RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI

RASTGELSİN AMATÖR BALIKÇILIK FORUMLARI (http://www.rastgelsin.org/forum.php)
-   DENİZ AVI KARADAN (http://www.rastgelsin.org/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Paşa Team İş Başında... (http://www.rastgelsin.org/showthread.php?t=7377)

adolomorola 05-04-2010 20:51

Alıntı:

İmBat tafarından gönderildi (Mesaj 79933)
Ben önce Öner abimi kutluyorum, o benim gönlümün şampiyonu her halükarda :) Yağız abim sanada maşallah götürmüşsün nevaleyi :)

EY Hasan Balıkçı, seni RTÜK tarafından sansürletirim bak ona göre :D Böyle balıkları tutup tutup milletin iştahını kabartma kötü oluyoruz ekran başında :D Şaka şaka canım abim harika balıklar yakalamışsın, balıklarıda Öner abiye vermeniz çok ince bir davranış.

Hepinize kocaman bir alkış, en kısa zamanda birlikte avlanmak dileğiyle...

Teşekkürler Taygun
Sizin kontrol nasıl geçti

kaptankarabulut 05-04-2010 20:54

Hasan balıkcı'ya ve Yağıza öncelikle teşekkür ederim. Öner kardeşimizi bir cuval balıkla gönderdikleri için... işte dostluk, işte içtenlik, işte samimiyet budur.Bizlerde bu iyi niyet bu samimiyet olduğu sürece biz gün gün dağ gibi büyürüz.Ve nice olumlu dostlukların temelini atarız.Alınan balıklara gelince, HASAN BALIKCI'nın olduğu yerde tabii ki paşadan söz edilir. trofeleriniz içinde ayrıca kutlarım. tebrikler..

delvel 05-04-2010 20:57

abicim bunları ben ancak tezgahlarda görürüm heralde:D
maşallah:)

fikret45 05-04-2010 21:10

çok güzel balıklar elinize sağlık anlayamadığım şey balıkların arasındaki metre

sazancı45 05-04-2010 21:17

Alıntı:

fikret45 tafarından gönderildi (Mesaj 79967)

Ölçü olsun diye ;)

Taygun KOCABIYIK 05-04-2010 21:24

Alıntı:

adolomorola tafarından gönderildi (Mesaj 79956)
Teşekkürler Taygun
Sizin kontrol nasıl geçti

Abi siz çay içerken yeni gelmiştik Karareis'e. Oltaları attık 10-15 dakika sonra bir fırtına koptu ki sorma. Biraz yedik içtik. Baktım gelen giden yok biraz uzanayım dedim şöyle güneşte vitamin alayım. 2 dakika geçti geçmedi kalk tago uyuyana ekmek yok dedim. Yemleri değiştirip oltayı salladım bir kaç dakika sonra bir mırmır teşrif etti ama tabii hasan abinin mırmır yanında esamesi okunmaz. Hepsi hepsi o kadar. Rüzgar çok çarpınca rahatsız oldu yanımızdaki bayan arkadaşımız saat 5:30 gibi toplanıp döndük.

ocaklar 05-04-2010 21:27

bütün ekibi tebrik ediyorum..gerçekten gönüllere ve göze hitap eden güzel bir av olmuş..

adolomorola 05-04-2010 21:28

Alıntı:

İmBat tafarından gönderildi (Mesaj 79969)
Abi siz çay içerken yeni gelmiştik Karareis'e. Oltaları attık 10-15 dakika sonra bir fırtına koptu ki sorma. Biraz yedik içtik. Baktım gelen giden yok biraz uzanayım dedim şöyle güneşte vitamin alayım. 2 dakika geçti geçmedi kalk tago uyuyana ekmek yok dedim. Yemleri değiştirip oltayı salladım bir kaç dakika sonra bir mırmır teşrif etti ama tabii hasan abinin mırmır yanında esamesi okunmaz. Hepsi hepsi o kadar. Rüzgar çok çarpınca rahatsız oldu yanımızdaki bayan arkadaşımız saat 5:30 gibi toplanıp döndük.

Her şey nasip
En azından org yerini ve son durumunu yakından görme fırsatınız oldu .;)

adolomorola 05-04-2010 21:31

Alıntı:

fikret45 tafarından gönderildi (Mesaj 79967)

Eeee ! artık sigara paketi,çakmak su şisesi yerine metre kullanmak çok daha mantıklı bence ;)
hem kötü örnek olmamış oluyoruz sence nasıl :soru:

Taygun KOCABIYIK 05-04-2010 21:31

Alıntı:

adolomorola tafarından gönderildi (Mesaj 79972)
Her şey nasip
En azından org yerini ve son durumunu yakından görme fırsatınız oldu .;)

Saati olmadığı halde, fırtınaya rağmen bence bir balık bile olması bile sevindirici abi. Organizasyon günü eminim güzel balıklar çekeriz ;)

Saat 05:03.