RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Süleyman Karabulut (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=118)
-   -   Günlüğüm bir yaşında........ (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=8766)

kaptankarabulut 15-02-2011 19:04

Günlüğüm bir yaşında........

SEVGİLİ DOSTLARIM..

02/03/2011 Tarihinde günlüğüm bir yaşını dolduruyor.Günlüğüme başlarken bir yıl içersinde denizin rüzgar durumunu,dip akıntısını,balık durumunu deniz suyu sıcaklığı gibi durumları bir yıl süreyle takip etmekti.Ne derece faydalı olabildiğimi bilemiyorum.

Günlüğüm bir yılı doldurduğu tarihten itibaren devam edip etmemekte kararsızım.Devam etmemin faydası olurmu.? Devam edersem yeni bir önerileriniz var mı ?.
Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim.

Şimdiden tüm dostlarıma teşekkür ederim..

Necati ARAT 16-02-2011 07:07

Yılmadan usanmadan neredeyse 1 yıldan beri bu raporları hazırladın..
Süleyman abi emeklerin için çok teşekkürler..

adnangokalp 16-02-2011 07:34

ben çok keyifle okuyorum eminim bu platforma üye arkadaşlarımzda okuyorladır zamanınız varsa yada bunları paylaşmaktan keyif alıyorsanız devam edin yine de kendi adıma teşekkür ediyorum emeğinize sağlık

gonencsenkal 16-02-2011 12:41

Süleyman kaptan öncelikle günlüğündeki bilgilerden dolayı teşekkür ederiz.
Tabii devam edip etmemek sana kalmış ama bence devam edersen yıllar sonra en azından bir kaç yıl sonra aylara haftalara göre istatistiki bilgiler toplamış olursun bunların karşılaştırılması çok önemli olacaktır.Bence devam etmelisin..

muhabbetci 16-02-2011 17:23

Süleyman abi,eğer külfet getirmiyorsa devam edersen, o bölgeden ava çıkanlar için ,havalar iyileştikçe daha çok okunur ve faydalı olur kanatindeyim.Emeklerin için çok çok teşekkürler.

Halil İplikçi 16-02-2011 18:01

kaptanım bence de devam etmen daha iyi Gönenç biraderime katılıyorum ilerde
güzel bir başvuru kaynağı olacak
bu arada emeklerine teşekkürler

Balikci Alp 16-02-2011 19:29

Süleyman abi, gerçekten bir yıl olmuş, emeğinden ötürü seni çok tebrik ederim.
Ben açıkçası senin günlüğünü takip ediyorum. Özellikle tarihsel açıdan balığın nerede olduğunu takip bakımından çok faydalı buluyorum. Urla'dan açılmayı düşünen arkadaşlar bakımından işe yaradıkları kesin. Geçtiğimiz yaz ben de çok faydalandım.
Şayet, sana ciddi bir yük oluşturmuyorsa ben de devam etmenden yanayım.
sevgiler

trakonya55 16-02-2011 19:56

Emeğine sağlık Süleyman kaptan,o bölgede avlananlar için bulunmaz bilgi kaynağı oluştu.

ali rıza acar 17-02-2011 10:22

Kaptanım, 1 yıldır bizlere aktardığın günlük, özveri gerektiren cidden meşakkatlı emek isteyen bir iş idi. Eminimki verdiğin bu gönüllü hizmet yadsınamaz ve herkese de çok faydalı olmuştur.
Devam edip etmeme kararı tabii ki senindir. Ancak benim gönlüm devam etmen yönündedir.
Geçmiş ve de gelecek hizmetlerin için teşekkür ederim.
Sevgiler, saygılar.

ibrahimz35 17-02-2011 10:28

Süleyman kaptan, bizim fikrimizi sorarsan devam et deriz.
Her gün rapor yazmak kolay olmasada sen bunun üstesinden geldin.
Ellerin dert görmesin.
Sayende, önümüzdeki yıl ile geçen yılı kıyaslama imkanımız olacak.

Saat 23:26.