen geliyorsun.
Resital olmuş.
.
Tekne de neşeler yerinde olduğu gözlerden belli oluyor.
Selamlar abicim.

Haklısın Murat,uskumru benim için vazgeçilmezlerimden.Hem çekmesi hem lezzeti bir başkadır benim için..Katılımından dolayı teşekkürler..

kıymet3535 14-05-2012 15:29

Alıntı:

cellnet tafarından gönderildi (Mesaj 122973)
Süleyman kaptan uzun zamandır yaşamadığımız muhteşem av ve avdan önemlisi güzel dostluk ve arkadaşlığın için sana çok teşekkür ederim. Gerçi asıl kıymete teşekkür etmek lazım gitmesede görmesede sen onun kaptanısın :) ne çok şey kaçırdığını söylememize gerek yok. Sağlık olsun umarım en kısa zamanda özlemini giderir. En kısa sürede tekrarlamak dileğiyle Rastgelsin diyorum..

yaaa bensiz bensiz gittiniz ama intikamım çok acı olacak. balina yakalıcam size de yedirmicem :D

kıymet3535 14-05-2012 15:30

herkesin mutlu olması beni de çok mutlu etti. teşekkürler için ben teşekkür ederim. umarım devamı gelir. bana da getirirsiniz balık :)

kıymet3535 14-05-2012 15:36

Alıntı:

kaptankarabulut tafarından gönderildi (Mesaj 122932)
Kıymet hnm teşekkürler.İnan sizlerinde aramızda olmanızı isterdik Ertuğrul kardeşimizle birlikte, çok güzel bir gün geçirdik dostlarımızla.Fakat bu gidişle sizleri aramızda görebilmek çok uzun süre alacağa benziyor.Ne yapalım artık bu süre içersinde sende bizim paylaşımlarımızla idare edersin...:D :D

ahhh o ertuğrul yok mu o. onun uykusu yüzünden balığa gidemedim yaa. napiim artık sen foto yükle diye dua edicem kaptan

kaptankarabulut 15-05-2012 07:37

Alıntı:

cellnet tafarından gönderildi (Mesaj 122973)

Selçuk sizlerle olmak da beni mutlu etti.Çünkü herkesle zaman zaman uyum sağlanmıyor.Dolaysıyla o da insanı ister istemez strese sokuyor..Umarım daha güzel daha bereketli avlarımız hep birlikte olur...

kaptankarabulut 15-05-2012 07:38

Alıntı:

serkan KSK tafarından gönderildi (Mesaj 122991)
süleyman abi ellerinize sağlık güzel bir av günü geçirmişsiniz rastgele

Teşekkürler Serkan'cım daha güzelleri hep birlikte olması dileğimle..

kaptankarabulut 15-05-2012 07:41

Alıntı:

kıymet3535 tafarından gönderildi (Mesaj 123009)
ahhh o ertuğrul yok mu o. onun uykusu yüzünden balığa gidemedim yaa. napiim artık sen foto yükle diye dua edicem kaptan

Kıymet hnm bynlar azimli ve inattırlar..:D :D

Mutlaka en kısa zamanda sen ortamı ayarlıyacaksın ve Ertuğrul kardeşimde kendini teknede bulacaktır..:D :D

Saat 13:17.