RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Deneyimler-Anılar ,Avlak Bölgeleri (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=3)
-   -   izmirliler!!! (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=1325)

mufi 06-06-2006 19:06

izmirliler!!!

bu gün saat 12:00 ila 17:00 arası gümüldür dersesinde. bir amatörün bir adet 6 metrelik tatlısu kamışı kırıldı iki amatörün takımları kamışın ucundan kopartıldı.
:(
bu balıkçılar naçizane sakin ve huzur lu bir ortamda kefal avındaydı ve hamur ile 025/030 misinalarla ..8/10 no iğnele le avlanıyorlardı...her şey normaldi.
bir anda şamandıralar battı :D ve doğal olarak hamle yaptılar.. işte olanlar o anda oldu.. zira aşagıda hiç tahmin etmedikleri bir kara kütle vardı.

takribi.6/8 kg lık SAZANLAR.. evet ben de bugün aynı yerde 2 metre ötemde
kara pullu kuyruk uç açıklıgı takribi 30 cm lik bir sazan la yüz yüze geldim. önümde bir çıktı*bir daldı.. ben oltayı kenara bırakıp bir kaç dakika tabiri c aiz ise afalladım... :deli: ööyle bakakaldım... :oha: bundan sonraki seferimde sezon açılınca mutlaka orada o sazanı yakalıyacagım.. ve geriye salacağım...

herh+alde en az 30/40 bin yumurta atar.. o güzel şey...

dün aynı yerden dip kıbrısı ile 4,5 kg lık bir adet sazan tutmuşlar..kefal beklerken o gelmiş..

beyler bu gümüldür deresinda acayip büyük balık var...

atlıyan kefalin boyu 70 cm.sazanın boyu kuzu...

katiti 06-06-2006 19:29

Muvaffak Abi aman diyeyim sazanı salmadan önce fotoğrafı unutma o mutlulukla, en azından biz de görmüş oluruz :) .

Bu arada misinaları da biraz kalınlaştırmak lazım herhalde ;) :deli: :D .

muhabbetci 07-06-2006 18:09

Selamlar

Muvaffak abi;
Diğer başlığınıza mesaj yazmıştım,ama heyacandan o başlığa gidemediniz hehalde :)
Abi oraya mutlaka sefer düzenleyeğim benim özel yemle onları yakalayıp öper bırakırız :D
Saygılarımla

drfatih35 19-07-2006 11:05

baba
gözünü seveyim nasıl gidilir oralara bir yardımcı olursan sevinirim
rastgele

Taygun KOCABIYIK 19-07-2006 12:56

İmzanıza isim ve soyadınızı yazarsanız sizi daha iyi tanımış oluruz.
Sorunuzun yanıtını muvaffak bey yanıtlıycaktır.

Anıl ÜNALAN 19-07-2006 14:29

Muvaffak abi hadi görelim seni o balığı istiyoz bitir işini :deli::D

sedatsan 27-02-2010 18:41

Slm arkadaş balıgın kilosunu duyunca afalladım bana yardımcı olursanız sevinirim tam olarak buranın adresini verseniz nerelerden gidebiliriz sizin avladıgınız yere çok sevinirim yardımcı olursanız

Bornovalı 27-02-2010 19:47

Alıntı:

sedatsan tafarından gönderildi (Mesaj 74788)
Slm arkadaş balıgın kilosunu duyunca afalladım bana yardımcı olursanız sevinirim tam olarak buranın adresini verseniz nerelerden gidebiliriz sizin avladıgınız yere çok sevinirim yardımcı olursanız

hocam mesaj tarihine dikkat etmişsinizdir umarım,(2006),
sonra hüsrana uğramayasınız.

Kamil ESEN 27-02-2010 22:28

Bu derede her zaman sazan var.Ama bu boyda seyrek çıkar..Yerine gelince,gümüldüre vardığınıda kime sorsanız gösterir.Zaten anayolun üstünde dereye ait köprü var.Tahtalı barajının çıkışı bu dere..RASTGELSİN..

Saat 07:13.