RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   FOTOĞRAFLARIMIZ (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=10)
-   -   ayaz havanın bereketi 2 (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=4220)

ismail çakır 30-12-2007 14:17

ayaz havanın bereketi 2

2006 yılının son günlerinde sert esen poyraz fırtınalı soğuk bir günde balık avına gitmiştim. o sert ve soğuk havada bu günlerde kıyıdan yakalanması çok zor ve şansa bağlı olan 19 lüfer 2 levrek ve 1 adet palamut yakalamıştım.. ve bunu rastgelsin sitemizde paylaşmıştım..

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

bu senede yine böyle bir ava rastgelirim diye bekliyordum. dün havanın biraz soğumasını fırsat bilip balığa gittim.gerçi hava geçen seneki kadar soğuk değildi ama yunus balıklarının yardımıyla lüfer avım ratgeldi..sahte balık at-çek ile 16 tane lüfer 5 tane levrek yakaladım.. bu seneki lüfer avım 1 hafta rötarlı oldu..ama güzel,verimli ve çok zevkli bir av oldu..2007 yılını bu balıklar ile noktaladım. bütün arkadaşların,dostgların,kardeşlerin yeni yıllarını kutluyorum..sıhhat ve saglık içinde 2008 yılının bol balıklı geçmesini diliyorum..
rastgelsin...

araştırıcı 30-12-2007 15:47

Elinize, aklınıza, sahte balıklarınıza ve çanakkaleye allah zaval vermesin...
Bereketli avlarınızın devamını dilerim...:)
Selamlar...Rastgele...

Taygun KOCABIYIK 30-12-2007 16:36

İsmail abi Çanakkale geçilmez yaptın yine tebrikler umarım lüferlerin ve levreklerin abilerini hatta babalarını tutarsın :)

Tungaalp_07 31-12-2007 06:26

İsmail abi yine geleneğini bozmayıp harika balıklar çekmişsin..tebrikler rasgelsin

ismail çakır 31-12-2007 06:53

Alıntı:

Uzm.Dr.Rastgele tafarından gönderildi (Mesaj 45973)
İsmail hocam, aman ha ; havalar çok soğuk kendine dikkat et.....Sonra şifayı kaparsın....

gereken itina ve özen gösteriliyor....

Rauf 31-12-2007 08:19

İsmail ustam tebrikler her zamanki gibi kıyı ustalığını sergilemişsin.ishak ustam bu benim hemşo varya hem azıcık acı patlıcandır!!hemde kulübeleri bile vardır arkadaşlarıyla tam bir kıyıcıdırlar selamlar ustam iyi seneler.

çupra 04-01-2008 22:17

ismail abi allah şansını daim etsin. ihşallah bize nasip olur böyle avlar. çümlemize rastgele.

paşalı 04-01-2008 22:25

İsmail bey inşallah bir gün oralara gelip o meşhur kayanın uzerinde bizde güzel fotağraflardan çekeriz.Tebrik ederim yine kıyı ustalığını göstermişsin.

ADNAN 05-01-2008 00:16

ismail abi walla tebrikler allah sana, allah sana nazar değdirmesin, bereketli olsun,

eşref sürek 05-01-2008 12:27

ismail abi eski yılı çok güzel bir av ile kapatmışsın yılda büyük balıklı bol avlar dilerim rastgele

Saat 17:19.