RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   İğnelerle İlgili Herşey (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=69)
-   -   Hazır iğne beden kataloğu (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=6260)

Doğan ÖZCAN 13-10-2009 18:30

Hazır iğne beden kataloğu

Merhabalar Rastgelsin Ailesi;

Sizler iğne bedenlerinizi nasıl hazırlıyorsunuz bilmiyorum ama ben genelde evde sakin bir anda açarım takım çantamı alırım iğnelerimi misinamı başlarım iğne takımlarımı hazırlamaya ...
Hazırladığım takımlarımı nerede mi saklıyorum isterseniz buyrun izleyin....

[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]
ERROR: If you can see this, then [Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....] is down or you don't have Flash installed.

Küçük bir fotoğraf albümünü iğne bedenlerini sakladığım bir kataloğa dönüştürdüm böylelikle avlağa varır varmaz ....
Ordaki avlağın durumu ve yerine göre istediğim takımı bir kurşunu hemen altına takıverip direk sallıyorum...

Hani oldu ki az sonra takıldı ve kopuverdi....
Hiç sorun değil nasıl olsa kataloğumu her zaman dolu tutuyorum...
Bazen yer mekan zorluyor bazen ışığını yeterli olmuyor...
inanın çok işe yarıyor....
Sağlıkla kalın

:cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::c ool::cool::cool::cool::cool:

Hasan BALIKÇI 13-10-2009 18:36

doğan çok güzel bir paylaşım :)yüreğine sağlık çok yardımcı olacaktır :)

Taygun KOCABIYIK 13-10-2009 18:47

Aynı yöntemi bende kullanıyorum çok kullanışlı. Hem evde boş vaktimi değerlendirmiş hem kafamı dağıtmış hemde av için hazırlık yapmış oluyor insan.

Bu arada şu mesaja bi bakın ;)
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

Necati ARAT 14-10-2009 09:58

Kardeşim emeğine sağlık harika bir paylaşım..
Pratik ve kolay..
İşte yaratıcılık...
Tıpkı takım sandığında olduğun gibi..
Bundan böyle takımının içerisine birde album yerleştireceğiz..
Teşekkürler..

zuzu 14-10-2009 12:32

tebrıkler doğan cok guzel olmus ben takımları genelde karton mukavvalara sarardım ama mısına gam yapr kıvrık kıvrık olurdu bu yontem cok ısıme yarayacak tesekkurler elıne sağlık

KAZIM_35 14-10-2009 12:46

Kardeşim süpersin :helal: başka söze gerek yok :)

discus 14-10-2009 20:36

doğan teşekkürler kardeşim yararlı bir paylaşım olmuş...

ibrahimz35 14-10-2009 21:20

Doğan kardeşim, çok güzel düşünmüşsün eline sağlık.

adolomorola 07-02-2010 16:38

Doğan Bu gün aklımdan geçtin :D
Doğan yaptığı saçakları saklamak için güzel bir fikir sunmuştu neydi o derken konu açtığın aklıma geldi yavaş yavaş güzel günlere az kaldı biraz çalışmanın zamanı geldi yarın arkadaşım olan foto Nil'e giderim artık ben...:D

Doğan ÖZCAN 07-02-2010 19:22

Alıntı:

adolomorola tafarından gönderildi (Mesaj 72236)
Doğan Bu gün aklımdan geçtin :D
Doğan yaptığı saçakları saklamak için güzel bir fikir sunmuştu neydi o derken konu açtığın aklıma geldi yavaş yavaş güzel günlere az kaldı biraz çalışmanın zamanı geldi yarın arkadaşım olan foto Nil'e giderim artık ben...:D

teşekkürler öner abim...şimdiye dek birlikte ava gittiğim arkadaşlarım bu iğne bedenlerini saklama tekniğini çok beğendiler.... ama gerçekten işe yarıyor evde akşam boş vaktim olduğu zaman tv izlerken oturup yapıyorum ... böylelikle av esnasında bana faydası oluyor...kopan bedenin yerine hemen katalogdan bir tane yenisini çıkarıp fırdonduye takıyorum.... şurda az bir zaman kaldı ondan sonrasınıda ALLAH kısmet eylesin diyelim abicim....sağlıkla kal

Saat 19:46.