RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Süleyman Karabulut (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=118)
-   -   SERKAN USTA ile DOKTOR SAMİM'i BULUŞTURDUM (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=8542)

kaptankarabulut 19-12-2010 19:00

SERKAN USTA ile DOKTOR SAMİM'i BULUŞTURDUM

Bir yılı aşkın bir süredir her cumartesi,Serkan usta,doktor samim abimiz, birlikte çıkarız.Fakat uzun zamandır gerek havaların bozuk gitmesi gerekse işlerin çakışması bizi birbirimizden ayırmıştı.Bu ayrılığa daha fazla dayanamayıp son hava tahminlerinide alarak cumartesi sabah saat 03:00 de buluşmak üzere sözleştik.

Sözleştiğimiz saatte yanlarında Ömür kardeşimiz de olmak üzere limanda buluşup marşa bastık.
Bu defa avlak bölgesi olarak,uzun süredir av yapmadığımız pitayı seçtik.Saat dört cıvarı çapayı attık ve oltalar suyla buluştu.Kısa bir sessizlikten sonra ilk vuruşlar alınmaya başlandı.Vuruşlarla birlikte erkek mercanlarda kovamızda yerlerini almaya başladılar.Sağ olsunlar gün ağarana kadar bizi hiç yalnız bırakmadılar.:D :D Gün ağardıktan sonra yerini kupes ve izmaritler aldı.
Ben şansımı bir de zokada denemeyi düşündüm.Ve ilk zokamda iyi bir kolyoz geldi.Bunu gören doktorumuz başladı kıvranmaya.Çünkü kendisine hamsi almasını önerdimsede önemsemeyip almadı.:hıııı: :hıııı:Tabii gözünü Serkan ustanın aldığı hamsilere çevirdi.:D :DTabii benim sert bir bakışımla önüne dönmek zorunda kaldı.:D :D Doktorum Serkan ustanın verdiği dört beş hamsi ve sardalyalarla uğraşırken ben Serkan ustayla birlikte kolyoz uskumru çekmekten yorgun düştük.Saat 13:00 a doğru havanında yükselmesiyle avımızı noktaladık.Gülmekten çenelerimizin ağrıdığı neşeli ve bol sohbetli çok güzel bir gün yaşadık.

TÜM RASTGELSİN AİLESİNİN OLTALARI DOLU GELMESİ DİLEĞİMLE..
ömür kardeşimizin karagöz ve kupesi
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

üç resim ben ve serkan ustanın hasılatı

Ömür'ün hasılatı

Bunlarda nacizane doktorumuzun hasılatı :D :D

Hasan BALIKÇI 19-12-2010 19:07

iyi yapmışsın süleyman abicim hemde çok iyi :)güzel bir avda yapmışsınız ;)

bence bu balıkları samim abi tutmuştur:)serkanda bişey yok galiba:( çünkü vatoz ve kuçu kuçu balığı yok görünürde :D

harika bir gün olduğu apaçık görünüyor tüm ekibin yüreğine sağlık.:)

Taygun KOCABIYIK 19-12-2010 19:22

Vallahi doktorumu bende çok özledim kahkahası hala kulaklarımda :) Av kaptan karabulutun şanına yakışır biçimde olmuş :) Havalar güzel giderse bu hafta içi bizde bir gece ziyaretine gidelim derim kaptanım.

kaptankarabulut 19-12-2010 20:02

Alıntı:

Hasan BALIKÇI tafarından gönderildi (Mesaj 97649)
iyi yapmışsın süleyman abicim hemde çok iyi :)güzel bir avda yapmışsınız ;)

bence bu balıkları samim abi tutmuştur:)serkanda bişey yok galiba:( çünkü vatoz ve kuçu kuçu balığı yok görünürde :D

harika bir gün olduğu apaçık görünüyor tüm ekibin yüreğine sağlık.:)

Hasan'ım,doktorum kaptan sözü dinleseydi o gün yine katliam yapacaktı ama DİNLEMEDİİİİİ..:D :D :D
Ama olsun doktorumun alınmış tavırlarıyla yapmış olduğu espiriler bizlere yetti...

kaptankarabulut 19-12-2010 20:06

Alıntı:

İmBat tafarından gönderildi (Mesaj 97651)
Vallahi doktorumu bende çok özledim kahkahası hala kulaklarımda :) Av kaptan karabulutun şanına yakışır biçimde olmuş :) Havalar güzel giderse bu hafta içi bizde bir gece ziyaretine gidelim derim kaptanım.

Evet Taygun'cum doktorumun neşesi insana pozitif bir enerji veriyor.İnsan O nun hoş sohbetiyle akşamın nasıl olduğunu anlamıyor.
Taygun'cum inşallah güzel bir hava kıstırırız da bir gece kaçamağı yaparız.

Anıl ÜNALAN 19-12-2010 21:01

Çok güzel av olmuş abi gerçekten. Bu kıtlık zamanında gözlerimizi canlandırdın :)
Gerçi bugün Galip abi Emel abla ikilisi daha güzel balıklar tutmuşlar ama onları daha sonra görücez sanırım :)
Devamını diliyorum abi ;)
Rastgelsin..

orhan69 19-12-2010 21:52

tebrikler süleymen abi allah neşenizi muhabetinizi artırsın nice bereketli avlara

beraşev 19-12-2010 23:19

Süleyman abi maaşallah, havaların ve hatta keyiflerin böylesine bozuk olduğu bir süreçte avınızın güzelliği ve sıcaklığıyla keyiflendirdiniz bizleri.

kaptankarabulut 20-12-2010 08:45

Alıntı:

Anıl ÜNALAN tafarından gönderildi (Mesaj 97664)
Çok güzel av olmuş abi gerçekten. Bu kıtlık zamanında gözlerimizi canlandırdın :)
Gerçi bugün Galip abi Emel abla ikilisi daha güzel balıklar tutmuşlar ama onları daha sonra görücez sanırım :)
Devamını diliyorum abi ;)
Rastgelsin..

Anıl'ım evet avımız güzeldi ama günümüz çok daha güzeldi.İnşallah Galip kardeşimizde bu gün konuyu açarlar.Çok kısa süren avımızda güzel balıklar aldık.

kaptankarabulut 20-12-2010 13:55

Alıntı:

orhan69 tafarından gönderildi (Mesaj 97667)
tebrikler süleymen abi allah neşenizi muhabetinizi artırsın nice bereketli avlara

Teşekkür ederim Orhan kardeşim..

Saat 21:26.