RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   TARTIŞMA, SOHBET ve HABERLER (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=7)
-   -   Maksat Muhabbet olsun (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=12360)

MAVİ FENER 17-10-2013 10:05

Maksat Muhabbet olsun

:deli:İstanbul'dan iyi günler bol güneşler dilerim...
Sabaha karşı saat 03.00 den bu saate kadar yağmur devam ediyor...
Rüzgar: hafif lodos
Isı: 19 derece..................

hus213 18-10-2013 18:42

hayırlı akşamlar dostlar kimsecikleri göremiyorum

hus213 18-10-2013 18:44

İzmir bu gün güzeldi yağmur yağmadı ama her kez tedirgin ellerinde şemsiyelerle dolaştı

hus213 19-10-2013 10:06

cümleten merhabalar hayırlı hafta sonu olsun balığa gideceklere bol şanslar rasgelsin

hus213 20-10-2013 07:14

günaydınlar hayırlı bir tatil gününüz olsun balık'a gideceklere rasgele.

hus213 20-10-2013 07:32

bir şey dikkatimi çekiyor siteye giren yok yoksa benmi yanlış yerden giriyorum yanlış yapıyorsam lütfen uyarın doğru şekil ne ise öyle gireyim hayır doğru ise sizler neden siteyi boş bırakıyorsunuz lütfen yardımcı olurmusunuz çünkü burayı çok seviyorum sevgiyle kalın.

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] Buyurun afiyet olsun

MAVİ FENER 21-10-2013 12:46

:deli:

Tünaydın arkadaşlar;
Beyaz Zambak kokulu günler dilerim....

hus213 22-10-2013 08:27

gününüz aydınlık sağlık sıhhatler diler kısmetiniz bol olsun buyurun sabah çayına afiyet olsun.

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

hus213 23-10-2013 20:36

cümleten hayırlı akşamlar canlarım da hiç kimse kusura bakmasın daha önce yazdım ben yanlış yerden giriyor isem beni uyarın kimseden bir şey gelmediğine göre yanlış yerde değilim. Beyler dikkat edersenin günaydın hayırlı akşamlar hep benden geliyor bu site hepimizin yapmayın bir şeyleri birlikte paylaşacağız ben buranın haricinde daha bir çok amatör balık sitelerine üyeyim ve hepsinede az da olsa her gün girip hal hatır sorarım buradan uzak durmak buranın fakir kalmasına yol açar ki sonunda yok olmasdına maruz kalır burayı beraberliğimizde yücelttireceğiz bir şeye daha dikkatinizi çekeceğim.Ben ne medaratörüm ne de bu sitede bir yer edinmeye çalışmıyorum öyleyse amacım birlikteliklerimizden ve hoş sohbetten başka hiç bir isteğim yok tek amacım buradaki arkadaşlarla tatlı tatlı sohbet etmek ne olur beni bundan mahrum etmeyin çünkü sizleri çok ama çok seviyorum haaa sadece sizlerimi diğer sitelerdeki arkadaşlarımıda seviyorum hadi betler akşamları da olsa bir şeyleri paylaşalım Sevgirle kalın ne olur yazın.

hus213 24-10-2013 07:20

günaydınlar hayırlı işler bol kazançlarınız sağlık ve sıhhatler içerisinde huzu ve mutluluk dolu olsun. yukarıdaki yazımdan da bu abimiz veya amcamız veya arkadaşımızın gidecek gezecek ve de tanımış olduğu yakınları yok ki böyle bir yazı yazmış diye kimse düşünmesin ben evde kısa süre yani en fazla öğlene kadar dururum ondan sonra İzmir kazan ben kepçeyim hiç tanımadığım kişiyle hemen kaynaşır sohbet ederim eğer zaman uzarsa akraba bile çıkarım haydi bakalım burayı canlandıralım.evet Çetin bey Ömer beyle hadiyin bakem hoğicik bi şi ler yazıştırın korkmayın pc lerinizin mürekkebi bitmez bitersede haber verin ben gelir doldururum.

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Saat 17:50.