RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   DENİZ AVI KARADAN (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=2)
-   -   YAĞMUR'un BANA HEDİYESİ (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=10257)

CEMAKO 08-12-2011 10:30

YAĞMUR'un BANA HEDİYESİ

Arkadaşlar öncelikle merhabalar
dün çok güzel yağmur yağdı akşam üzerine doğru rüzgar çıktı bunun akabinde normal olarak tam bizim paşaların havası düşüncesi beni paşalarla buluşmak için resmen teşvik etti. saat:21:30 civarı evden çıktım yolda yağmur bir duruluyor bir bastırıyordu malum kullandığımız kamışlar şimşek çaktığı takdirde paratoner görevi görebilecek yapıdalar bu da aklımı kurcalıyordu. Gidene kadar yağmur duruldu avlak yerine vardığımda yağan yağmur suları avlağı inanılmaz derecede bulandırmış resmen yoğurt çorbası gibi her yer bembeyaz olmuş tabi bu moralimi biraz bozdu ama bunca yol geldim içim içime sığmıyordu sahil boyunca yürüdüm arada tam bulanmamış açıklıklar aradım bu arada rüzgar şiddetini denizden karaya yönünde iyice arttırdı her yer köpük köpük olmaya başladı yaklaşık olarak 1,5-2 saat sonra bulanıklıkta aralıklar oluşmaya başladı hemen bu noktaya atıp çekmeye başladım 5. atışımda kayalıklara 2 metre kala güzel bir vuruş aldım ve vals başladı
her defasında insan aynı heyecanı yaşar mı evet yaşar bu at-çek avında yaşıyorsunuz. ve paşayı suya girerek yukarıya almayı başardım. sonra rüzgar daha da şiddetlendi ortaklık çok daha fazla bulandı ben de avı sonlandırıp evin yolunu tuttum. 55 cm. ve ortalama 2 kg gelmiştir
İnşallah daha büyükleri sizlere rast gelir.
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

hadisagin 08-12-2011 11:36

Tebrikler, uğraşmaya değmiş :)

Ahmet TARİH 08-12-2011 13:14

Levrek, at-çek avlarımda Atıpta çekemediğim bir balık olduğu için çeken herkese imrenerek bakıyorum. Baklıkda oldukça yakışıklı imiş. Bu arada ip misinamı kullandınız. Sahtenizide belirtirseniz daha fazla bilgilenebiliriz.
Tebrik ve teşekkür ederim. Kısmetinizin bereketli şekilde devamını dilerim.

xnode 08-12-2011 14:22

Tebrikler güzel bir av olmuş. At-Çek avını nerede yapıyorsunuz, İzmir merkezde yakalamak imkansız gibi çünkü ?

Murat ÇAKMAKÇI 08-12-2011 17:40

Cem tebrik ederim :helal:Paylaşım için teşekkürler afiyet olsun

Tuncay GÜNAY 08-12-2011 17:59

Cem kardeş tebrikler şimdiye kadar levrek şeftem olmadı hiç içimde bir uhdedir 17 aralık akşamı sığacık kıyılarında bende şansımı deneyeceğim :) levrek gerçekten çok güzel afiyet şeker olsun

muratdogan 08-12-2011 19:08

Cem tebrikler.
Bu yağmurda balığa gitmek ve bunun ödülünü olarakta gayet güzel bir yakışıklı almışsınız.
Daha güzellerini tutmanız dileğimle.
Selamlar...

kaptankarabulut 08-12-2011 19:58

Cem işte budur kardeşim.Biz balık sevdalılarına yağmur soğuk vız gelir.Yeterki bir yerlerde av olabileceğine ümit edelim.Gece yarısı bile olsa yatağımızdan kalkıp gideriz.Bu güzel paylaşımın için teşekkürler.Afiyet olsun.

MAVİ FENER 09-12-2011 00:46

Miço Cemako;
Helal olsun sana, yağmur dinlemedin işi bitirdin , Paşa Levreği cebe indirdin....Kutlarım...paylaşımın için teşekkürler....

Taygun KOCABIYIK 09-12-2011 09:40

Cem abi harika levrek, azmin zaferi olmuş bu balık :)
Tebrik ederim

Saat 20:49.