RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Balığa Giderken Yanınıza Neler Alınmalı (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=44)
-   -   Derİn Su Olta Takimi: (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=1905)

Rauf 12-01-2007 05:16

Alıntı:

eşref sürek tafarından gönderildi
abi senin boncuklu takımını yaptım yanlız boncukları iğnenin üst tarafına koydum sonuc biz marmarada com dediğimiz 120 200 metrede koca göz mercan yakalıyoruz gecen hafta bu takım çok güzel iş yaptı 12 adet yarım ile 750 gr mercan yakaladı bundan sonra tek gecer takım bu her balık yakaladığımda kulaklarını cınlatıcam ne güzel bilgi paylaşımı çorludan selamlar rastgele

Eşref kardeşim sistemin işe yaradığına sevindim ne demek istediğini anladım her halde resmini eklediğim gibi yapmışsın.Yalnız o kırmızıların resmini eklemeyi unutmuşsun bekliyoruz haberin olsun selamlar rastgele.
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

eşref sürek 13-01-2007 16:07

abi fotoğraf makinam arızalı idi tamirde olmadı en kısa zamanda yeni bir makina alıp o kırmızıların resmini göndericem benim yaptığımda aynı takım ilgine teşekkürler

Rauf 13-01-2007 16:30

Alıntı:

eşref sürek tafarından gönderildi
abi fotoğraf makinam arızalı idi tamirde olmadı en kısa zamanda yeni bir makina alıp o kırmızıların resmini göndericem benim yaptığımda aynı takım ilgine teşekkürler

Eşref hemşerim buralarda mercan kesti derin suya niyetlendim bu sabah altı gibi kalktım yedi yirmi kala limandan cıktım hava musaitti gideceğim yer benim tekneyle 45 dk cekiyor kerterize 15 dk lık zamanım vardı rüzgar kuvvetlendi baktım beyaz kuzularda denizin üstünde belirmeye başladı dedimki -hadi oğlum efelenmenin gere yok zaten bu rüzgarda tekne durmaz. tornistan limana limana döndük temiz bir sabah havası aldık ne yapalım kış zamanı deniz belli olmuyor.onun icin bir arkadaşımız tutunca resmine bakıp avunuyoruz selamlar rastgele.

igmsva 13-01-2007 18:47

rauf abi üzülme bi dahaki sefere inşallah.....

katiti 13-01-2007 19:39

Rauf Abi şanssızlık olmuş, bir dahakine hava daha güzel olur inşallah...

eşref sürek 13-01-2007 21:14

abi denizde herşeyden önce can güvenliği herkeze dayılık olur ama denize olmaz en güzelini yapmışsın balık denizde başka sefer tutarsın sen bize lazımsın çorludan selamlar rastgele

Uzm.Dr.Rastgele 15-01-2007 19:00

Bence en güzelini yapmışsın...

''Yer gök deniz oldu'' ifadesinin ne olduğunu bir defa yaşamış biri olaraktan,bence geri dönmek ile en güzelini yapmışsın diyorum Rauf hocam...Önümüz bahar ve arkasında yaz geliyor yine..Allah sağlık ve sıhhat verdikten sonra daha ne güzel avlar yapacağını eminim hocam....

Rauf 15-01-2007 19:06

ishak ustam cok doğru yazmışsın allah ömür ve sağlık verdikten sonra bizim gibi amatörlere ne günler gelir ne günler gider sağlık ve afiyet dileklerimle selam ederim.

MEHTERAN 19-01-2007 21:01

Abi deniz dibinde sende çıkamadım diye düşünme abi. bugün olmazsa yarın olur. yeterki allah sağlık sıhhat versin. saygılarımla abicim.

ünalmusa 29-08-2007 13:14

tşk ler baraja gittigimiz için işe yarar bu bilgiler

Saat 19:17.