RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   DENİZ AVI KARADAN (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Paşa Team İş Başında... (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=7377)

adolomorola 05-04-2010 20:19

Alıntı:

Aydın35 tafarından gönderildi (Mesaj 79925)
Yine süper bir iş çıkartmışsınız bende pazar gecesi ve p.tesi sabahı karareis tarafındaydım ama nafile bişi alamadım.Gece boyunca 1 defa vuruş aldım sabahta tık yoktu.Helal olsun paşa teame saygılar.

Teşekkürler Aydın gercekten balık bu hafta keyifli değildi :(
Sağ olsun Hasan abi beni Manisaya balıksız göndermemek için tam 9 çeşit yem kullandı en sonunda bu hafta balıkların yiyecek yemini denk getirdide balıksız kalmadık bu ;)

Hasan BALIKÇI 05-04-2010 20:19

öner kardeşim önce ben teşekkür ederim :)öyle güzel hazırlamışsınki hala ordaymışım hissi var içimde;)
senin gibi bir kardeşim dostum olması çok iyi bu ilk deyildi gerçeği seninle ama neyse :)
bu sana yakışan bir gündü.balık benim için güzel bir hobi önemli olan bu hobi sayesinde aynı duygularla dost olmakta .:)ben senin gibi bir dostum olduğundan mutluyum.:)

ne zaman dilersen herzaman kapımda yüreğimde açıık kardeşim başımın üstünde yerin var :)

balık senin yanında ikinci plan :D

mutlupiroglu 05-04-2010 20:24

tebrikler.hasan abi için birşey söylemeye gerek yok zaten.ben bir kere süleyman abi ile balığa çıktım.şanssızlık işte oltaları dibe indirir indirmez deniz beni alt üst etti.kendime bir türlü gelemedim.erkenden geri dönmek zorunda kaldık.balık tutamadığım için süleyman abi benden fazla üzülmüştü.gerçekten dost canlısı bir abimiz.yiğit daha tanışamadık.birgün biryerde elbet karşılaşırız.tüm ekibe tekrar tebrikler.

sazancı45 05-04-2010 20:25

maşallah balıklar çok iyiymiş.Şansınız açıkolsun.Rastgelsin.

Anıl ÜNALAN 05-04-2010 20:31

Paşa team bunu hep yapıyor :)
Tebrik ederim abiler gerçekten çok güzel görüntüler ortaya koymuşsunuz. Balıklarda güzel, muhabbette tabi ki her zaman olduğu gibi şahane..
Organizasyona kadar iğneleri bileylemek için nedenler ortaya çıkmaya başladı :)

Hasan BALIKÇI 05-04-2010 20:32

Alıntı:

İmBat tafarından gönderildi (Mesaj 79933)
Ben önce Öner abimi kutluyorum, o benim gönlümün şampiyonu her halükarda :) Yağız abim sanada maşallah götürmüşsün nevaleyi :)

EY Hasan Balıkçı, seni RTÜK tarafından sansürletirim bak ona göre :D Böyle balıkları tutup tutup milletin iştahını kabartma kötü oluyoruz ekran başında :D Şaka şaka canım abim harika balıklar yakalamışsın, balıklarıda Öner abiye vermeniz çok ince bir davranış.

Hepinize kocaman bir alkış, en kısa zamanda birlikte avlanmak dileğiyle...

rütükmü?:D:Dyanılmıyosam PAŞA TEAM ekibinden necati abini kastediyon :D:D

adolomorola 05-04-2010 20:46

Alıntı:

aykons tafarından gönderildi (Mesaj 79926)
Tebrikler balıklar şahane, detaylı rapor olmuş ama bizi atlamışsınız, bizlede tanıştınız yahu :)) Şaka bi yana inşallah daha iyi avlara denk gelirsiniz.

Alıntı:

aykons tafarından gönderildi (Mesaj 79932)
Düzeltme mesajı atıyorum arada bahsetmişsin ikinci okumamda gördüm özür dilerim :)

İyi dileklerine bende katılıyorum inşallah org ta diyelim...;)

adolomorola 05-04-2010 20:49

Alıntı:

yenal45 tafarından gönderildi (Mesaj 79928)
vay öner abicim yüklemişsin fotoları abi gerçekten kıskandım şimdiya nezamandan beri kurtlar içimi yiyiyor ama böyle balık avı böyle dostluk işte rastgelsin ailesi bidağa kine benide almayı unutma hadi avın da şansın da bol olsun afiyet balşeker olsun rastgelsin

Teşekkürler Yenal inşallah org ta sende senden güzel bir av bekliyorum en azından geçen sefer yakaladığın levrek kadar yakışır sana...;)

Kerem YAMAN 05-04-2010 20:51

hasan abinin dediği gibi balık bağane dosluk şahane oyüzdende 24 nisandaki ogüzel dostluk orginazyonu büyük bir sabırla bekliyorum

The Lunatic 05-04-2010 20:51

Paşa Team denizin canavarlarını toplamış yine. Muhteşem balıklar. Tebrikler tüm ekibi. Yine imrenerek baktık fotoğraflara. Havaların düzelmesi daha nice mükemmel Paşa Team avlarını getirecek bu yaz bize. Bundan eminim. Bir kez daha tebrikler...

Saat 08:43.