RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Balik Avı İle İlgili Tüm Linkler (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=61)
-   -   www.Levrek.net - Türkiyenin Yeni Balıkçılık Portalı (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=2741)

tbalyemez 09-04-2007 11:18

www.Levrek.net - Türkiyenin Yeni Balıkçılık Portalı

Türkiyenin En Yeni Balıkçılık Portalı web sitemiz çok kısa süre içinde yayına girecektir tüm amatör balık avı tutkunlarını bekleriz. Rastgele..

katiti 09-04-2007 12:55

Siteniz hayırlı olsun, imza ayarlarını da yapabilirseniz size daha rahat hitap edebiliriz...

igmsva 09-04-2007 18:52

öncelikle aramıza hoş geldiniz, siteniz hayırlı olsun, umarım sırf sitenizi duyurmak için girmemişsinizdir. katılımlarınızı bekliyoruz. bu arada imza hanenizi doldurmanızın forum kuralları gereği olduğunda hatırlatmak isterim...

tbalyemez 09-04-2007 20:23

Mrblar, oncelikle sunu belirtmek istiyorum sadece site reklami icin uye olmadim sitenize amator olta balikciligini turkiyede yayginlasmasi icin butur siteleri aciyoruz ve bole sitelerin yayginlasmasi sarttir, ve herturlu destegide vermeye haziriz. imza hanemi doldurdum, herkeze iyi calismalar rastgelsin.

balıkcı 09-04-2007 21:01

Tonguç aramıza hoşgeldin,tonguç sarp balyemezi sayın bilgehan beyin sitesindeki forumdan tanıyorum,orada bir kaç mesajını okumuştum siteniz hayırlı olsun tonguç sana katılıyorum bizim site ve sizin açmış olduğunuz siteler çoğalmalı daha çok balıkcıya ulaşabilelimki balıkcılık daha çok temiz bir spor haline dönüşsün katliama değil...

dummy 09-04-2007 21:36

Alıntı:

tbalyemez tafarından gönderildi
Mrblar, oncelikle sunu belirtmek istiyorum sadece site reklami icin uye olmadim sitenize amator olta balikciligini turkiyede yayginlasmasi icin butur siteleri aciyoruz ve bole sitelerin yayginlasmasi sarttir, ve herturlu destegide vermeye haziriz. imza hanemi doldurdum, herkeze iyi calismalar rastgelsin.

Merhaba tonguç.siteniz(miz)hayırlı olsun amatör balıkçılık için bu tür paylaşım noktalarının artması cok iyi.
not:ingilizce yazında gramer ve eksiklik var gibi geldi;)

Taygun KOCABIYIK 09-04-2007 22:12

Tonguç site hayırlı olsun
bir ricam olucak güzelim türkçemiz varken şu ingilizce imzayı değiştir.
söz sana balık vermiycez tutmasını öğreticez kardeşim :)

aganta borina borinata 10-04-2007 07:02

hayırlı olsun...aramıza hoşgeldiniz...

rastgelsin...

Egeli 13-04-2007 13:05

Hayırlı olsun.. Hepimize...:D

gokseldbuga 13-04-2007 14:25

Alıntı:

dummy tafarından gönderildi
Merhaba tonguç.siteniz(miz)hayırlı olsun amatör balıkçılık için bu tür paylaşım noktalarının artması cok iyi.
not:ingilizce yazında gramer ve eksiklik var gibi geldi;)

sanırım Türkçe düşünülüp çevrilmiş , artık kim çevirdiyse, genelde yaptığımız bir hatadır.
Daha mantıklı olanını şu şekilde çevirmişler;
Give a man a fish and you feed him for a day. Teach a man to fish and you feed him for a lifetime
Çin atatsözü

Saat 18:30.