RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Satıyorum (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Okuma Avenger 65 + Remixon Apache 300 (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=12362)

umitdulger 27-10-2013 20:59

Okuma Avenger 65 + Remixon Apache 300

Daha üst düzey bir surf takım toplayacağımdan dolayı makina ve kamışı satıyorum. Makina kayalık bölgelerde kullanıldığından dolayı üzerinde muhtelif çizikler mevcuttur ama çalışmasında herhangi bir sorun yok, bakımlarını daha yeni yaptım. Kamış zaten yeni gibi duruyor, her deniz avından sonra tatlı su ile yıkandı ve halkaları vazelinlenerek saklandı. Yeni başlayacak yada kısıtlı bütçesi bulunan arkadaşlar için ideal bir takımdır. Fiyat olarak ikisi için 80 tl istiyorum, kargo alacak arkadaşa aittir. 4.20 yada 4.50 surf kamış ile takas olabilir.

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

turna 28-10-2013 08:46

Güzel makine, alana satana hayırlı olsun.

hus213 28-10-2013 21:13

aalna satana hayırlı olsun

umitdulger 31-10-2013 23:17

Makineyi tek olarak da verebilirim arkadaşlar, makine için 60 lira istiyorum...

Taygun KOCABIYIK 01-11-2013 11:03

Makinanın yedek kafası var mı? Durumu nasıl?

umitdulger 01-11-2013 17:17

Yedek kafa mevcut ve hiç kullanılmadı...

Taygun KOCABIYIK 02-11-2013 11:55

Alıntı:

umitdulger tafarından gönderildi (Mesaj 131067)
Yedek kafa mevcut ve hiç kullanılmadı...

Makinanın genel durumunu sormuştum :) Ciddi alıcıyım, makina gayet güzel çizikleri falan problem değil önemli olan iç dişli, rulman kısımları iyi olsun.

umitdulger 02-11-2013 14:20

Ben hiç bir sorun yaşamadım hocam, 20 gün kadar önce son kullandığımda da gayet iyi çalışıyordu, toplayamayacağımı düşündüğümden hiç tamamen dağıtmadım makinayı yalnız arada klavuz rulmanını temizleyip gresledim, bir kaç kere de kafanın altındaki kısmı açıp keçelerin ve pirinç dişlinin falan bakımını yaptım fakat en alt kısımı hiç açmadım toplayamam diye. Makina bakımından anlıyorsanız bir kere komple temizleyip yağlamanız yeterli olacaktır, zaten istavrit dışında balık çekmek kısmet olmadı ki makina zorlansın :)

Taygun KOCABIYIK 06-11-2013 13:10

Alıntı:

umitdulger tafarından gönderildi (Mesaj 131069)
Ben hiç bir sorun yaşamadım hocam, 20 gün kadar önce son kullandığımda da gayet iyi çalışıyordu, toplayamayacağımı düşündüğümden hiç tamamen dağıtmadım makinayı yalnız arada klavuz rulmanını temizleyip gresledim, bir kaç kere de kafanın altındaki kısmı açıp keçelerin ve pirinç dişlinin falan bakımını yaptım fakat en alt kısımı hiç açmadım toplayamam diye. Makina bakımından anlıyorsanız bir kere komple temizleyip yağlamanız yeterli olacaktır, zaten istavrit dışında balık çekmek kısmet olmadı ki makina zorlansın :)

Ekonomik parametrelerime bir bakayım, pazartesi-salı gününe kadar alıp almayacağıma karar vereceğim :) Müşterisi çıkarsa verin siz yinede.

hus213 06-11-2013 16:59

hayırlısı olsun alan satan hayırını görsün

Saat 01:25.