RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Site Organizasyonları (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=122)
-   -   2. Seferihisar Tekne Organizasyonu (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=10083)

Anıl ÜNALAN 23-11-2011 10:05

2. Seferihisar Tekne Organizasyonu

Evet abiler beklenen organizasyonumuzun ön hazırlıkları tamamlandı.

Balık haberlerinin gelmesi, sizlerin isteğinin artmasıyla birlikte organizasyon yapma kararımız kesinleşti.
Gönlümüz güzelbahçeden sıcak bir organizasyon gerçekleştirmek isterdi fakat aralığın ortasında olacak organizasyonumuzda üşüme, deniz tutması vesayre gibi durumlar söz konusu olabileceğinden oldukça büyük teknelerde organizasyon yapmayı düşündük.
Daha öncede aynı bölgeden organizasyon gerçekleştirdik, hava dolayısıyla şanssız bir gün yaşadık sayılabilir fakat yine de mercanlar bizi yalnız bırakmamıştı.
Bir önceki organizasyonumuzdan görüntüler.

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Her teknede büyük mangallar bulunmaktadır tekne sahiplerinin yapacağı yemek servislerinin dışında kendi istediğimiz doğrultuda da yemek pişirebilmemiz söz konusu olabilecektir.
Her teknede sabah ve öğlene doğru çay servisi yapılacak bu sayıyı ricalarımızla daha da arttırabiliriz diye düşünüyorum ;)

Daha fazla uzatmadan organizasyonda denize açılcağımız tekneleri sizlere göstereyim istiyorum..

Bu seferki katılım listemiz sınırlı olacaktır toplam 110 kişiye ulaştığımızda listemiz kapatılacaktır..
İşte Organizasyonda Avlanıcağımız teknelerden bazı görüntüler..

Organizasyon tarihimiz herhangi bir hava mualefetiyle karşılaşılmadığı takdirde 25 Aralık 2011'tır.
Organizasyonumuz geçen seferki gibi yemekli olacaktır yemek öğlen yemeği işlemlerini tamamen tekne elemanları hazırlayacaktır.
Organizasyonumuz yemek tekneye ait 35 tl
olarak fiyatlandırılmıştır.
Yemek yanında içilecek alkolsüz içecekler kişiler tarafından getirilmesi önemle rica olunur.

Katılım listesi aşşağıdaki linktedir.
Organizasyon Hakkındaki sorularınızı

ANIL ÜNALAN : 05058552330
TAYGUN KOCABIYIK : 05063877375

Numaralardan çekinmeden bizlere sorabilirsiniz.
Katılım listesi
110 kişiye ulaştığında katılım listesi kapatılacaktır lütfen son günlere bırakmaya çalışmayalım..

Görüşmek üzere.

Ege Demirağ 23-11-2011 10:49

Kişi başı 35 yoksa çift olarak örneğin baba oğul ??

Anıl ÜNALAN 23-11-2011 10:53

Alıntı:

mırmırcı tafarından gönderildi (Mesaj 116643)
Kişi başı 35 yoksa çift olarak örneğin baba oğul ??

Ücretlendirme kişi başı 35 liradır güzel kardeşim. Sorularını özel mesaj veya telefonla sorarsan iyi olur buradaki herşey anlaşılır dilde boşu boşuna buraya mesaj yazmana gerek yoktur ;)

Murat ÇAKMAKÇI 23-11-2011 21:15

Tekneler harika:helal::helal::helal::helal:Kazasız belasız İNŞALLAH

ustam18 23-11-2011 22:02

Kazasız belasız bol balıklı bol katılımlı bir org. olması dileğimdir.hava şartları ve uzaklık nedeni ile (Çankırı nereeee izmir nere?) çok ama çok istememe rağmen aranızda olamıyacağım.Bu büyük aileye bol trofeli avlar dilerim.Rastgele.

Tuncay GÜNAY 24-11-2011 01:14

Duy sesimi ahmet tarih neredesin ismini göremedim listede hani buluşuyorduk sen istanbul dan ben denizliden gelip buluşacaktık...

Ege Demirağ 24-11-2011 10:39

tamam tesekkürler kazasız belasız bir organizasyon olur şimdiden rastgelsin hepimize :D

Ahmet TARİH 24-11-2011 19:12

Alıntı:

Tuncay GÜNAY tafarından gönderildi (Mesaj 116735)
Duy sesimi ahmet tarih neredesin ismini göremedim listede hani buluşuyorduk sen istanbul dan ben denizliden gelip buluşacaktık...

Tuncay kardeş ara gaz verme yemezler. Benim motor dizel, gaz yemez.
Ben İstanbul için kapsamlı bir katılım sağlatma peşindeyim. Ulaşabildiğim kadar üyeye teklif götürüyorum. Belli bir sayıya ulaşırsak eğer otobüs kaldıracam inşallah. Ama gelen olmaz ise ben İnşallah Geliyorum. O balıkları sana bırakmam. Tavuk eti ile lambuka yakalayacağım. Sanada veririm resim çektirirsin.:deli::D

EAKSOY 25-11-2011 00:23

Aralık ayına girelim, çalışma takvimim belli olsun, kesin gelirim. Basta Süleyman abi, Serkan, Anıl, Taygun ve Tuncay abi varsa muhabbeti yeter bu organizasyonun ;)

Taygun KOCABIYIK 25-11-2011 17:04

Alıntı:

Ahmet TARİH tafarından gönderildi (Mesaj 116790)
Tuncay kardeş ara gaz verme yemezler. Benim motor dizel, gaz yemez.
Ben İstanbul için kapsamlı bir katılım sağlatma peşindeyim. Ulaşabildiğim kadar üyeye teklif götürüyorum. Belli bir sayıya ulaşırsak eğer otobüs kaldıracam inşallah. Ama gelen olmaz ise ben İnşallah Geliyorum. O balıkları sana bırakmam. Tavuk eti ile lambuka yakalayacağım. Sanada veririm resim çektirirsin.:deli::D

Cevap hakkı doğmuş lambukalara :D

Saat 08:07.