RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Murat Çakmakçı (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=125)
-   -   13.7.2012 avım (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=11626)

Murat ÇAKMAKÇI 14-07-2012 23:25

Alıntı:

muratdogan tafarından gönderildi (Mesaj 125246)
Maşallah diyelim.
Vallahi bu macun mesir macunu gibi :))
Sihirli iksir mübarek, abi daha güzelleri nasip olur inşallah.

Teşekkürler muradım daha iyileri senin olsun kardeşim

MAVİ FENER 15-07-2012 09:42

Murat;
Çakmağını balıklar arasında göremez oldum....
Neredeyse tekneyi yüklüyecektiniz...Bırakında birazcıkta başkaları tutuversin...Teşekkürler...

Murat ÇAKMAKÇI 15-07-2012 09:56

Alıntı:

MAVİ FENER tafarından gönderildi (Mesaj 125257)
Murat;
Çakmağını balıklar arasında göremez oldum....
Neredeyse tekneyi yüklüyecektiniz...Bırakında birazcıkta başkaları tutuversin...Teşekkürler...

Teşekkürler üstadım.Çakmağım gene yerinde abi dikkatli bakarsan görürsün:(

viravira 15-07-2012 10:12

Pek güzel

Tebrik ederim güzel av olmuş, avlarınızı takip ediyorum allah daha iyilerini nasip eder inşallah...Kıyı avı daha çok haz veren bir av benim kanaatim, teknede aynı hazzı yaşayamyorsun. Geçtiğimiz hafta bende Altınoluk tarafında kıyıdan bir olta atayım dedim, sabah saat 0500, akşamın yorgunluğu uyuya kalmışım kamp sandalyesinde :) birden zil sesi ile uyandım aldım oltayı elime ama nasıl adrenalin, balıkla beş dakikaya yakın mücadele ettim oltam c şeklinde, sonra birden boşaldı, kesip götürmüş misinayı...Ama hazzı yeterdi...Paylaşmak istedim...Ayrıca deniz ve doğaya saygınız için de sizi ayrıca tebrik ederim.

Murat ÇAKMAKÇI 15-07-2012 10:38

Alıntı:

viravira tafarından gönderildi (Mesaj 125260)
Tebrik ederim güzel av olmuş, avlarınızı takip ediyorum allah daha iyilerini nasip eder inşallah...Kıyı avı daha çok haz veren bir av benim kanaatim, teknede aynı hazzı yaşayamyorsun. Geçtiğimiz hafta bende Altınoluk tarafında kıyıdan bir olta atayım dedim, sabah saat 0500, akşamın yorgunluğu uyuya kalmışım kamp sandalyesinde :) birden zil sesi ile uyandım aldım oltayı elime ama nasıl adrenalin, balıkla beş dakikaya yakın mücadele ettim oltam c şeklinde, sonra birden boşaldı, kesip götürmüş misinayı...Ama hazzı yeterdi...Paylaşmak istedim...Ayrıca deniz ve doğaya saygınız için de sizi ayrıca tebrik ederim.

Ümit teşekkürler.Kullandığım avlanma şekli biraz yorucu macun olayı farklı bir av.Canlı yem ..boru kurdu,sülünez, mamun.. gibi canlıyken iğneyi içinden geçirip, bana ters içim ürperiyor dayanamıyorum yaşamına son vermek istemiyorum herhalde:(. Ölmüş yemlerde sorun yaşamıyorum.Macunla avlanmayı o yüzden seçtim.Çupranın geçit zamanında bile ölmüş madya veya yengeç alırım.Birde zevkten öte evin ihtiiyacı için niyetlenir balığa giderim;)

Taygun KOCABIYIK 15-07-2012 14:52

Murat abi buzluk yetmeyecekmiş az kalsın :) tebrikler

Murat ÇAKMAKÇI 15-07-2012 16:01

Alıntı:

Taygun KOCABIYIK tafarından gönderildi (Mesaj 125272)
Murat abi buzluk yetmeyecekmiş az kalsın :) tebrikler

Taygunum teşekkürler.BUZLUKMU:(

ishak BALLICA 15-07-2012 17:24

Vay...Vay...Vay....Murat kardeşim bereketli olsun...Harika bir av güncesi olmuş.:helal:Yaşamış olduğun güzellikleri bizler ile de paylaştığın için teşekkürler;)

Murat ÇAKMAKÇI 15-07-2012 17:26

Alıntı:

ishak BALLICA tafarından gönderildi (Mesaj 125279)
Vay...Vay...Vay....Murat kardeşim bereketli olsun...Harika bir av güncesi olmuş.:helal:Yaşamış olduğun güzellikleri bizler ile de paylaştığın için teşekkürler;)

Ben teşekkür edrim üstadım

avlar 15-07-2012 19:06

Murat tebrik ediyorum, afiyet şeker olsun.

Saat 06:10.