RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Süleyman Karabulut (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=118)
-   -   Denizlide muhteşem bir ağırlama... (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=7896)

Tuncay GÜNAY 19-07-2010 19:57

Alıntı:

İmBat tafarından gönderildi (Mesaj 89612)
Sahalarda görmeye alışık olduğumuz türden görüntüler :) Gönlü bu kadar güzel iki insan ve ailesi bir arada bunun üzerine söylenecek pek fazla söz yok.

Bu arada Sinem'i çok özledim Tuncay abi ne zaman geliyorsunuz bu tarafa :)

taygunum bu hafta sonu gelme ihtimalim yüksek nasipse arkadaşlarla geleceğiz gibi bir engel çıkmazsa tabi komutan izin verirse bakalım nasip :)

gonencsenkal 20-07-2010 07:26

Forumdaki arkadaşlıkların gerceğe taşınması çok güzel keyifli bir gün geçirmişsiniz tebrik eder muhabbetlerinizin devamını dilerim..

Necati ARAT 20-07-2010 07:30

Alıntı:

xtuncayx tafarından gönderildi (Mesaj 89666)
teşekkürler necati kardeşş tatilin bitip dönmüşsün sitresi kurtları falan dökmüşsündür sanırım. özlettin kendini :)

Tuncay abi izin dediğin göz açıp kapatana kadar geçip gidiyor..
Sitresi tam atamadım çünki 2 defa Balık daveti almama rağmen gidemedim.. Eğer o 2 fırsatın birini değerlendirebilseydim o zaman Tam Süper Olacaktı..

Neyse yine geldik özlem konusuna gelince bende sizleri çok özledim..
Teşekkür ederim..

Tuncay GÜNAY 20-07-2010 10:31

Alıntı:

hasan balıkçı tafarından gönderildi (Mesaj 89713)
:helal::helal::helal::helal::helal::helal::helal:: helal::helal::helal::helal::helal:

Sizler harikasınız :)dostlukların her daim böyle güzel olmasını temenni ederim.
Söylenecek veya yazılabilecek söz bulamıyorum :)böyle bir güzelliğe nedenebilirki.:)

teşekkürler hasan abi karabulut kaptan gönlümde nerdeyse sizler de aynı yerdesiniz. Bunu bilesiniz. En yakın zaman da görüşmek üzere

Tuncay GÜNAY 20-07-2010 12:37

Alıntı:

baracuda_35x tafarından gönderildi (Mesaj 89716)
sanaldan relale giden bir yelkenlinin yolcuları, bu birliteliği kutlarım :helal::helal::helal::helal:

teşekkürler rıdvan biladerim. balık bahane dostlu şahane

Tuncay GÜNAY 20-07-2010 12:39

Alıntı:

dizel45 tafarından gönderildi (Mesaj 89725)
dosluk bu işte arkadaşlar söylenecek baska sözyokk

teşekkürler üstadım keşke mesafeler kısa olsada daha sık görüşebiksek dostlarla

Mehmet BODUROĞLU 20-07-2010 21:27

Ailemiz ...
Gerçektende harika bir ailemiz var.
Kimsenin kimseden hiç bir menfaati olmadan tanışmak görüşmek iki lafın belini kırmak için, dostluklarını pekiştirmek için bunca yolları gidip gelmesi.
Övgüyle bahsedilebilecek ender olaylardan.
Kutlarım tüm olayın kahramanlarını ...
Tuncayım sanada teşekkürler kaptanımıza karpuz kestiğin için :D

kaptankarabulut 20-07-2010 21:34

Alıntı:

Mehmet BODUROĞLU tafarından gönderildi (Mesaj 89832)
Ailemiz ...
Kimsenin kimseden hiç bir menfaati olmadan tanışmak görüşmek iki lafın belini kırmak için, dostluklarını pekiştirmek için bunca yolları gidip gelmesi.

Mehmet kesilen bir karpuz mu? Daha ne ler kesmedik ki. o sohbetin muhabbetin belini bile kırdık..gülmekten karınlarımıza ağrılar girdi..

Tuncay GÜNAY 20-07-2010 21:55

Alıntı:

kaptankarabulut tafarından gönderildi (Mesaj 89834)
Mehmet kesilen bir karpuz mu? Daha ne ler kesmedik ki. o sohbetin muhabbetin belini bile kırdık..gülmekten karınlarımıza ağrılar girdi..

kaptanım tavuklarımı kastediyorsun. beyazlar tamam :D:D:D:D:D:D şimdi kara tavuklar gözüme batıyor nasip kısmet :D:D:D:D:D:D

Tuncay GÜNAY 20-07-2010 22:00

Alıntı:

Mehmet BODUROĞLU tafarından gönderildi (Mesaj 89832)
Ailemiz ...

ya memedim nedendir bilmiyom kesince kırmızı bir şey görmek beni rahatlatıyor :D:D:D:D:D:D artık o anda ne denk gelirse :D:D:D:D:D karpuzz falan sen gel sana tavuk keseyim :)

Saat 07:44.