RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Süleyman Karabulut (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=118)
-   -   Yalnız geçen bir günüm..... (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=6962)

kaptankarabulut 04-02-2010 21:18

Yalnız geçen bir günüm.....

Uzun zamandır, tekne limanda biz evde internet karşısında paslanmıştık.Nihayet dün akşam hava durumuna baktığımda bu gün için denizin güzel olacağını öğrendim.
Yalnız gitmek istemediğim için bir iki arkadaşa tlfn açtım. Sanki sözleşmişler gibi hepsinde bir geçerli mazeret vardı..:hıııı: Yapılacak bir şey yoktu.Sabah dokuz gibi avlak yerine vardım.Zaten yolda giderkende çayımı demlemiştim. Bir yandan çayımı içerken, bir yandan takımları denize indirdim.Kalamarlar peş peşe gelmeye başladı..İskandili dibe indirdiğimde kupes ve izmaritler karşıladı..İskandilden vaz geçip zokayla uskumru, kolyozda şansımı denemek istedim.Ve şansım yaver gitti..Uskumru ve kolyozlar, ara arada olsa beni yalnız bırakmadılar.:helal::helal: Saat dört buçuğa kadar on iki kalamarım, on dört uskumru ve kolyozum oldu..
Benim güzel bir kameralı tlfnum vardı..:hıııı: üç dört ay öncesine kadar.Ama balıklar, hep siz bizden alacak değilsiniz ya biz de sizden birşeyler alalımdeyip tlfonumu aldılar.Yani denize düştü...
Geçen hafta ikinci el düşük model kamaralı bir tlfn aldım.Bir sevincle tuttuğum balıkları sıralayıp beş on poz resimlerini çekip, paylaşıma koymak için evin yolunu tuttum. Ve büyük hüsraaann :hıııı: :hıııı: meğer bizim tlfondan bilgisayara foto aktarılmıyormuş bağlantı kablosuda yokmuş..Velhasıl resimleri yükleyemiyorum. İnşallah en kısa zamanda iyi bir makina alırım da bir daha ki anılarımı sizlerle paylaşırım.. :D :D :D

Mehmet BODUROĞLU 04-02-2010 21:47

:)
olsun be abi.
fotoğrafı olmayıversin.
Senin günün güzel geçmiş ise bizimkide güzel geçmiş demektir.
Ben kafamda fotografları kurguladım bile :D
Teşekkürler paylaşım için ...

kaptankarabulut 04-02-2010 21:57

Evet ya Mehmet, güzel bir gündü... Deniz ve balıklarla baş başa..

serkanust 04-02-2010 22:01

üstadım sen yanlızsın ama balıklar seni yanlız bırakmamış her zaman şansın daim olsun rastgelsin allaha emanet

kaptankarabulut 04-02-2010 22:09

Sağolasın Serkan'ım, inşallah pazar günümüz de öyle olur............

serkanust 04-02-2010 22:10

kimler var bize katılacak arkadaşlar varmı

adolomorola 04-02-2010 22:19

Afiyet bal şeker olsun Süleyman abi ..;)
Ah be Süleyman abi çağırsana beni...:D

Anıl ÜNALAN 04-02-2010 22:51

Ellerine saglik abi cok guzel yazmissin. Beni aramayi unuttun :P bizimkiler limandaydi yemek felan yemisler benim makinada onlardaydi keske denk gelip cektirseydin fotograflari..
Umarim bu guzel baliklarin devami gelirde bizde nasiplenebiliriz :)

Taygun KOCABIYIK 04-02-2010 23:23

Süleyman abim tebrik ederim. Livarda duruyorsa uskumrular bi ziyaretine geleyim hatta gece geleyim :D

kaptankarabulut 05-02-2010 04:54

Alıntı:

adolomorola tafarından gönderildi (Mesaj 71912)
Afiyet bal şeker olsun Süleyman abi ..;)
Ah be Süleyman abi çağırsana beni...:D

Öner bana bi çağrı at tlfonunu kaydedeyim.hafta içi hava güzel olduğun da çağırırım bir dahakine seni..

Saat 17:21.