RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   Süleyman Karabulut (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=118)
-   -   Güzel bir gün... (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=7285)

kaptankarabulut 20-03-2010 19:05

Güzel bir gün...

TARİH: 20/03/2010
EKİP ARKADAŞLARIM:Beni hiç yalnız bırakmıyan Serkan'ım, kalfası Saim,çok önceden tanıdığım fakat sitemizin üyesi olduklarını öğrendiğim (shark) nikli Uğur, kardeşi (dilki) nikli Ufuk ve amca oğulları Hakan.

YER: Sabah suyu Alman adası ile hekim adası arası (pita) akşam suyu Alman adası yanı.

Sabah avlak yerine varışımız saat yediydi. Bizleri her zamanki gibi kupes ve izmaritler karşıladı.Öğleye kadarda hiç yalnız bırakmadılar.Ve
kendilerinden sıkılıp yer değiştirme kararımızla kendimizi Alman adası bondozunda bulduk. Sağolsunlar ordada bizi boş bırakmadılar.Ama biz kararlıydık hiç olmazsa erkek mercanı çekecektik.Onun içinde akşam gün batımını beklemek zorundaydık.:hıııı: :hıııı: Bu arada Serkan kardeşim bir merçan çekti.:helal: :helal:Ardından ben bir kalamar ve bir tane daha. :helal: :helal: üçüncüsüde geldi fakat onu tekneye alamadım.:hıııı: :hıııı: Ve nihayet beklenen an.Erkek mercanlar kapımızı çaldı.Bir miktarda erkek mercan alıp avımızı noktaladık.
Kısacası çok güzel hoş sohbet mutlu bir gün geçirdik.Yine kovalarımız doldu. Darısı tüm RASTGELSİN.ailesinin başına....

SERKAN'IN MERCANI
[Bu Adresi (link) Görme Yetkiniz Yok BEDAVA'ya Üye Ol Sitemizden Faydalan....]

SAİM kardeşimin erkek mercanları

UĞUR ve UFUK KARDEŞLERİN payı

BUNLARDA SERKAN VE SAİM'İN PAYINA DÜŞENLER..

shark1 20-03-2010 19:20

Değerli süleyman abicim.Dost sohbetiyle dopdolu, bol kupes li, kahkaha dolu harika bir gündü.:) Herşeyden önce senin o doyum olmaz muhteşem çayının da hakkını vermeliyim. En kısa zamanda tekrar birlikte olmak dileğiyle.

kaptankarabulut 20-03-2010 19:38

Uğur kardeşim bende sizlerle olmaktan çok mutlu oldum. Sizlerle her zaman birlikte olmak beni sevindirir Çok güzel bir gün geçirdik hep birlikte Sağolun varolun...

serkanust 20-03-2010 19:54

Kaptanım sana ve tüm ekip arkadaşlarına teşekkürler inşallah arkadaşlar memnun kalmışlardır. Nice avlara hep beraber.en kısa zamanda buluşmak üzere rastgelsin

Doğan ÖZCAN 20-03-2010 19:54

süleyman abi harika görüntüler ellerinize sağlık...

kaptankarabulut 20-03-2010 20:16

Alıntı:

dogan.35 tafarından gönderildi (Mesaj 77817)
süleyman abi harika görüntüler ellerinize sağlık...

Sağolasın Doğan kardeşim, Gerçekten çok güzel bir gündü....

kaptankarabulut 20-03-2010 20:20

Alıntı:

serkanust tafarından gönderildi (Mesaj 77816)
Kaptanım sana ve tüm ekip arkadaşlarına teşekkürler inşallah arkadaşlar memnun kalmışlardır. Nice avlara hep beraber.en kısa zamanda buluşmak üzere rastgelsin

Sağolasın Serka'ım ben ekip arkadaşlarımdan çok memnun kaldım . Eminim ekip arkadaşlarımda aynı duygularla ayrılmışlardır..

fora serkan 20-03-2010 20:21

sevgili abicim paylaşımın için teşekkürler.ama bi eksik var forayı unutmuşsun

Hasan BALIKÇI 20-03-2010 20:43

ben bişey demicem :hıııı:bu ne aga senin hızına yetişemiyom burda :D:D:D
harikasın süleyman abi harika :helal::helal::helal::helal::helal:

delvel 20-03-2010 20:56

herzamanki gibi güzel bir av olmuş.
tüm ekibi kutlarım

Saat 03:59.