RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Süleyman Karabulut (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=118)
-   -   Eşim çayları bana yaptırdı.. (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=10999)

kaptankarabulut 04-05-2012 17:22

Eşim çayları bana yaptırdı..

Uzun zamandır eşim beni balığa götürmüyorsun diye sitem ediyordu.Bu gün işlerimin müsait olması havanında güzelliği, kendimizi bir anda avlak bölgesinde bulduk...
Benim teknede bir kural vardır.İlk balığı tutan çayları yapar.:D :D Fakat ben kurnazım yaa :D :D bu defa son balığı tutan çayları yapar dedim.:hıııı: :hıııı: Tabii ben çapayı atıp oltamı yemleyene kadar bizimnin oltası denizin dibini buldu.Fakat önemsemedim. Daha indirir indirmez aksiyon başladı.İlk oltada iki kupes birden çekince Tabii doğal olarak çaylarda bana kaldı.:D :D Eeee ne demişler kadının fendi erkeği yendi.:D :D

Avımıza gelince çok güzel hiç duraksamıyan bir av günü yaşadık.Yemimiz bitince de zaten yorulmuştuk da saat on üç cıvarı avımızı sonlandırdık.

Tüm rastgelsin ailesinin oltaları dolu gelmesi dileğimle..

İşte yine yeni bir gün yeni umutlarla dolu yepyeni bir günün daha başlangıcı..

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Eeee miçoluk kolay değil..:D :D

Zokayla kolyozu alınca havalandı.:D

Ama benim altta kalmamam lazım.:D Anında güzel bir uskumruyla cevap:D :D

Bunlarda tavalıklarımız..:D :D

Tuncay GÜNAY 04-05-2012 17:50

helal ülkü abla ellerine sağlık çayları demletmişsin kaptana :) balıklar çok şahane sakın yemeyin onları derin dondurucuda saklayın belki denizliden misafiriniz falan gelirr :):):):):):)
avlarınız hep böyle bereketli olsun yüzünüzden tebessüm eksik olmasın.

dogukan1997 04-05-2012 18:11

Ellerinize sağlık abi . İyi vakit geçirdiğiniz belli . Sevgi ve saygılarımla rastgele .

avlar 04-05-2012 18:25

Süleyman abicim tebrikler.Yenge uğurlu gelmiş Valla.Devamını diliyorum abi afiyet olsun.:helal:

TUĞYAN 04-05-2012 18:29

Süleyman abi ne demişler boynuz kulağı geçermiş yengede seni geçmiş çok güzel görüntüler bunlar ve güzel av elinize sağlık

kıymet3535 04-05-2012 18:44

kaptan süpersiniz.tebrikler güzel bir av olmuş. buarada ben vazgeçtim senden almıycam kursu, yenge versin bana kurs. :rolleyes: :D:D:D

Baba Yalçın 04-05-2012 19:15

Süleyman'cım bereketli olsun. İmzayı attığın an tapuyu verdin. İçişleri bakanı ne derse o. Saygılar.

kaptankarabulut 04-05-2012 19:46

Alıntı:

Tuncay GÜNAY tafarından gönderildi (Mesaj 122536)
helal ülkü abla ellerine sağlık çayları demletmişsin kaptana :) balıklar çok şahane sakın yemeyin onları derin dondurucuda saklayın belki denizliden misafiriniz falan gelirr :):):):):):)
avlarınız hep böyle bereketli olsun yüzünüzden tebessüm eksik olmasın.

Ya tuncay sorma yaaa gafil avlandım..:D :D

Valla Tuncay çok geç kaldın..Az önce ağlamadan güle oynaya yerlerini buldular..O denizliden gelecek olan misafirler yiyeceği balığıda bi zahmet kendileri tutsunlar..:D :D

kaptankarabulut 04-05-2012 19:48

Alıntı:

dogukan1997 tafarından gönderildi (Mesaj 122537)
Ellerinize sağlık abi . İyi vakit geçirdiğiniz belli . Sevgi ve saygılarımla rastgele .

Teşekkürler Doğuş elbet bir gün seninlede buluşacağız..:D :D

kaptankarabulut 04-05-2012 19:49

Alıntı:

avlar tafarından gönderildi (Mesaj 122538)
Süleyman abicim tebrikler.Yenge uğurlu gelmiş Valla.Devamını diliyorum abi afiyet olsun.:helal:

Teşekkürler Tamer gerçekten öyle oldu gün boyu balık hiç kesmedi..

Saat 18:40.