RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Site Organizasyonları (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=122)
-   -   Katılımcı Listesi ve Organizasyon Bilgilendirmesi (1. Dostluk ve Tanışma Org.) (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=7331)

kaptankarabulut 30-03-2010 16:55

Necati kardeşim süper bir anlatım olmuş.Gerçekten soru sorulacak bir konu bırakmamışsın.
Necati kardeşim bende geliyorum eşim ve oğlumla birlikte, olta atmasamda sizlerle ve o havayı teneffüs etmek kadar güzel bir şey olmasa gerek...

SÜLEYMAN KARABULUT
ÜLKER KARABULUT
TOLGA KARABULUT

Hasan BALIKÇI 30-03-2010 19:00

Alıntı:

kaptankarabulut tafarından gönderildi (Mesaj 78971)
Necati kardeşim süper bir anlatım olmuş.Gerçekten soru sorulacak bir konu bırakmamışsın.
Necati kardeşim bende geliyorum eşim ve oğlumla birlikte, olta atmasamda sizlerle ve o havayı teneffüs etmek kadar güzel bir şey olmasa gerek...

SÜLEYMAN KARABULUT
ÜLKER KARABULUT
TOLGA KARABULUT

süleyman abi sağol :)harikasın ;)necati seni listeye seve seve eklicek ;)tekneyi bagaja koyup getircenmi :D:D

turna 30-03-2010 19:26

Tebrikler, şahane bir org. olacağı şimdiden belli, bayağı katılımcı var herkesi tebrik ediyorum, birazda balık avladınızmı bizimde gözlerimiz bayram eder.herkese Rastgele.

Hasan BALIKÇI 30-03-2010 19:42

Alıntı:

turna tafarından gönderildi (Mesaj 78998)
Tebrikler, şahane bir org. olacağı şimdiden belli, bayağı katılımcı var herkesi tebrik ediyorum, birazda balık avladınızmı bizimde gözlerimiz bayram eder.herkese Rastgele.

çok sağol mehmet abi :)sende aramızda olabilseydin keşke :)sağlık olsun başka zaman inşallah :)

Hasan BALIKÇI 30-03-2010 21:42

Alıntı:

Kamil ESEN tafarından gönderildi (Mesaj 78946)
Manisa listesine adını yazdığım arkadaşlardan ailecek gelecek olanlarda var
ama ben şuan hangileri söyledi hatırlamıyorum.Bu arkadaşlar listeye isim ekletsin lütfen..

ailece olmak gerçekten güzel olacak :)onlarında hakkı var :)

mazhar üzümcü 30-03-2010 21:53

necati yöneticim mefhar ve mazhar üzümcüyü listeye ilave edebilirmisiniz sevgilerimle

Yağız DEMİR 30-03-2010 21:58

necati abı bu anlatım baska olamazdı mukemmelın ustunde hersey resımlı ve anlatımlı harıka baya emek harcadıgın her seyden bellı
karareiste sahane bır ortam olacagı sımdıden bellıı valla

adolomorola 30-03-2010 23:02

10-15 kişi misafirim var gelcek arkadaşlar kesinleşince isimleri yazdırırım

Ben ailecek geleceğim
1-Öner RUAMAN
2-Yasemin RUAMAN
3-Zeynep RUAMAN
4-Seyit RUAMAN

asla35 30-03-2010 23:53

çok güzel bir organizasyon olacağa benziyor
allah nasip ederse organizasyona bende katılmak istiyorum. yanımda bir arkadaşımla birlikte. belki sayı artabilir ama şu an için 2 kişiyiz.

bizide eklerseniz seviniriz :)

Ali AKAR
Ersun KAYAÇETİN

Bu arada paylaşım içinde teşekkürler
çok güzel bir paylaşım olmuş. :)

Erhan ÇUKURLU 31-03-2010 06:53

Necati abi çok güzel bir açıklama ve paylaşım olmuş. Taygun zaten benim ismimi belirtmiş ben bu duyuruyu Ege Üniversitesinde de yapıyorum. Kesin bir yanıt alırsam sana bildiricem. Taygunla ben nasipse kesin orada olacağız. Taygununda söylediği gibi konuştuğumuz haber beklediğimiz kişiler var. Onlarıda ikna etmeye çalışıyoruz. Kesinleşen olursa sana bildirceğiz... Teşekkürler...

Saat 10:34.