RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Süleyman Karabulut (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=118)
-   -   Müjdeler olsun...kolyoz istavrit kendini gösterdi... (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=10797)

TUĞYAN 04-04-2012 13:12

Süleyman kaptan müjdene sevindik rasgelsin

MAVİ FENER 04-04-2012 13:37

kaptan Karabulut;
Seni kutlarım..demekki iyi bir oltacısınız...
Oradaki Uskumru varya, ben onun İzgarasının hastasıyım....Ne yazık ki İstanbulda maalesef yok....Nesli tükendi diyebilirim...Teşekkürler..

CEMAKO 04-04-2012 15:56

Süleyman Abi bu paylaşımın hem görsel olarak hem de balıkların geldiğinin habercisi olarak çok güzel oldu ellerine sağlık
Tebrikler

paşalı 04-04-2012 18:28

Hadi bakalım Süleyman kardeş bu sene bol kolyos ve uskumrulu avlar dilerim.Rasgelsin.

kaptankarabulut 04-04-2012 18:32

Alıntı:

Ahmet TARİH tafarından gönderildi (Mesaj 121125)
İnşallah diyorum Süleyman abi. Seni takibe alıyorum ve yükselme dönemini bekliyorum. Herşey iyi gider ise gelmeyi çok istiyorum. Acayip bunalmış durumdayım zaten. Böyle bir yolculuk çok iyi gelir diye düşünüyorum. Dediğim gibi herşey nasip kısmet.

Ahmet uskumrunun kolyozun zirve yaptığı dönem,eylül ekim kasım ayları.Nacizane tavsiyem bekleyebilirsen o ayları bekle derim.Ama o aylara kadar bekleyemem dersen ne zaman istersen buyur gel...

kaptankarabulut 04-04-2012 18:35

Alıntı:

orhan69 tafarından gönderildi (Mesaj 121128)
süleyman abi uskumrulara söyle artık marmara denizi eskisi kadar kirli deyil istavritlerin peşine takılıp birazıda kara denize geçsinler saroz körfezi kadar temiz deyildir ama soguktur bizde nasiplenelim olmazmı salkım salkım uskumrular nasibiniz olsun rasgele

Orhan kardeşim imkanım olsa tüm denizleri uskumruyla doldururum.Çünkü o yaratığın hem avlamasını hem lezzetine bayılıyorum.Bir laf vardır o sana gelmiyorsa sen o na git derler.Uskumrular sana gelmiyorsa sen gel buraya burada hep birlikte avlayalım....

kaptankarabulut 04-04-2012 18:39

Alıntı:

lidakin tafarından gönderildi (Mesaj 121129)
Teşekkürler Süleyman abi,inşallah dediğiniz gibi bereketli avlar akında başlayacak.
Lidakilerde göstermiş kendini.

Evt Kahraman,hareketlilik başladı.Ama bu günlerde bir gün bereketli av yaparsın bir gün boş dönersin.Bir süre daha böyle devam eder mayıs sonlarına doğru bereket artar...

kaptankarabulut 04-04-2012 18:41

Alıntı:

ibrahimz35 tafarından gönderildi (Mesaj 121130)
Süleyman kaptan, seni ve ekibi tebrik ederim çok güzel bir av olmuş.
Ortaya karışık yapmışsınız, hatta iki adetde lidaki var.
Bu haberler hepimizi sevindirdi.
Bu güzel avların devamını daha bereketlilerini dilerim.

Teşekkürler İbrahim,deniz hareketli olunca bizim de neşemiz yerine geliyor.İnşallah daha bereketli günler yaşarız.

kaptankarabulut 04-04-2012 18:41

Alıntı:

avlar tafarından gönderildi (Mesaj 121131)
Kaptanım tebrikler devamını diliyorum,rastgelsin.

Teşekkürler Tamer,seninde avlarının daha bereketli olsun..

kaptankarabulut 04-04-2012 18:42

Alıntı:

TUĞYAN tafarından gönderildi (Mesaj 121137)
Süleyman kaptan müjdene sevindik rasgelsin

Teşekkürler Kubulay.sizlere de rastgelsin..

Saat 23:06.